HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Nijmegen Open GDB 2013

    
    Link   

 Klassen: 
 Algemeen 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10
 Alle uitslagen    Partijen    Bergklassement   Toernooizaal    Mededeling    KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWpSB
1   Roel Boomstra GMI 2401   Alg   10 5 5 0 15 128 185
2   Aleksej Domchev GMI 2296   Alg   10 5 5 0 15 126 180
3   Jasper Lemmen MF 2326   Alg   10 6 3 1 15 126 179
4   Guntis Valneris GMI 2381   Alg   10 5 5 0 15 125 185
5   Alexander Shvartsman GMI 2417   Alg   10 5 5 0 15 123 178
6   Murodullo Amrillaev GMI 2348   Alg   10 4 6 0 14 132 178
7   Johan Krajenbrink GMI 2330   Alg   10 5 4 1 14 124 163
8   Macodou NDiaye GMI 2341   Alg   10 4 6 0 14 120 161
9   Leopold Kouogueu Kouomou GMI 2334   Alg   10 4 6 0 14 119 159
10   Anton Permyakov  2191   Alg   10 5 4 1 14 119 154
11   Pepijn van den Brink  2111   Alg   10 5 4 1 14 113 151
12   Matrena Nogovitsyna GMIF 2213   Alg   10 5 4 1 14 110 148
13   Geert van Aalten GMI 2273   Alg   10 5 3 2 13 125 151
14   Nikolai Kychkin MF 2121   Alg   10 6 1 3 13 120 136
15   Erik van de Weerdhof MF 2135   Alg   10 4 5 1 13 111 137
16   Jitse Slump  2074   Alg   10 6 1 3 13 106 125
17   Dirk Joosten  2033   Alg   10 4 5 1 13 103 130
18   Anton Schotanus MF 2172   Alg   10 4 4 2 12 119 136
19   Johan Sterrenburg  2210   Alg   10 3 6 1 12 118 133
20   NDiaga Samb GMI 2329   Alg   10 3 6 1 12 112 131
21   Job Arts  1977   Alg   10 4 4 2 12 109 119
22   Juri Geisenblas  2084   Alg   10 4 4 2 12 107 122
23   Aianika Kolodeznikova-Kychkina  1923   Alg   10 5 2 3 12 106 112
24   Ayyyna Sobakina MIF 2141   Alg   10 3 6 1 12 105 117
25   Henk Kleinrensink  2100   Alg   10 3 6 1 12 98 113
26   Gerwin Mollink  1975   Alg   10 4 3 3 11 122 123
27   Nick Waterink  2007   Alg   10 4 3 3 11 119 117
28   Maarten Linssen MF 2206   Alg   10 3 5 2 11 116 115
29   Martijn van Gortel  2128   Alg   10 2 7 1 11 114 121
30   Jesse van Beek  2103   Alg   10 3 5 2 11 114 116
31   Aisen Andreev MF 2132   Alg   10 3 5 2 11 110 111
32   Jan van Loenen Jr.  2114   Alg   10 3 5 2 11 109 113
33   Roland de Rijke  2006   Alg   10 4 3 3 11 108 109
34   Anton Kosior MF 2196   Alg   10 3 5 2 11 107 110
35   Jan Adema  2117   Alg   10 2 7 1 11 107 108
36   Cock van Wijk  2096   Alg   10 3 5 2 11 107 107
37   Remco Vredenberg  1967   Alg   10 5 1 4 11 107 105
38   Andrew Tjon A Ong MF 2180   Alg   10 3 5 2 11 106 105
39   Koos van Amerongen MF 2116   Alg   10 3 5 2 11 105 111
40   Joop Roedolph  2007   Alg   10 3 5 2 11 105 103
41   Bart Terwel  2195   Alg   10 3 5 2 11 103 103
42   Jan Riesthuis  2022   Alg   10 3 5 2 11 99 99
43   Pim Arts  1959   Alg   10 3 5 2 11 95 95
44   Bé Eggens  2129   Alg   10 4 3 3 11 95 86
45   Gino Schirinzi  2054   Alg   10 3 5 2 11 94 97
46   Arend van Beelen  1969   Alg   10 5 1 4 11 93 89
47   Chris Jurriëns  2064   Alg   10 4 2 4 10 111 98
48   Steven den Hollander  2043   Alg   10 2 6 2 10 108 101
49   Hans Ladage  2106   Alg   10 3 4 3 10 107 102
