HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Open Bashkortostan Rusland 2015

    
    Link   

 Klassen: 
 General 
 General Blitz 
 Women 
 Women Blitz 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9
 Alle uitslagen   Toernooizaal    Mededeling    KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWhlWl
1   Vladimir Milshin GMI 2306   Alg   9 4 5 0 13 76 89
2   Ivan Trofimov MI 2316   Alg   9 4 5 0 13 76 89
3   Alexander Getmanski GMI 2404   Alg   9 3 6 0 12 77 90
4   Fidan Ishmuratov MF 2176   Alg   9 3 6 0 12 76 89
5   Sergei Kalinov MF 2276   Alg   9 3 5 1 11 75 88
6   Janis Safin  2127   Alg   9 2 7 0 11 72 85
7   Ainur Shaibakov GMI 2373   Alg   9 3 5 1 11 70 83
8   Sergey Bonadykov MF 2226   Alg   9 3 4 2 10 72 85
9   Marsel Sharafutdinov  2048   Alg   9 2 6 1 10 69 80
10   Irik Gatiatyllin  2092   Alg   9 3 4 2 10 68 81
11   Damir Rusaev MF 2123   Alg   9 4 2 3 10 68 81
12   Artur Baygildin    Alg   9 3 3 3 9 71 84
13   Christina Osipova  1920   Alg   9 2 5 2 9 65 78
14   Igor Fedorov  2059   Alg   9 2 5 2 9 65 76
15   Anatoli Tatarenko MF 2151   Alg   9 3 3 3 9 61 73
16   Artur Miniguzin  1969   Alg   9 2 5 2 9 58 69
17   Alexander Yakovlev    Alg   9 3 3 3 9 55 65
18   Arslan Musin    Alg   9 3 3 3 9 53 62
19   Zakij Yusupov  1985   Alg   9 2 4 3 8 66 79
20   Airat Nurgaziyev  2040   Alg   9 3 2 4 8 62 74
21   Dinislam Aitbaev    Alg   9 1 6 2 8 60 71
22   Nikolay Larionov    Alg   9 1 5 3 7 55 65
23   Ildus Allaguzin    Alg   9 2 3 4 7 54 65
24   Albert Baygildin    Alg   9 2 1 6 5 55 65
25   Sauban Ziganshin    Alg   9 2 1 6 5 55 65
26   Ilnur Ramazanov    Alg   9 0 0 9 0 54 64
Vladimir MilshinIvan TrofimovAlexander Getmanski
Fidan IshmuratovSergei KalinovJanis Safin
Ainur ShaibakovSergey BonadykovMarsel Sharafutdinov
Damir Rusaev
Christina OsipovaAnatoli Tatarenko
Artur MiniguzinArslan Musin
Zakij YusupovAirat Nurgaziyev
 Ronde 9 
 vr 30-01-2015  Albert Baygildin  - Dinislam Aitbaev  1-1
 Sauban Ziganshin  - Ildus Allaguzin  2-0
 Nikolay Larionov  - Arslan Musin  0-2
 Zakij Yusupov (1985) - Alexander Yakovlev  0-2
 Ilnur Ramazanov  - Anatoli Tatarenko (2151) 0-2
 Igor Fedorov (2059) - Artur Miniguzin (1969) 1-1
 Airat Nurgaziyev (2040) - Irik Gatiatyllin (2092) 0-2
 Ainur Shaibakov (2373) - Artur Baygildin  2-0
 Sergei Kalinov (2276) - Christina Osipova (1920) 2-0
 Janis Safin (2127) - Marsel Sharafutdinov (2048) 1-1
 Sergey Bonadykov (2226) - Fidan Ishmuratov (2176) 1-1
 Ivan Trofimov (2316) - Alexander Getmanski (2404) 1-1
 Vladimir Milshin (2306) - Damir Rusaev (2123) 2-0