HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Lishui Open China 2014

    
    Link   

 Klassen: 
 Totaal 
 Algemeen 
 Vrouwen 
 Jongens 
 Meisjes 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWhlWl
1   Murodullo Amrillaev GMI 2364   Alg   9 6 3 0 15 79 93
2   Alexander Shvartsman GMI 2444   Alg   9 5 4 0 14 87 101
3   Alexander Getmanski GMI 2400   Alg   9 5 4 0 14 85 100
4   Alexey Chizhov GMI 2391   Alg   9 5 4 0 14 85 99
5   Guntis Valneris GMI 2397   Alg   9 4 5 0 13 88 102
6   Steven Wijker MF 2264   Alg   9 5 3 1 13 83 98
7   Yuriy Anikeev GMI 2338   Alg   9 4 5 0 13 83 98
8   Zhiyong Xiong MF 2116   Alg   9 5 3 1 13 76 89
9   Wenlong Gao MF 2138   Alg   9 4 5 0 13 75 88
10   Zhenyu Li  2073   Alg   9 5 2 2 12 79 93
11   Bartosz Socha  2008   Alg   9 4 4 1 12 78 92
12   Erik van Kampen  2069   Alg   9 4 4 1 12 75 89
13   Natalia Shestakova MIF 2187   Vro   9 4 4 1 12 75 89
14   Wei Zhou MF 2165   Alg   9 5 2 2 12 74 87
15   Fidele Nimbi MF 2135   Alg   9 4 4 1 12 74 86
16   Marcel Oostburg  2024   Alg   9 6 0 3 12 73 88
17   Haochun Qiu  2090   Alg   9 4 4 1 12 73 86
18   Chengcheng Tian  1997   Alg   9 4 4 1 12 72 84
19   Yiming Pan    Jon   9 5 2 2 12 71 85
20   Jianbin Wang  1989   Alg   9 5 2 2 12 70 82
21   Pei Liu  1995   Vro   9 6 0 3 12 65 78
22   Gerelbold Ganbold MF 2023   Alg   9 4 3 2 11 82 96
23   Chenfan Wang    Jon   9 5 1 3 11 79 94
24   Eric van Dusseldorp MF 2169   Alg   9 4 3 2 11 77 90
25   Ganbold Dorj  2040   Alg   9 3 5 1 11 76 89
26   Alatenghua MIF 2032   Vro   9 4 3 2 11 75 88
27   Hao Zhou    Alg   9 3 5 1 11 75 87
28   Jiaming Qi    Jon   9 4 3 2 11 73 87
29   Yang Jiang  1992   Alg   9 3 5 1 11 73 86
30   Peter Blok  1964   Alg   9 4 3 2 11 72 87
31   Ingrida Drukteinyte  2026   Vro   9 4 3 2 11 72 85
  Matthias de Kruijf  2165   Alg   9 3 5 1 11 72 85
33   Guido Verhagen  2112   Alg   9 3 5 1 11 72 84
34   Ce Zheng  2042   Alg   9 3 5 1 11 70 82
35   Shuimu Jin  1973   Jon   9 5 1 3 11 68 80
36   Andy Damen  2048   Alg   9 3 5 1 11 68 80
37   Shaomake Chen  2025   Jon   9 3 5 1 11 68 79
38   Munkh-Orgil Saikhandelger    Jon   9 4 3 2 11 62 73
39   Jing Li    Vro   9 3 4 2 10 73 86
40   Bo Lian MIF 1973   Vro   9 5 0 4 10 73 85
41   Yifu Du  1933   Jon   9 2 6 1 10 71 86
42   Evgenia Ivanova  2009   Vro   9 4 2 3 10 71 84
43   Yurui Liu    Mei   9 3 4 2 10 71 83
44   Jun Zhang    Alg   9 4 2 3 10 71 83
45   Theo Tesselaar  2074   Alg   9 2 6 1 10 70 82
46   You Zhang  1847   Vro   9 4 2 3 10 69 81
47   Wensong Wang  1931   Alg   9 4 2 3 10 68 79
48   Odgerel Molomjamts  1994   Vro   9 4 2 3 10 67 79
49   Coen Jong  1971   Alg   9 3 4 2 10 67 78
50   Jie Cui  1873   Mei   9 3 4 2 10 66 79
