HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Nijmegen Open GDB 2014

    
    Link   

 Klassen: 
 Algemeen 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10
 Alle uitslagen    Partijen    Bergklassement    Foto's   Toernooizaal    Mededeling    KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWpSB
1   Andrej Kalmakov GMI 2324   Alg   10 7 3 0 17 128 211
2   Johan Krajenbrink GMI 2347   Alg   10 6 3 1 15 128 182
3   Roel Boomstra GMI 2401   Alg   10 5 5 0 15 127 189
4   Jan Groenendijk MF 2214   Alg   10 5 5 0 15 123 176
5   Aleksej Domchev GMI 2306   Alg   10 4 6 0 14 126 168
6   Gawril Kolesov MI 2342   Alg   10 5 4 1 14 125 164
7   Johan Sterrenburg  2207   Alg   10 4 5 1 13 126 158
8   Mor Seck GMI 2251   Alg   10 4 5 1 13 123 153
9   Andrew Tjon A Ong MF 2209   Alg   10 5 3 2 13 123 150
10   Henk de Witt  2140   Alg   10 4 5 1 13 122 155
11   Nika Leopoldova MFF 2128   Alg   10 4 5 1 13 120 144
12   Alfons Ottink  2154   Alg   10 4 5 1 13 119 141
13   Alexander Verkhovykh MI 2259   Alg   10 4 5 1 13 115 141
14   Wouter Sipma MI 2317   Alg   10 4 5 1 13 110 138
15   Matrena Nogovitsyna GMIF 2176   Alg   10 4 5 1 13 108 135
16   Geert van Aalten GMI 2279   Alg   10 4 4 2 12 121 134
17   Nikolai Kychkin MF 2157   Alg   10 3 6 1 12 120 137
  Jan Adema  2118   Alg   10 3 6 1 12 120 137
19   Manlai Ravjir MF 2195   Alg   10 5 2 3 12 119 129
20   Nick Waterink  2046   Alg   10 4 4 2 12 115 127
21   Steven Wijker MF 2279   Alg   10 4 4 2 12 114 127
22   Wouter Wolff  2069   Alg   10 3 6 1 12 113 125
23   Aisen Andreev MF 2200   Alg   10 3 6 1 12 112 127
24   Bart Terwel  2197   Alg   10 2 8 0 12 110 129
25   Guno Burleson MI 2260   Alg   10 4 4 2 12 109 125
26   Dirk Joosten  2056   Alg   10 4 4 2 12 109 123
27   Erik van de Weerdhof MF 2185   Alg   10 3 6 1 12 107 120
  Pim Arts  1979   Alg   10 4 4 2 12 107 120
29   Kees Hazen  2096   Alg   10 4 4 2 12 107 115
30   Henk Kleinrensink  2076   Alg   10 3 6 1 12 105 117
31   Arnoud de Greef  2092   Alg   10 3 6 1 12 103 117
32   Henk Grotenhuis ten Harkel MF 2159   Alg   10 4 4 2 12 101 115
33   Anton Kosior MF 2182   Alg   10 3 6 1 12 99 116
34   Oleg Stepanov  1957   Alg   10 4 4 2 12 93 107
35   Maarten Linssen MF 2184   Alg   10 2 7 1 11 114 122
36   Juri Geisenblas MF 2102   Alg   10 3 5 2 11 109 110
37   Andrei Kalachnikov  2193   Alg   10 3 5 2 11 108 114
38   Natalia Shestakova MIF 2191   Alg   10 3 5 2 11 108 109
39   Raphaël Zdoroviak MF 2069   Alg   10 3 5 2 11 108 106
40   Job Arts  2030   Alg   10 3 5 2 11 107 115
41   Angelina Popova MFF 2023   Alg   10 3 5 2 11 107 109
42   Pepijn van den Brink  2117   Alg   10 3 5 2 11 106 112
43   Marcel Oostburg  2018   Alg   10 3 5 2 11 105 107
44   Gerson Bendt MF 2222   Alg   10 4 3 3 11 104 102
45   Rommy Moerlie  1917   Alg   10 4 3 3 11 104 101
46   Rene Estebe MF 2044   Alg   10 2 7 1 11 103 110
47   Soender Kalpoe  2021   Alg   10 3 5 2 11 101 101
48   Jan Riesthuis  2030   Alg   10 4 3 3 11 101 97
49   Yulia Yurkova  1954   Alg   10 3 5 2 11 100 104
50   Ksenia Nakhova  1946   Alg   10 4 3 3 11 100 98
51   Arie Janssen van Doorn  2072   Alg   10 3 4 3 10 111 102
52   Ed Kok    Alg   10 3 4 3 10 109 97
