HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Polish Open Julinek Park 2021

    
    Link   

 Klassen: 
 Algemeen 
  Subklassementen:
  Vrouwen
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWpl
1   Nikolai Gulyaev MI 2302   Alg   9 3 6 0 12 91
2   Alexander Getmanski GMI 2372   Alg   9 3 6 0 12 91
3   Marsel Sharafutdinov MF 2215   Alg   9 4 4 1 12 89
4   Jitse Slump MI 2351   Alg   9 3 6 0 12 88
5   Ron Heusdens GMI 2312   Alg   9 3 6 0 12 87
6   Ainur Shaibakov GMI 2342   Alg   9 4 4 1 12 86
7   Ivan Trofimov GMI 2291   Alg   9 3 6 0 12 85
8   Guntis Valneris GMI 2396   Alg   9 3 6 0 12 85
9   Kees Thijssen GMI 2324   Alg   9 3 6 0 12 85
10   Murodullo Amrillaev GMI 2314   Alg   9 3 6 0 12 85
11   Jan Groenendijk GMI 2413   Alg   9 4 4 1 12 84
12   Nicolay Germogenov MI 2303   Alg   9 3 6 0 12 82
13   Artem Ivanov GMI 2362   Alg   9 2 7 0 11 89
14   Tunaara Fedorova MFF 2163   Alg   9 4 3 2 11 86
15   Iurii Anikeev GMI 2331   Alg   9 3 5 1 11 84
16   Simon Harmsma CMF 2141   Alg   9 4 3 2 11 80
17   Sandaara Aprosimova MFF 2143   Alg   9 3 5 1 11 78
18   Hein Meijer GMI 2273   Alg   9 3 4 2 10 90
19   Yuriy Lagoda MI 2271   Alg   9 2 6 1 10 89
20   Natalia Sadowska GMIF 2260   Alg   9 3 4 2 10 87
21   Aygul Idrisova GMIF 2160   Alg   9 2 6 1 10 87
22   Sebastian Wieczorek CMF 2184   Alg   9 2 6 1 10 84
23   Machiel Weistra MF 2224   Alg   9 3 4 2 10 82
24   Tamerlan Akhmerov CMF 2165   Alg   9 3 4 2 10 82
25   Piotr Paluch MF 2082   Alg   9 3 4 2 10 79
26   Aisen Egorov  2140   Alg   9 3 4 2 10 78
27   Matrena Nogovitsyna GMIF 2245   Alg   9 3 4 2 10 77
28   Nikolay Grigoriev  2028   Alg   9 3 4 2 10 77
29   Ricards Ositis  2014   Alg   9 3 4 2 10 77
30   Darya Tkachenko GMIF 2183   Alg   9 2 6 1 10 73
31   Yuliia Makarenkova MIF 2145   Alg   9 3 3 3 9 80
32   Albina Bolshakova MFF 2020   Alg   9 4 1 4 9 79
33   Christina Osipova MIF 2093   Alg   9 1 7 1 9 77
34   Lukasz Kosobudzki MF 2169   Alg   9 2 5 2 9 76
35   Aliona Bolshakova MFF 2124   Alg   9 2 5 2 9 76
36   Agata Parahina MFF 2100   Alg   9 3 3 3 9 74
37   Henk Kalk MF 2158   Alg   9 2 5 2 9 74
38   Iuliia Nikanorova  1965   Alg   9 4 1 4 9 74
39   Alia Aminova MFF 2066   Alg   9 2 5 2 9 71
40   Jos Stokkel GMI 2247   Alg   9 2 5 2 9 70
41   Maksim Dorogan MF 2131   Alg   9 1 7 1 9 70
42   Arslan Akhmetzyanov  1987   Alg   9 2 5 2 9 68
43   Anastasiya Glushko CMFF 2014   Alg   9 2 5 2 9 65
44   Aianika Kolodeznikova-Kychkina MIF 2072   Alg   9 1 6 2 8 79
45   Iryna Chebukina MFF 2078   Alg   9 3 2 4 8 74
46   Aleksei Bolshakov MF 2123   Alg   9 2 4 3 8 73
47   Aiyyna Protopopova  1978   Alg   9 2 4 3 8 73
48   Vadim Fedorov  1873   Alg   9 2 4 3 8 72
49   Dominik Rubaj  2045   Alg   9 2 4 3 8 70
50   Daiaana Alekseeva  1996   Alg   9 1 6 2 8 69
