HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Onafhankelijkheidstoernooi Gniezno Polen 2014

    
    Link   

 Klassen: 
 Algemeen 
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7
 Alle uitslagen   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWhlWl
1   Tamara Tansykkuzhina GMIF 2214   Alg   7 5 1 1 11 47 58
2   Edvard Buzinskij GMI 2329   Alg   7 4 3 0 11 46 57
3   Aygul Idrisova MIF 2175   Alg   7 4 2 1 10 44 55
4   Thijs van den Broek MI 2185   Alg   7 3 4 0 10 43 54
  Olga Baltazhy GMIF 2183   Alg   7 3 4 0 10 43 52
6   Yuliia Makarenkova MIF 2118   Alg   7 2 5 0 9 47 58
7   Virgilijus Zutautas MF 2132   Alg   7 4 1 2 9 44 55
8   Aleksej Domchev GMI 2296   Alg   7 3 3 1 9 42 53
  Jakub Gazda  1974   Alg   7 3 3 1 9 42 53
10   Bartosz Gronowski  2089   Alg   7 3 3 1 9 41 52
11   Damian Jakubik  2035   Alg   7 3 3 1 9 40 50
12   Karol Dudkiewicz  2039   Alg   7 4 1 2 9 36 47
13   Kamil Krygier  1962   Alg   7 1 6 0 8 40 49
14   Karol Cichocki  2070   Alg   7 2 4 1 8 38 47
15   Viktoriya Belaya MFF 2060   Alg   7 2 4 1 8 37 47
  Radoslaw Wika MF 2112   Alg   7 3 2 2 8 37 46
  Monika Pyrcz  1899   Alg   7 2 4 1 8 37 46
18   Grzegorz Siuda  2096   Alg   7 3 2 2 8 36 46
19   Mateusz Stanczuk  1988   Alg   7 3 2 2 8 34 44
20   Anna Chylewska-Sroka MFF 2022   Alg   7 2 4 1 8 33 43
21   Vaidas Puociauskas MF 2092   Alg   7 2 3 2 7 36 45
  Stanislaw Rak    Alg   7 3 1 3 7 36 45
23   Adam Biadisiewicz  1987   Alg   7 3 1 3 7 35 45
24   Szymon Morzy  1921   Alg   7 3 1 3 7 33 43
  Agnieszka Szymanska  1943   Alg   7 2 3 2 7 33 42
26   Marcin Wocial  1896   Alg   7 1 5 1 7 31 39
27   Bogdan Bankowski  1904   Alg   7 3 1 3 7 30 38
28   Katarzyna Stanczuk  1903   Alg   7 1 4 2 6 39 48
29   Leszek Napiontek  1917   Alg   7 2 2 3 6 37 47
30   Artur Moczulski  1911   Alg   7 2 2 3 6 35 44
  Maksym Puchala  1972   Alg   7 2 2 3 6 35 43
32   Bartosz Rak  1961   Alg   7 1 4 2 6 34 45
  Tomasz Marczuk  1923   Alg   7 2 2 3 6 34 45
34   Marta Bankowska  1878   Alg   7 1 4 2 6 30 39
35   Aleksandra Szturomska  1903   Alg   7 1 4 2 6 29 37
36   Szymon Polinceusz  1900   Alg   7 2 1 4 5 32 40
37   Kamil Napiontek  1900   Alg   7 2 1 4 5 30 39
38   Daria Babiak  1830   Alg   7 2 1 4 5 29 36
39   Jakub Wencel    Alg   7 2 1 4 5 23 31
40   Aleksandra Mazij  1853   Alg   7 1 3 3 5 22 30
41   Krzysztof Labuda  1905   Alg   7 1 2 4 4 31 40
42   Filip Puc  1912   Alg   7 1 2 4 4 30 40
43   Katarzyna Dega  1865   Alg   7 1 2 4 4 27 35
44   Franciszek Szumera    Alg   7 1 2 4 4 26 35
45   Justyna Borkowska  1891   Alg   7 1 1 5 3 25 34
46   Marcin Czarnota  2061   Alg   4 0 2 2 2 14 22
47   Dummy    Alg   3 0 0 3 0 5 10
 Ronde 7 
 di 11-11-2014  Jakub Wencel  - Justyna Borkowska (1891) 2-0
 Filip Puc (1912) - Katarzyna Dega (1865) 1-1
 Krzysztof Labuda (1905) - Kamil Napiontek (1900) 1-1
 Franciszek Szumera  - Artur Moczulski (1911) 0-2
 Bogdan Bankowski (1904) - Daria Babiak (1830) 2-0
 Bartosz Rak (1961) - Marta Bankowska (1878) 1-1
 Szymon Polinceusz (1900) - Adam Biadisiewicz (1987) 0-2
 Maksym Puchala (1972) - Aleksandra Szturomska (1903) 1-1
 Marcin Wocial (1896) - Tomasz Marczuk (1923) 1-1
 Leszek Napiontek (1917) - Mateusz Stanczuk (1988) 0-2
 Radoslaw Wika (2112) - Katarzyna Stanczuk (1903) 2-0
 Agnieszka Szymanska (1943) - Vaidas Puociauskas (2092) 1-1
 Stanislaw Rak  - Jakub Gazda (1974) 0-2
 Anna Chylewska-Sroka (2022) - Kamil Krygier (1962) 1-1
 Aleksej Domchev (2296) - Szymon Morzy (1921) 2-0
 Monika Pyrcz (1899) - Viktoriya Belaya (2060) 1-1
 Karol Cichocki (2070) - Damian Jakubik (2035) 1-1
 Yuliia Makarenkova (2118) - Bartosz Gronowski (2089) 1-1
 Grzegorz Siuda (2096) - Thijs van den Broek (2185) 0-2
 Olga Baltazhy (2183) - Karol Dudkiewicz (2039) 2-0
 Tamara Tansykkuzhina (2214) - Virgilijus Zutautas (2132) 2-0
 Edvard Buzinskij (2329) - Aygul Idrisova (2175) 1-1