53   Jan van den Hooff  2008   Alg   10 2 6 2 10 108 102
54   Joop Roedolph  2041   Alg   10 2 6 2 10 107 96
55   Raphaël Martens MF 2073   Alg   10 3 4 3 10 107 93
56   Arno Bloks  2004   Alg   10 3 4 3 10 103 86
57   Randy Horne  2018   Alg   10 3 4 3 10 102 98
58   Tom Knapen  1900   Alg   10 3 4 3 10 99 84
59   Shaomake Chen  1975   Alg   10 0 10 0 10 98 98
60   Aart Walraven  2068   Alg   10 3 4 3 10 98 88
61   Shiirevjamts Munkhbaatar  1958   Alg   10 2 6 2 10 96 90
62   Gert Bosker  2085   Alg   10 3 4 3 10 96 86
63   Jianbin Wang    Alg   10 5 0 5 10 95 78
64   Derk Kleinrensink  2040   Alg   10 3 4 3 10 94 87
65   Fred Toetenel  1901   Alg   10 3 4 3 10 94 86
66   Liyang Zhan  2014   Alg   10 3 4 3 10 94 79
67   Arie van Genderen  1952   Alg   10 4 2 4 10 94 75
68   Jules Martens  1993   Alg   10 2 6 2 10 92 85
69   Aianika Kolodeznikova-Kychkina  1985   Alg   10 2 6 2 10 88 79
70   Gerard Boogaars  1908   Alg   10 2 5 3 9 101 83
71   Sammy Amusah    Alg   10 3 3 4 9 99 80
72   Ab Steenbergen  1909   Alg   10 2 5 3 9 97 78
73   Ludger Buijs  1957   Alg   10 3 3 4 9 96 70
74   Remco Vredenberg  2003   Alg   10 1 7 2 9 95 78
75   Jan Beeke  2003   Alg   10 3 3 4 9 94 72
76   Harry Doomernik  1973   Alg   10 2 5 3 9 93 74
77   Maurice Bergboer  1919   Alg   10 2 5 3 9 93 71
78   Derryl Bohr  2080   Alg   10 3 3 4 9 92 71
79   Hans de Knikker  2042   Alg   10 4 1 5 9 92 70
80   Gino Schirinzi  2051   Alg   10 4 1 5 9 92 62
81   Radjendrenath Kalloe  1987   Alg   10 2 5 3 9 85 62
82   Wim Koopman  1950   Alg   10 2 4 4 8 104 80
83   Fons Huijbreghts  2033   Alg   10 2 4 4 8 104 72
84   Ratan Ganeshie  1879   Alg   10 2 4 4 8 96 71
85   Jan T. Terpstra  1918   Alg   10 3 2 5 8 96 65
86   Erik Eikenaar  1922   Alg   10 2 4 4 8 95 69
87   Wim van Mourik  1887   Alg   10 3 2 5 8 94 64
88   Jos de Wild  1968   Alg   10 1 6 3 8 92 65
89   Elena Kychkina    Alg   10 3 2 5 8 92 62
90   Shuimu Jin  1990   Alg   10 2 4 4 8 92 57
91   Lei Janssen  1877   Alg   10 2 4 4 8 89 63
92   Peter Bronstring  1933   Alg   10 2 4 4 8 89 59
93   Nyamjargal Munkhbaatar GMIF 1972   Alg   10 3 2 5 8 88 55
94   Kees Sterken  1930   Alg   10 2 4 4 8 87 59
95   Remon Gadjradj  1923   Alg   10 2 4 4 8 86 60
  Jan Koerselman  1986   Alg   10 2 4 4 8 86 60
97   Petra Duskova  1883   Alg   10 2 4 4 8 85 64
98   Jo Geuke  1799   Alg   10 2 4 4 8 85 57
99   Kariem Droog  1913   Alg   10 1 5 4 7 91 54
100   Dirk Alderliesten  1821   Alg   10 1 5 4 7 88 56
101   Martin Bosch  1917   Alg   10 2 3 5 7 86 51
102   Mikhail Koriakin    Alg   10 1 5 4 7 85 52
103   Wim Bennink  1874   Alg   10 2 3 5 7 81 41
104   Michal Timko  1900   Alg   10 3 1 6 7 72 36
105   Ergis Iakovlev    Alg   10 1 4 5 6 82 42
106   Simon Rompa  1837   Alg   10 2 2 6 6 82 35
107   Frank Swagemakers    Alg   10 1 4 5 6 78 43
108   Willy Janssen    Alg   10 2 2 6 6 74 31
109   Ton Weenink  1707   Alg   10 1 4 5 6 73 33
110   Bart Adema    Alg   10 2 2 6 6 69 30
111   Ton Holla  1777   Alg   10 1 3 6 5 75 32
112   Henk van der Heijden    Alg   10 1 3 6 5 67 24
113   Ad Peerenboom    Alg   10 1 2 7 4 66 20
114   Geert Hendricks    Alg   10 0 3 7 3 65 15
Andrej KalmakovJohan KrajenbrinkRoel Boomstra
Jan GroenendijkAleksej DomchevGawril Kolesov
