HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Riga Open Letland 2014

    
    Link   

 Klassen: 
 Algemeen 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWpl
1   Laimonis Zalitis GMI 2257   Alg   7 6 0 1 12 54
2   Edvard Buzinskij GMI 2329   Alg   7 4 3 0 11 56
3   Raivis Paegle MF 2199   Alg   7 5 1 1 11 53
4   Olga Sadovskaja MIF 2120   Alg   7 4 2 1 10 59
5   Anri Plaksij MI 2095   Alg   7 4 2 1 10 56
6   Raimonds Vipulis GMI 2275   Alg   7 4 2 1 10 54
7   Argo Unnuk MF 2219   Alg   7 4 2 1 10 51
8   Elena Cesnokova MFF 2047   Alg   7 3 3 1 9 54
9   Janis Arinsh    Alg   7 3 3 1 9 53
  Artur Tunkevic  2077   Alg   7 3 3 1 9 53
11   Gunars Zalitis MF 2162   Alg   7 3 3 1 9 51
  Tomas Pavliukovic  2008   Alg   7 3 3 1 9 51
13   Vsevolod Teterins  2110   Alg   7 3 3 1 9 49
14   Leons Bersons  1991   Alg   7 3 3 1 9 48
15   Arnis Kalnins  2028   Alg   7 2 4 1 8 53
  Viesturs Ungailo  2072   Alg   7 3 2 2 8 53
17   Guntis Bringulis    Alg   7 3 2 2 8 52
18   Edgars Straumanis  1913   Alg   7 2 4 1 8 49
  Dmitrijs Brovkins  1900   Alg   7 2 4 1 8 49
  Gunars Gribuska    Alg   7 3 2 2 8 49
21   Maigonis Juhnjevichs  2043   Alg   7 2 4 1 8 48
22   Magdalena Nereda  1911   Alg   7 4 0 3 8 47
23   Viesturs Stelmahers  1939   Alg   7 2 4 1 8 46
24   Marija Koleda  1854   Alg   7 2 4 1 8 44
25   Zoja Uvachan  2043   Alg   7 3 2 2 8 43
26   Arkadijs Bersons  2028   Alg   7 3 1 3 7 52
27   Victors Mateiko  2014   Alg   7 2 3 2 7 50
28   Ilmars Stolcers  2046   Alg   7 3 1 3 7 47
29   Leonids Bichkovskis  2105   Alg   7 3 1 3 7 46
  Vjacheslavs Nikitins  1924   Alg   7 3 1 3 7 46
31   Gatis Klava    Alg   7 3 1 3 7 42
32   Raimonds Klimavics    Alg   7 2 3 2 7 41
33   Martins Zemlitis  1900   Alg   7 3 1 3 7 39
34   Davids Benderskis  1938   Alg   7 2 2 3 6 47
35   Piret Viirma MFF 2022   Alg   7 2 2 3 6 44
  Aleksandrs Cernovs    Alg   7 3 0 4 6 44
37   Leticija Dubickaite  1889   Alg   7 2 2 3 6 43
  Aleksandrs Vrublevskis    Alg   7 2 2 3 6 43
39   Annija Loce    Alg   7 2 2 3 6 42
40   Regina Strikis    Alg   7 2 2 3 6 38
  Laine Kreitale    Alg   7 3 0 4 6 38
42   Ricards Ositis    Alg   7 2 1 4 5 42
43   Digna Jonikaite  1875   Alg   7 2 1 4 5 40
44   Ojars Upens  1900   Alg   7 2 1 4 5 39
45   Elvija Vanaga  1850   Alg   7 2 1 4 5 38
46   Valeria Zarovska    Alg   7 2 1 4 5 35
47   Janis Doze    Alg   7 2 0 5 4 38
48   Liza Zaharova    Alg   7 2 0 5 4 36
49   Nikita Dzula    Alg   7 2 0 5 4 32
50   Danila Osipovs    Alg   7 2 0 5 4 30
51   Leonids Farbtuhs    Alg   7 1 1 5 3 41
52   Ksenija Bistrova    Alg   7 1 1 5 3 33
53   Arturs Odrins    Alg   7 1 0 6 2 35
54   Dummy    Alg   7 0 0 7 0 26
 Ronde 7 
 ma 17-11-2014  Artur Tunkevic (2077) - Laimonis Zalitis (2257) 0-2Partij
 Edvard Buzinskij (2329) - Raivis Paegle (2199) 1-1Partij
 Olga Sadovskaja (2120) - Elena Cesnokova (2047) 1-1Partij
 Raimonds Vipulis (2275) - Argo Unnuk (2219) 1-1Partij
 Anri Plaksij (2095) - Leonids Bichkovskis (2105) 2-0Partij
 Janis Arinsh  - Leons Bersons (1991) 1-1Partij
 Marija Koleda (1854) - Arnis Kalnins (2028) 1-1Partij
 Gunars Zalitis (2162) - Ilmars Stolcers (2046) 2-0Partij
 Tomas Pavliukovic (2008) - Victors Mateiko (2014) 2-0Partij
 Dmitrijs Brovkins (1900) - Guntis Bringulis  1-1Partij
 Maigonis Juhnjevichs (2043) - Edgars Straumanis (1913) 1-1Partij
 Viesturs Ungailo (2072) - Viesturs Stelmahers (1939) 1-1Partij
 Arkadijs Bersons (2028) - Vsevolod Teterins (2110) 0-2Partij
 Magdalena Nereda (1911) - Leticija Dubickaite (1889) 2-0Partij
 Aleksandrs Cernovs  - Gunars Gribuska  0-2Partij
 Zoja Uvachan (2043) - Davids Benderskis (1938) 2-0Partij
 Gatis Klava  - Raimonds Klimavics  1-1Partij
 Nikita Dzula  - Vjacheslavs Nikitins (1924) 0-2Partij
 Regina Strikis  - Piret Viirma (2022) 1-1Partij
 Digna Jonikaite (1875) - Martins Zemlitis (1900) 0-2Partij
 Aleksandrs Vrublevskis  - Annija Loce  1-1Partij
 Valeria Zarovska  - Ricards Ositis  1-1Partij
 Janis Doze  - Laine Kreitale  0-2Partij
 Ojars Upens (1900) - Ksenija Bistrova  2-0Partij
 Elvija Vanaga (1850) - Leonids Farbtuhs  2-0Partij
 Danila Osipovs  - Arturs Odrins  2-0Partij