HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   HF Kampioenschap van Wit-Rusland 2014

    
    Link   

 Klassen: 
 Algemeen 
 Vrouwen 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9
 Alle uitslagen   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWhlWl
1   Dzmitry Nemets  2013   Alg   9 4 5 0 13 74 86
2   Uladzislau Valjuk MF 2114   Alg   9 4 4 1 12 77 90
3   Fiodar Bakach  2035   Alg   9 3 6 0 12 73 86
4   Gennadij Tsykunov    Alg   9 5 2 2 12 52 64
5   Uladzislau Splendzer MF 2106   Alg   9 2 7 0 11 76 89
6   Konstantsin Nord  2085   Alg   9 3 5 1 11 74 87
7   Michael Semianiuk  2002   Alg   9 4 3 2 11 72 85
8   Iahor Khanukajeu  2000   Alg   9 4 3 2 11 72 85
9   Aleksei Fedorenkov  2090   Alg   9 2 6 1 10 70 83
10   Hleb Pytko  1941   Alg   9 4 2 3 10 61 72
11   Igor Tereshko MF 2078   Alg   9 3 4 2 10 60 72
12   Uladzimir Stelmakh    Alg   9 2 5 2 9 64 76
13   Ivan Kharlampovich    Alg   9 2 5 2 9 63 75
14   Ilya Krautsou  1928   Alg   9 4 1 4 9 62 74
15   Yury Tsimanovich  1916   Alg   9 2 5 2 9 61 73
16   Valery Razayeu  1996   Alg   9 3 2 4 8 73 86
17   Andrei Mouchan  1931   Alg   9 2 4 3 8 62 74
18   Vitold Tsydzik  1918   Alg   9 2 4 3 8 58 70
19   Iahor Kireyeu  1900   Alg   9 2 4 3 8 52 64
20   Tsimafei Kutas  1900   Alg   9 3 1 5 7 53 66
21   Danila Bystrou  1921   Alg   9 2 3 4 7 47 57
22   Aleksei Kolnov  1900   Alg   9 2 2 5 6 57 69
23   Aliaksei Kashnikau  1941   Alg   9 2 1 6 5 56 67
24   Miraslau Kuzniatsou  1900   Alg   4 2 0 2 4 20 32
25   Kiryl Grudzinsky    Alg   9 2 0 7 4 56 68
26   Dummy    Alg   4 0 0 4 0 13 20
 Ronde 9 
 zo 05-10-2014  Gennadij Tsykunov  - Uladzislau Valjuk (2114) 2-0
 Fiodar Bakach (2035) - Michael Semianiuk (2002) 2-0
 Dzmitry Nemets (2013) - Aleksei Fedorenkov (2090) 2-0
 Konstantsin Nord (2085) - Uladzislau Splendzer (2106) 1-1
 Uladzimir Stelmakh  - Iahor Khanukajeu (2000) 0-2
 Ilya Krautsou (1928) - Igor Tereshko (2078) 1-1
 Hleb Pytko (1941) - Andrei Mouchan (1931) 2-0
 Valery Razayeu (1996) - Vitold Tsydzik (1918) 1-1
 Aliaksei Kashnikau (1941) - Ivan Kharlampovich  0-2
 Danila Bystrou (1921) - Aleksei Kolnov (1900) 2-0
 Tsimafei Kutas (1900) - Kiryl Grudzinsky  2-0
 Yury Tsimanovich (1916) - Iahor Kireyeu (1900) 1-1