Johan SterrenburgMor SeckAndrew Tjon
Henk de WittNika LeopoldovaAlfons Ottink
Alexander VerkhovykhWouter SipmaMatrena Nogovitsyna
Geert van AaltenNikolai KychkinJan Adema
Manlai RavjirNick Waterink
 Ronde 10 
 za 26-07-2014  Jos de Wild (1968) - Jan Koerselman (1986) 1-1Partij
 Arno Bloks (2004) - Jules Martens (1993) 1-1Partij
 Rene Estebe (2044) - Jan Beeke (2003) 2-0Partij
 Jan van den Hooff (2008) - Derk Kleinrensink (2040) 1-1Partij
 Maurice Bergboer (1919) - Andrei Kalachnikov (2193) 0-2Partij
 Rommy Moerlie (1917) - Gerson Bendt (2222) 1-1Partij
 Maarten Linssen (2184) - Wouter Sipma (2317) 0-2Partij
 Nick Waterink (2046) - Erik van de Weerdhof (2185) 1-1Partij
 Manlai Ravjir (2195) - Henk Kleinrensink (2076) 1-1Partij
 Jan Adema (2118) - Guno Burleson (2260) 1-1Partij
 Nikolai Kychkin (2157) - Pim Arts (1979) 1-1Partij
 Geert van Aalten (2279) - Kees Hazen (2096) 1-1Partij
 Nika Leopoldova (2128) - Arie van Genderen (1952) 2-0Partij
 Andrew Tjon A Ong (2209) - Alfons Ottink (2154) 1-1Partij
 Johan Sterrenburg (2207) - Henk de Witt (2140) 1-1Partij
 Mor Seck (2251) - Johan Krajenbrink (2347) 0-2Partij
 Wouter Wolff (2069) - Jan Groenendijk (2214) 0-2Partij
 Roel Boomstra (2401) - Aleksej Domchev (2306) 1-1Partij
 Andrej Kalmakov (2324) - Gawril Kolesov (2342) 2-0Partij
 Ad Peerenboom  - Henk van der Heijden  1-1
 Geert Hendricks  - Ton Weenink (1707) 0-2
 Willy Janssen  - Bart Adema  1-1
 Ton Holla (1777) - Michal Timko (1900) 0-2
 Simon Rompa (1837) - Jo Geuke (1799) 0-2
 Martin Bosch (1917) - Mikhail Koriakin  1-1
 Ergis Iakovlev  - Remon Gadjradj (1923) 0-2
 Frank Swagemakers  - Petra Duskova (1883) 0-2
 Nyamjargal Munkhbaatar (1972) - Lei Janssen (1877) 1-1
 Wim Bennink (1874) - Dirk Alderliesten (1821) 1-1
 Kariem Droog (1913) - Hans de Knikker (2042) 0-2
 Kees Sterken (1930) - Elena Kychkina  1-1
 Fred Toetenel (1901) - Jan T. Terpstra (1918) 2-0
 Shuimu Jin (1990) - Liyang Zhan (2014) 0-2
 Ratan Ganeshie (1879) - Jianbin Wang  0-2
 Gert Bosker (2085) - Erik Eikenaar (1922) 2-0
 Remco Vredenberg (2003) - Derryl Bohr (2080) 1-1
 Aianika Kolodeznikova-Kychkina (1985) - Fons Huijbreghts (2033) 2-0
 Peter Bronstring (1933) - Randy Horne (2018) 0-2
 Wim van Mourik (1887) - Aart Walraven (2068) 0-2
 Wim Koopman (1950) - Radjendrenath Kalloe (1987) 0-2
 Soender Kalpoe (2021) - Ab Steenbergen (1909) 2-0
 Yulia Yurkova (1954) - Sammy Amusah  2-0
 Shaomake Chen (1975) - Shiirevjamts Munkhbaatar (1958) 1-1
 Ksenia Nakhova (1946) - Ludger Buijs (1957) 2-0
 Jan Riesthuis (2030) - Gerard Boogaars (1908) 2-0
 Gino Schirinzi (2051) - Angelina Popova (2023) 0-2
 Arnoud de Greef (2092) - Joop Roedolph (2041) 2-0
 Raphaël Martens (2073) - Henk Grotenhuis ten Harkel (2159) 0-2
 Job Arts (2030) - Raphaël Zdoroviak (2069) 1-1
 Pepijn van den Brink (2117) - Marcel Oostburg (2018) 1-1
 Anton Kosior (2182) - Ed Kok  2-0
 Steven Wijker (2279) - Tom Knapen (1900) 2-0
 Arie Janssen van Doorn (2072) - Oleg Stepanov (1957) 0-2
 Dirk Joosten (2056) - Harry Doomernik (1973) 2-0
 Aisen Andreev (2200) - Bart Terwel (2197) 1-1
 Matrena Nogovitsyna (2176) - Juri Geisenblas (2102) 2-0
 Alexander Verkhovykh (2259) - Natalia Shestakova (2191) 2-0