51   Katarzyna Stanczuk MFF 2083   Alg   9 2 4 3 8 69
52   Rik Smit  2062   Alg   9 1 5 3 7 76
53   Janis Farnests    Alg   9 0 7 2 7 75
54   Anastasiya Arkhangelskaya  2060   Alg   9 2 3 4 7 71
55   Wim Koopman  1963   Alg   9 2 3 4 7 70
56   Harry de Groot  1984   Alg   9 2 3 4 7 66
57   Tuskul Solovev    Alg   9 2 3 4 7 63
58   Alina Kardashevskaia  1958   Alg   9 2 3 4 7 63
59   Anna Shishigina  2028   Alg   9 3 1 5 7 63
60   Jerzy Dziobek    Alg   9 3 1 5 7 61
61   Epherem Demessie  1932   Alg   9 3 1 5 7 60
62   Natalia Noworolnik  1879   Alg   9 3 1 5 7 59
63   Jozef Tolwinski  1907   Alg   9 2 2 5 6 63
64   Wojciech Wozniak  1886   Alg   9 1 3 5 5 56
65   Jan Hetnar    Alg   9 1 3 5 5 53
66   Dorota Szela    Alg   9 1 3 5 5 52
67   Didier Basset  1765   Alg   9 1 2 6 4 56
68   Ryszard Pawlowski    Alg   4 0 0 4 0 31
 Ronde 9 
 vr 17-12-2021  Jitse Slump (2351) - Jan Groenendijk (2413) 1-1Partij
 Guntis Valneris (2396) - Nikolai Gulyaev (2302) 1-1Partij
 Marsel Sharafutdinov (2215) - Alexander Getmanski (2372) 1-1Partij
 Kees Thijssen (2324) - Murodullo Amrillaev (2314) 1-1Partij
 Ron Heusdens (2312) - Ivan Trofimov (2291) 1-1Partij
 Iurii Anikeev (2331) - Ainur Shaibakov (2342) 0-2Partij
 Yuriy Lagoda (2271) - Nicolay Germogenov (2303) 0-2Partij
 Simon Harmsma (2141) - Sandaara Aprosimova (2143) 1-1Partij
 Yuliia Makarenkova (2145) - Artem Ivanov (2362) 0-2Partij
 Sebastian Wieczorek (2184) - Matrena Nogovitsyna (2245) 1-1Partij
 Ricards Ositis (2014) - Machiel Weistra (2224) 1-1Partij
 Piotr Paluch (2082) - Darya Tkachenko (2183) 1-1Partij
 Henk Kalk (2158) - Tunaara Fedorova (2163) 0-2Partij
 Aygul Idrisova (2160) - Nikolay Grigoriev (2028) 1-1Partij
 Aleksei Bolshakov (2123) - Hein Meijer (2273) 0-2Partij
 Natalia Sadowska (2260) - Iryna Chebukina (2078) 2-0Partij  
 Christina Osipova (2093) - Jos Stokkel (2247) 1-1Partij
 Anastasiya Glushko (2014) - Lukasz Kosobudzki (2169) 1-1Partij
 Aiyyna Protopopova (1978) - Tamerlan Akhmerov (2165) 0-2Partij
 Aisen Egorov (2140) - Vadim Fedorov (1873) 2-0Partij
 Maksim Dorogan (2131) - Albina Bolshakova (2020) 1-1Partij
 Aliona Bolshakova (2124) - Natalia Noworolnik (1879) 2-0Partij
 Agata Parahina (2100) - Wim Koopman (1963) 2-0Partij
 Aianika Kolodeznikova-Kychkina (2072) - Daiaana Alekseeva (1996) 1-1Partij
 Rik Smit (2062) - Alia Aminova (2066) 0-2Partij
 Anna Shishigina (2028) - Arslan Akhmetzyanov (1987) 0-2Partij
 Iuliia Nikanorova (1965) - Alina Kardashevskaia (1958) 2-0Partij
 Janis Farnests  - Dominik Rubaj (2045) 1-1Partij
 Katarzyna Stanczuk (2083) - Jozef Tolwinski (1907) 2-0Partij
 Tuskul Solovev  - Anastasiya Arkhangelskaya (2060) 1-1Partij
 Didier Basset (1765) - Harry de Groot (1984) 0-2Partij
 Jan Hetnar  - Dorota Szela  1-1Partij
 Wojciech Wozniak (1886) - Epherem Demessie (1932) 0-2