51   Weiming Ji  1988   Alg   9 5 0 4 10 65 78
52   Chao Feng    Alg   9 4 2 3 10 63 77
53   Dongheng Yin    Alg   9 3 3 3 9 74 87
54   Hu Zhuo Qun  2004   Alg   9 2 5 2 9 73 86
55   Ya Sai MFF 2015   Vro   9 3 3 3 9 69 84
56   Wenxi Fang  1921   Vro   9 3 3 3 9 68 82
57   Zhang Sunuo    Jon   9 4 1 4 9 68 81
58   Yisen Zhang    Alg   9 3 3 3 9 68 80
59   Tang Jianhua    Alg   9 3 3 3 9 65 76
60   Janes de Vries  1956   Alg   9 3 3 3 9 64 77
61   Zhenglai Xie    Alg   9 3 3 3 9 64 76
62   Haoying Yang    Jon   9 3 3 3 9 64 76
63   Jia Yan MIF 1924   Vro   9 3 3 3 9 64 76
64   Jing Xu    Mei   9 4 1 4 9 64 75
65   Xinyu An    Jon   9 3 3 3 9 62 74
66   Jordy van der Lugt  1931   Alg   9 3 3 3 9 61 72
67   Zhong Jinhui    Jon   9 4 1 4 9 59 70
68   Qicheng Jiang    Jon   9 4 1 4 9 57 70
69   Yanquan Mu    Alg   9 4 1 4 9 56 69
70   Zhai Yudong    Jon   9 3 3 3 9 55 69
71   Jiayang Wang    Jon   9 4 0 5 8 67 79
72   Zhou Jiang    Mei   9 4 0 5 8 66 79
73   Yujie Zhao    Jon   9 4 0 5 8 66 78
74   Ming Sun    Jon   9 4 0 5 8 66 78
75   Hans de Knikker  2036   Alg   9 3 2 4 8 61 72
76   Xuanchen Du    Jon   9 3 2 4 8 60 71
77   Co Filmer  1881   Alg   9 3 2 4 8 59 71
78   Zhaoji Dong    Alg   9 3 2 4 8 59 71
79   Bixiang Zhang    Jon   9 4 0 5 8 57 69
80   Yang Jingshuo    Jon   9 3 2 4 8 57 68
81   Shuhao Tian    Jon   9 4 0 5 8 56 71
82   Zhuoyi Dai    Mei   9 4 0 5 8 53 65
83   Yuqing Li    Mei   9 4 0 5 8 53 65
84   Haowen Yi    Jon   9 4 0 5 8 53 62
85   Yijin Chen    Jon   9 4 0 5 8 52 64
86   Yan Bo    Jon   9 4 0 5 8 51 63
87   Zhengbang Li    Jon   9 4 0 5 8 48 58
88   Yitong Xu    Vro   9 3 1 5 7 63 75
89   Qijuan Xue    Mei   9 2 3 4 7 59 70
90   Misheel Bayar    Mei   9 3 1 5 7 58 69
91   Qiyou Wu    Jon   9 3 1 5 7 58 68
92   Huying Que    Vro   9 3 1 5 7 57 69
93   Lian Chengxin    Jon   9 3 1 5 7 55 66
94   Haoting Wang    Jon   9 3 1 5 7 51 63
95   Ziping Dong    Jon   9 3 1 5 7 47 60
96   Mingxuan Ni    Jon   9 3 0 6 6 57 69
97   Haoming Weng    Jon   9 3 0 6 6 52 61
98   Zhuyan Gong    Mei   9 3 0 6 6 50 60
99   Luocheng Wu    Jon   9 3 0 6 6 50 59
100   Xiaoyu Liao    Mei   9 3 0 6 6 49 59
101   Gexi Shang    Jon   9 3 0 6 6 49 58
102   Hougang Shang    Jon   9 3 0 6 6 48 56
103   Yuxiang Lei    Jon   9 3 0 6 6 46 55
104   Houjia Chen    Jon   9 3 0 6 6 46 55
105   Yi Que    Jon   9 3 0 6 6 39 51
106   Junzhe Cheng    Alg   9 3 0 6 6 39 47
107   Lu Mingtao    Jon   8 2 1 5 5 48 60
108   Quman Lv    Jon   9 2 1 6 5 54 65
109   Hengyu Liu    Mei   9 2 1 6 5 46 54
110   Xi Tao    Jon   9 2 1 6 5 43 52
111   Peixi Pan    Jon   9 2 0 7 4 47 56
112   Zheheng Ye    Jon   9 2 0 7 4 45 57
113   Junsheng Chen    Jon   9 2 0 7 4 44 52
