HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   WK Rapid Izmir Turkije 2014 (Rapid)

    
    Link   

 Klassen: 
 Algemeen 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWhlWl
1   Ainur Shaibakov MI 2367   Alg   9 6 3 0 15 72 86
2   Murodullo Amrillaev GMI 2364   Alg   9 5 4 0 14 72 87
3   Alexander Shvartsman GMI 2444   Alg   9 3 6 0 12 78 93
4   Yuriy Anikeev GMI 2338   Alg   9 4 4 1 12 78 93
5   Martijn van IJzendoorn MI 2303   Alg   9 5 1 3 11 68 82
6   Alexander Getmanski GMI 2400   Alg   9 4 3 2 11 67 79
7   Igor Kirzner GMI 2252   Alg   9 3 4 2 10 76 91
8   Thijs van den Broek MI 2185   Alg   9 4 2 3 10 71 86
9   Ivan Trofimov MI 2327   Alg   9 3 4 2 10 70 85
10   Alisher Artikow MI 2146   Alg   9 3 4 2 10 68 80
11   Marsel Sharafutdinov  2047   Alg   9 4 2 3 10 60 72
12   Maarten Linssen MF 2182   Alg   9 3 3 3 9 73 88
13   Vitalia Doumesh MIF 2131   Alg   9 4 1 4 9 60 75
14   Olga Baltazhy GMIF 2183   Alg   9 3 3 3 9 58 73
15   Airat Nurgaziyev  2048   Alg   9 4 1 4 9 50 62
16   Alexander Melnikov  2139   Alg   9 3 2 4 8 66 80
17   Eldos Nabi    Alg   9 3 2 4 8 57 68
18   Zhangos Usenov  1964   Alg   9 3 2 4 8 51 62
19   Nofel Ashumov  2086   Alg   9 3 1 5 7 53 67
20   Hasan Polat    Alg   9 2 0 7 4 54 65
21   Ercümen Düzen    Alg   9 1 0 8 2 54 63
22   Hatice Düzen    Alg   9 0 0 9 0 54 64
Ainur ShaibakovMurodullo AmrillaevAlexander Shvartsman
Yuriy AnikeevMartijn van IJzendoornAlexander Getmanski
Igor KirznerThijs van den BroekIvan Trofimov
Alisher ArtikowMarsel SharafutdinovMaarten Linssen
Vitalia DoumeshOlga BaltazhyAirat Nurgaziyev
Alexander MelnikovEldos NabiZhangos Usenov
Nofel AshumovHasan Polat
 Ronde 9 
 vr 24-10-2014  Martijn van IJzendoorn (2303) - Maarten Linssen (2182) 2-0Partij
 Hatice Düzen  - Zhangos Usenov (1964) 0-2
 Airat Nurgaziyev (2048) - Hasan Polat  2-0
 Nofel Ashumov (2086) - Olga Baltazhy (2183) 0-2
 Ercümen Düzen  - Vitalia Doumesh (2131) 0-2R
 Eldos Nabi  - Marsel Sharafutdinov (2047) 0-2
 Alexander Melnikov (2139) - Igor Kirzner (2252) 0-2
 Ivan Trofimov (2327) - Alisher Artikow (2146) 1-1
 Alexander Getmanski (2400) - Alexander Shvartsman (2444) 1-1
 Murodullo Amrillaev (2364) - Yuriy Anikeev (2338) 1-1
 Ainur Shaibakov (2367) - Thijs van den Broek (2185) 2-0