HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Open Flevoland KNDB 2022 (Blitz)

    
    Link   

 Klassen: 
 Algemeen 
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9
 Alle uitslagen   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWpSB
1   Alexander Shvartsman GMI 2399   Alg   9 9 0 0 18 101 202
2   Rein van der Pal MI 2321   Alg   9 8 0 1 16 100 164
3   Johan Teake Dekker  2231   Alg   9 6 1 2 13 101 125
4   Matheo Boxum  2096   Alg   9 6 0 3 12 104 114
5   Gert Wisselink  1949   Alg   9 5 2 2 12 75 100
6   Sietse Nagel  2040   Alg   9 4 3 2 11 99 101
7   Marcel de Vries  1936   Alg   9 4 3 2 11 93 95
8   Ricardo Bona  1983   Alg   9 4 3 2 11 86 99
9   Marthy van Houtert  2006   Alg   9 4 3 2 11 86 96
10   Bert Begeman  2015   Alg   9 3 5 1 11 84 103
11   Daniël Boxum  1944   Alg   9 3 5 1 11 84 94
12   Arnold Scharft  2083   Alg   9 5 1 3 11 83 94
13   Kerst Hoekstra  2009   Alg   9 4 3 2 11 81 79
14   Anne Dekker  1950   Alg   9 4 3 2 11 70 74
15   Floris Tol  2096   Alg   9 4 2 3 10 105 95
16   Boike Mathoera  1950   Alg   9 3 4 2 10 94 90
17   Alex Boxum  2110   Alg   9 2 6 1 10 86 90
18   Bart Wiggemansen    Alg   9 5 0 4 10 74 80
19   Primnath Goelab  1960   Alg   9 4 1 4 9 93 80
20   Roep Bhawanibhiek MF 2140   Alg   9 3 3 3 9 91 87
21   Gerrit Terpstra    Alg   9 3 3 3 9 91 78
22   Harry Beekman    Alg   9 2 5 2 9 88 82
23   Jacob de Vries  2089   Alg   9 3 3 3 9 84 72
24   John Folkers  1936   Alg   9 3 3 3 9 83 76
25   Roelof Jan Breman    Alg   9 4 1 4 9 83 69
26   Iepie Poepjes-Koopman MFF 1915   Alg   9 3 3 3 9 82 66
27   Jaap Huizinga  1998   Alg   9 2 5 2 9 78 70
28   Ton Halman    Alg   9 3 3 3 9 72 59
29   Piet Dijkstra  1954   Alg   9 4 1 4 9 69 58
30   Jan Siegers  1876   Alg   9 2 4 3 8 94 86
31   Geb Kos  2111   Alg   9 4 0 5 8 88 66
32   Teun van Gelder  2009   Alg   9 1 6 2 8 80 69
33   Jan Snijder  1930   Alg   9 3 2 4 8 71 47
34   Matthijs Broek  1844   Alg   9 3 2 4 8 67 52
35   Soenarmin Saib  1841   Alg   9 3 2 4 8 60 39
36   Wim Riddersma    Alg   9 3 1 5 7 87 51
37   Rika van Leeuwen    Alg   9 2 3 4 7 81 58
38   Gert Brink  1847   Alg   9 1 5 3 7 79 54
39   Herman Brink    Alg   9 2 3 4 7 72 46
40   Jan Schotalbers    Alg   9 1 5 3 7 69 48
41   Cees Bruijnes    Alg   9 3 1 5 7 65 31
42   Siep Hamster    Alg   9 2 2 5 6 83 41
43   Jan van der Kolk    Alg   9 2 2 5 6 70 37
44   Jan Sloot    Alg   9 1 4 4 6 60 32
45   Ronald Wisse  1845   Alg   9 1 3 5 5 64 22
46   Henk van der Pol    Alg   9 0 4 5 4 62 18
47   Aart Hanekamp    Alg   9 0 3 6 3 60 12
48   Henk Wensink    Alg   9 0 3 6 3 56 13
 Ronde 9 
 za 30-04-2022  Boike Mathoera (1950) - Alexander Shvartsman (2399) 0-2
 Matheo Boxum (2096) - Rein van der Pal (2321) 0-2
 Johan Teake Dekker (2231) - Floris Tol (2096) 2-0
 Marcel de Vries (1936) - Sietse Nagel (2040) 1-1
 Daniël Boxum (1944) - Ricardo Bona (1983) 1-1
 Bert Begeman (2015) - Kerst Hoekstra (2009) 1-1
 Gert Wisselink (1949) - Primnath Goelab (1960) 2-0
 Roep Bhawanibhiek (2140) - Arnold Scharft (2083) 0-2
 Harry Beekman  - Marthy van Houtert (2006) 0-2
 Jacob de Vries (2089) - Anne Dekker (1950) 0-2
 John Folkers (1936) - Gerrit Terpstra  1-1
 Geb Kos (2111) - Alex Boxum (2110) 0-2
 Iepie Poepjes-Koopman (1915) - Jaap Huizinga (1998) 1-1
 Bart Wiggemansen  - Teun van Gelder (2009) 2-0
 Ton Halman  - Jan Siegers (1876) 1-1
 Roelof Jan Breman  - Wim Riddersma  2-0
 Rika van Leeuwen  - Piet Dijkstra (1954) 0-2
 Gert Brink (1847) - Jan Schotalbers  1-1
 Siep Hamster  - Matthijs Broek (1844) 0-2
 Jan van der Kolk  - Jan Snijder (1930) 0-2
 Aart Hanekamp  - Soenarmin Saib (1841) 0-2
 Cees Bruijnes  - Jan Sloot  2-0
 Herman Brink  - Henk Wensink  2-0
 Henk van der Pol  - Ronald Wisse (1845) 1-1