114   Yizhuo Zhao    Mei   9 2 0 7 4 42 56
115   Jialei Lin    Mei   9 2 0 7 4 41 52
116   Yining Shu    Jon   5 1 1 3 3 29 43
117   Siqi Wang    Mei   9 1 0 8 2 40 47
118   Qijun Ying    Jon   9 1 0 8 2 39 50
119   Dummy    Alg   3 0 0 3 0 2 6
 Ronde 9 
 do 13-11-2014  Zhang Sunuo  - Zhenglai Xie  1-1Partij
 Co Filmer (1881) - Odgerel Molomjamts (1994) 0-2Partij
 Wenxi Fang (1921) - Zhong Jinhui  1-1Partij
 Bixiang Zhang  - You Zhang (1847) 0-2Partij
 Coen Jong (1971) - Jun Zhang  1-1Partij
 Ce Zheng (2042) - Yisen Zhang  2-0Partij
 Shaomake Chen (2025) - Ya Sai (2015) 2-0Partij
 Hu Zhuo Qun (2004) - Shuimu Jin (1973) 0-2Partij
 Dongheng Yin  - Munkh-Orgil Saikhandelger  0-2Partij
 Alatenghua (2032) - Jia Yan (1924) 2-0Partij
 Yiming Pan  - Jing Li  2-0Partij
 Yang Jiang (1992) - Matthias de Kruijf (2165) 1-1Partij
 Hao Zhou  - Tang Jianhua  2-0Partij
 Yifu Du (1933) - Chengcheng Tian (1997) 0-2Partij
 Peter Blok (1964) - Andy Damen (2048) 1-1Partij
 Jianbin Wang (1989) - Yurui Liu  2-0Partij
 Eric van Dusseldorp (2169) - Guido Verhagen (2112) 1-1Partij  
 Erik van Kampen (2069) - Theo Tesselaar (2074) 2-0Partij
 Bo Lian (1973) - Fidele Nimbi (2135) 0-2Partij
 Jiaming Qi  - Ingrida Drukteinyte (2026) 1-1Partij
 Natalia Shestakova (2187) - Evgenia Ivanova (2009) 2-0Partij
 Haochun Qiu (2090) - Bartosz Socha (2008) 1-1Partij
 Chenfan Wang  - Wenlong Gao (2138) 0-2Partij
 Pei Liu (1995) - Gerelbold Ganbold (2023) 2-0Partij
 Alexander Shvartsman (2444) - Zhenyu Li (2073) 2-0Partij
 Yuriy Anikeev (2338) - Wei Zhou (2165) 1-1Partij
 Marcel Oostburg (2024) - Murodullo Amrillaev (2364) 0-2Partij
 Alexander Getmanski (2400) - Alexey Chizhov (2391) 1-1Partij
 Qijun Ying  - Yizhuo Zhao  0-2
 Yi Que  - Zheheng Ye  2-0
 Houjia Chen  - Peixi Pan  2-0
 Junzhe Cheng  - Junsheng Chen  2-0
 Jialei Lin  - Luocheng Wu  0-2
 Siqi Wang  - Zhuyan Gong  0-2
 Quman Lv  - Ziping Dong  0-2
 Hengyu Liu  - Lian Chengxin  0-2
 Yijin Chen  - Haoming Weng  2-0
 Yan Bo  - Hougang Shang  2-0
 Zhuoyi Dai  - Gexi Shang  2-0
 Haowen Yi  - Xiaoyu Liao  2-0
 Zhengbang Li  - Mingxuan Ni  2-0
 Yuxiang Lei  - Yuqing Li  0-2
 Xi Tao  - Shuhao Tian  0-2
 Huying Que  - Qicheng Jiang  0-2
 Zhaoji Dong  - Xuanchen Du  1-1
 Misheel Bayar  - Jordy van der Lugt (1931) 0-2
 Zhai Yudong  - Haoting Wang  2-0
 Qiyou Wu  - Yanquan Mu  0-2
 Hans de Knikker (2036) - Yang Jingshuo  1-1
 Qijuan Xue  - Xinyu An  0-2
 Jing Xu  - Yitong Xu  2-0
 Weiming Ji (1988) - Ming Sun  2-0
 Chao Feng  - Jiayang Wang  2-0
 Zhou Jiang  - Wensong Wang (1931) 0-2
 Yujie Zhao  - Jie Cui (1873) 0-2
 Janes de Vries (1956) - Haoying Yang  1-1
 Ganbold Dorj (2040) - Zhiyong Xiong (2116) 0-2
 Steven Wijker (2264) - Guntis Valneris (2397) 1-1