50   Raphaël Martens  2072   Alg   10 2 6 2 10 106 102
51   Soender Kalpoe  2040   Alg   10 3 4 3 10 104 95
52   Gerard Boogaars  1913   Alg   10 4 2 4 10 104 92
53   Arnoud de Greef  2096   Alg   10 1 8 1 10 101 99
54   Arno Bloks    Alg   10 3 4 3 10 100 88
55   Angelina Popova MFF 2000   Alg   10 2 6 2 10 99 98
56   Radjendrenath Kalloe    Alg   10 4 2 4 10 97 84
57   Fons Huijbreghts  2041   Alg   10 3 4 3 10 96 92
58   Arthur de Swart  2067   Alg   10 2 6 2 10 93 85
59   Sanjai Dhauntal    Alg   10 4 2 4 10 92 74
60   Wiel Maertzdorf  2114   Alg   10 2 6 2 10 88 85
61   Ludger Buijs    Alg   10 1 8 1 10 87 87
62   Denise van Dam  1986   Alg   10 3 3 4 9 109 84
63   Gert Bosker  2099   Alg   10 3 3 4 9 106 86
64   Fred Roedolph  2023   Alg   10 3 3 4 9 104 87
65   Joop Achterstraat    Alg   10 1 7 2 9 103 84
66   Jan van den Hooff  2022   Alg   10 2 5 3 9 100 82
67   Songren Xu  1948   Alg   10 2 5 3 9 99 81
68   Jules Martens  1983   Alg   10 2 5 3 9 98 77
69   Roep Bhawanibhiek  2075   Alg   10 2 5 3 9 98 73
70   Jorne Huiting    Alg   10 2 5 3 9 98 69
71   Arno Arends  2058   Alg   10 1 7 2 9 97 84
72   Kees Sterken  1912   Alg   10 1 7 2 9 97 78
73   Cor Langeveld  2007   Alg   10 3 3 4 9 97 74
74   Randy Horne  2033   Alg   10 3 3 4 9 96 79
  Wim Koopman  1941   Alg   10 2 5 3 9 96 79
76   Harry Doomernik  1997   Alg   10 1 7 2 9 94 81
77   David Riupassa  2132   Alg   10 4 1 5 9 94 70
78   Leeroy Langerak  1944   Alg   10 2 5 3 9 91 74
79   Peter Bronstring  1919   Alg   10 3 3 4 9 91 71
80   Jan Jacobs  2003   Alg   10 1 7 2 9 89 78
81   Kees van Bakel  2071   Alg   10 3 3 4 9 89 66
82   Frank Barten  1880   Alg   10 3 3 4 9 88 68
83   Maurice Bergboer    Alg   10 4 1 5 9 85 67
84   Leo Steyntjes  1943   Alg   10 3 2 5 8 96 58
  Remon Gadjradj  1936   Alg   10 3 2 5 8 96 58
86   Jan T. Terpstra  1910   Alg   10 3 2 5 8 91 69
87   Sammy Amusah    Alg   10 3 2 5 8 91 52
88   Marcel Oostburg  2048   Alg   10 2 4 4 8 88 59
89   Moen Lachman    Alg   10 3 2 5 8 67 36
90   Christophe Delavenne  2006   Alg   10 1 5 4 7 90 56
91   Wim Bennink  1902   Alg   10 2 3 5 7 90 54
92   Ratan Ganeshie  1883   Alg   10 3 1 6 7 90 47
93   Lei Janssen  1900   Alg   10 2 3 5 7 88 58
94   Lumir Gatnar  1871   Alg   10 2 3 5 7 88 53
95   Simon Rompa  1850   Alg   10 1 5 4 7 86 51
96   Dick Huitink    Alg   10 2 3 5 7 86 46
97   Nick Jansen    Alg   10 0 7 3 7 85 56
98   Erik Eikenaar  1922   Alg   10 1 5 4 7 85 51
99   Frans Teijn  1987   Alg   10 1 5 4 7 84 56
100   Ben Spoelder    Alg   10 1 5 4 7 80 47
101   Ton Holla  1782   Alg   10 3 1 6 7 78 38
102   Jo Geuke  1814   Alg   10 1 5 4 7 73 40
103   Dirk Alderliesten  1840   Alg   10 2 3 5 7 71 33
104   Petra Duskova  1900   Alg   10 1 4 5 6 79 36
105   Geert Hendricks    Alg   10 1 3 6 5 63 19
106   Teun de Kluyver  1770   Alg   10 0 4 6 4 67 18
107   Ad Peerenboom    Alg   10 0 4 6 4 66 17
108   Ton Versteeg    Alg   10 0 2 8 2 71 8
Roel BoomstraAleksej DomchevJasper Lemmen
Guntis ValnerisAlexander ShvartsmanMurodullo Amrillaev
