HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   EK Rapid Praag 2014 (Rapid)

    
    Link   

 Klassen: 
 Algemeen 
 Vrouwen 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9
 Alle uitslagen   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWhlWl
1   Artem Ivanov MI 2376   Alg   9 5 4 0 14 79 92
2   Alexander Getmanski GMI 2392   Alg   9 5 3 1 13 77 91
3   Alexander Shvartsman GMI 2429   Alg   9 4 4 1 12 81 95
4   Murodullo Amrillaev GMI 2371   Alg   9 4 4 1 12 77 91
5   Pim Meurs GMI 2369   Alg   9 4 4 1 12 76 90
6   Ivan Trofimov MI 2322   Alg   9 6 0 3 12 73 87
7   Ainur Shaibakov MI 2366   Alg   9 4 3 2 11 70 84
8   Lukasz Kosobudzki MF 2144   Alg   9 4 3 2 11 70 82
9   Erwin Heslinga MF 2113   Alg   9 4 3 2 11 64 76
10   Edvard Buzinskij GMI 2330   Alg   9 3 4 2 10 75 89
11   Aleksej Domchev GMI 2313   Alg   9 3 4 2 10 72 85
12   Bartosz Gronowski  2076   Alg   9 3 4 2 10 68 82
13   Przemyslaw Paleczny  2043   Alg   9 3 4 2 10 64 75
14   Edwin de Jager MF 2090   Alg   9 3 3 3 9 69 82
15   Piotr Chmiel MI 2101   Alg   9 3 3 3 9 67 81
16   Vaclav Krista MI 2146   Alg   9 3 3 3 9 64 77
17   Valentin Ivanov    Alg   9 4 1 4 9 64 75
18   Bart Stegeman MF 2147   Alg   9 3 3 3 9 61 73
19   Vasyl Pikiniar MF 2124   Alg   9 4 1 4 9 60 72
20   Guido van den Berg  2115   Alg   9 3 3 3 9 59 71
21   Jiri Sysel MF 2158   Alg   9 3 3 3 9 56 67
22   Uladzislau Splendzer MF 2128   Alg   9 1 6 2 8 64 75
23   Ruslan Peshcherov    Alg   9 2 4 3 8 63 74
24   Przemyslaw Oderkiewicz  2074   Alg   9 1 6 2 8 62 72
25   Pavel Avsievich  2012   Alg   9 3 2 4 8 57 69
26   Reinout Sloot  2000   Alg   9 4 0 5 8 57 68
27   Vaclav Marek  1962   Alg   9 2 3 4 7 52 61
28   Duluskhan Pavlov    Alg   9 3 1 5 7 50 59
29   Radoslaw Wika MF 2098   Alg   9 3 0 6 6 57 69
30   Jan T. Terpstra  1900   Alg   9 3 0 6 6 49 59
31   Nicholas Novelle    Alg   9 1 0 8 2 54 65
32   Dummy    Alg   9 0 0 9 0 52 61
 Ronde 9 
 za 07-06-2014  Vaclav Krista (2146) - Jiri Sysel (2158) 1-1
 Jan T. Terpstra (1900) - Radoslaw Wika (2098) 2-0
 Nicholas Novelle  - Vasyl Pikiniar (2124) 0-2
 Ruslan Peshcherov  - Uladzislau Splendzer (2128) 1-1
 Vaclav Marek (1962) - Edwin de Jager (2090) 0-2
 Pavel Avsievich (2012) - Przemyslaw Oderkiewicz (2074) 1-1
 Bart Stegeman (2147) - Duluskhan Pavlov  2-0
 Lukasz Kosobudzki (2144) - Valentin Ivanov  2-0
 Piotr Chmiel (2101) - Erwin Heslinga (2113) 0-2
 Przemyslaw Paleczny (2043) - Bartosz Gronowski (2076) 1-1
 Ainur Shaibakov (2366) - Guido van den Berg (2115) 2-0
 Murodullo Amrillaev (2371) - Aleksej Domchev (2313) 2-0
 Pim Meurs (2369) - Alexander Shvartsman (2429) 1-1
 Artem Ivanov (2376) - Edvard Buzinskij (2330) 2-0
 Ivan Trofimov (2322) - Alexander Getmanski (2392) 0-2