HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Kampioenschap van Ivoorkust 2013

    
    Link   

 Klassen: 
 Algemeen 
 Andere
 jaren:
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWhlWl
1   Ladji Fofana MF 2191   Alg   10 5 5 0 15 94 108
2   Ncho Joel Atse GMI 2319   Alg   10 4 6 0 14 95 110
3   Adonis Joachim Ano  2297   Alg   10 3 7 0 13 94 109
4   Bi Gouri Aime Huo  2218   Alg   10 3 7 0 13 92 107
5   Francis Victor Seka    Alg   10 3 7 0 13 86 101
6   Jean Charles Adjoussou    Alg   10 3 7 0 13 81 95
7   Edmond Antoine Beugre MF 2254   Alg   9 5 2 2 12 62 74
8   Marcel Ble Lida MF 2300   Alg   10 4 4 2 12 88 103
9   Luc Gbe Zio    Alg   10 4 3 3 11 91 106
10   Serge Doueu    Alg   10 3 5 2 11 87 102
11   Leopold Gbadi    Alg   10 3 5 2 11 82 95
12   Franck Nean    Alg   10 4 3 3 11 81 94
13   Oumar Samake    Alg   10 5 1 4 11 79 94
14   Jean-Louis Djedri    Alg   10 4 3 3 11 70 81
15   Gerard Attouoman Kabran    Alg   10 4 2 4 10 91 106
16   Olivier Constant Kuyo    Alg   10 3 4 3 10 86 99
17   Serges Olivier Bedia Guy  2205   Alg   10 3 4 3 10 83 97
18   Ehiere Eugene Aman MI 2261   Alg   10 3 4 3 10 78 91
19   Jean Claude Ahon MF 2274   Alg   10 1 8 1 10 76 89
20   Dominique Cyrille Dogossi    Alg   10 3 3 4 9 86 99
21   Tuo LĂ©foungognigui  2109   Alg   10 3 3 4 9 71 83
22   Kossobounou Adji    Alg   11 4 1 6 9 61 72
23   Jules Cyrille Gnessa    Alg   9 3 2 4 8 60 72
24   Kpangni Jacques Aka  MF 2199   Alg   10 2 4 4 8 91 104
25   Marc Tra Bi    Alg   10 1 6 3 8 87 100
26   Guillaume Apoll. Zoe  2195   Alg   10 3 2 5 8 80 93
27   Konan Theophile Lezou    Alg   9 2 3 4 7 68 83
28   Remi Oyourou  2020   Alg   9 2 3 4 7 60 72
29   Bi Oula Anselme Kranzan    Alg   9 1 5 3 7 56 69
30   Constant Arsene Tro    Alg   9 1 4 4 6 62 76
31   Assielou Bernadin Tanoh    Alg   9 0 1 8 1 58 69
32   Wilfried Gnoukoury    Alg   4 0 0 4 0 19 30
 Ronde 10 
 wo 04-09-2013  Constant Arsene Tro  - Kossobounou Adji  0-2Partij
 Assielou Bernadin Tanoh  - Tuo LĂ©foungognigui (2109) 0-2Partij
 Serge Doueu  - Bi Gouri Aime Huo (2218) 0-2Partij
 Luc Gbe Zio  - Ncho Joel Atse (2319) 0-2Partij
 Dominique Cyrille Dogossi  - Franck Nean  0-2Partij
 Ladji Fofana (2191) - Francis Victor Seka  1-1Partij
 Jean Charles Adjoussou  - Olivier Constant Kuyo  1-1Partij
 Leopold Gbadi  - Edmond Antoine Beugre (2254) 1-1Partij
 Jules Cyrille Gnessa  - Jean Claude Ahon (2274) 1-1Partij
 Marcel Ble Lida (2300) - Adonis Joachim Ano (2297) 1-1Partij
 Gerard Attouoman Kabran  - Oumar Samake  1-1Partij
 Bi Oula Anselme Kranzan  - Konan Theophile Lezou  1-1Partij
 Kpangni Jacques Aka  (2199) - Serges Olivier Bedia Guy (2205) 0-2R
 Marc Tra Bi  - Jean-Louis Djedri  0-2R
 Ehiere Eugene Aman (2261) - Guillaume Apoll. Zoe (2195) 2-0R