Johan KrajenbrinkMacodou NDiayeLeopold Kouogueu
Anton PermyakovPepijn van den BrinkMatrena Nogovitsyna
Geert van AaltenNikolai KychkinErik van de Weerdhof
Jitse SlumpDirk JoostenAnton Schotanus
Johan SterrenburgNDiaga Samb
 Ronde 10 
 za 27-07-2013  Randy Horne (2033) - Dick Huitink  2-0Partij
 Ludger Buijs  - Remon Gadjradj (1936) 2-0Partij
 Arno Arends (2058) - Maurice Bergboer  1-1Partij
 Soender Kalpoe (2040) - Arno Bloks  1-1Partij
 Steven den Hollander (2043) - Radjendrenath Kalloe  1-1Partij
 Songren Xu (1948) - Koos van Amerongen (2116) 0-2Partij
 Chris Jurriëns (2064) - Angelina Popova (2000) 1-1Partij
 Arthur de Swart (2067) - Raphaël Martens (2072) 1-1Partij
 Pim Arts (1959) - Nick Waterink (2007) 1-1Partij
 Erik van de Weerdhof (2135) - Aisen Andreev (2132) 2-0Partij
 Jitse Slump (2074) - Martijn van Gortel (2128) 2-0Partij
 Maarten Linssen (2206) - Dirk Joosten (2033) 0-2Partij
 Fons Huijbreghts (2041) - Geert van Aalten (2273) 0-2Partij
 Aianika Kolodeznikova-Kychkina (1923) - Macodou NDiaye (2341) 0-2Partij
 Arend van Beelen (1969) - Johan Krajenbrink (2330) 0-2Partij
 Alexander Shvartsman (2417) - Nikolai Kychkin (2121) 2-0Partij
 Murodullo Amrillaev (2348) - Leopold Kouogueu Kouomou (2334) 1-1Partij
 Guntis Valneris (2381) - Roel Boomstra (2401) 1-1Partij
 Anton Permyakov (2191) - Aleksej Domchev (2296) 1-1Partij
 Pepijn van den Brink (2111) - Jasper Lemmen (2326) 1-1Partij
 Petra Duskova (1900) - Ad Peerenboom  1-1
 Simon Rompa (1850) - Frans Teijn (1987) 1-1
 Wim Bennink (1902) - Erik Eikenaar (1922) 1-1
 Christophe Delavenne (2006) - Ben Spoelder  1-1
 Lei Janssen (1900) - Jo Geuke (1814) 1-1
 Marcel Oostburg (2048) - Geert Hendricks  2-0
 Teun de Kluyver (1770) - Sammy Amusah  0-2
 Frank Barten (1880) - Lumir Gatnar (1871) 2-0
 Leo Steyntjes (1943) - Jan T. Terpstra (1910) 1-1
 Ratan Ganeshie (1883) - David Riupassa (2132) 0-2
 Nick Jansen  - Cor Langeveld (2007) 0-2
 Gert Bosker (2099) - Ton Holla (1782) 2-0
 Wim Koopman (1941) - Jan Jacobs (2003) 1-1
 Peter Bronstring (1919) - Harry Doomernik (1997) 1-1
 Jorne Huiting  - Leeroy Langerak (1944) 1-1
 Kees Sterken (1912) - Kees van Bakel (2071) 1-1
 Moen Lachman  - Jules Martens (1983) 1-1
 Gerard Boogaars (1913) - Arnoud de Greef (2096) 1-1
 Joop Achterstraat  - Joop Roedolph (2007) 0-2
 Jan Riesthuis (2022) - Fred Roedolph (2023) 2-0
 Jan van den Hooff (2022) - Remco Vredenberg (1967) 0-2
 Roep Bhawanibhiek (2075) - Andrew Tjon A Ong (2180) 0-2
 Gino Schirinzi (2054) - Denise van Dam (1986) 2-0
 Wiel Maertzdorf (2114) - Hans Ladage (2106) 1-1
 Roland de Rijke (2006) - Jan van Loenen Jr. (2114) 1-1
 Anton Kosior (2196) - Cock van Wijk (2096) 1-1
 Bart Terwel (2195) - Jan Adema (2117) 1-1
 Bé Eggens (2129) - Jesse van Beek (2103) 1-1
 Sanjai Dhauntal  - Gerwin Mollink (1975) 1-1
 Job Arts (1977) - NDiaga Samb (2329) 1-1
 Johan Sterrenburg (2210) - Ayyyna Sobakina (2141) 1-1
 Henk Kleinrensink (2100) - Anton Schotanus (2172) 1-1
 Matrena Nogovitsyna (2213) - Juri Geisenblas (2084) 2-0
 Dirk Alderliesten (1840) - Jan Beeke (1999) 0-2