HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Heerhugowaard Open SNA Heerhugowaard 2022

    
    Link   

 Klassen: 
 Algemeen 
  Subklassementen:
  Vrouwen
  Aspiranten
  Rat. 1960 - 2130
  Rat. 0 - 1960
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWpl
1   Alexander Shvartsman GMI 2406   Alg   9 4 5 0 13 95
2   Roel Boomstra GMI 2435   Alg   9 4 5 0 13 94
3   Thomy Lucien Mbongo MI 2271   Alg   9 4 5 0 13 90
4   Jitse Slump MI 2376   Alg   9 3 6 0 12 94
5   Wouter Sipma GMI 2344   Alg   9 3 6 0 12 93
6   Hein Meijer GMI 2278   Alg   9 3 6 0 12 93
7   Artem Ivanov GMI 2370   Alg   9 3 6 0 12 91
8   Guntis Valneris GMI 2385   Alg   9 3 6 0 12 90
9   Jan Groenendijk GMI 2384   Alg   9 3 6 0 12 86
10   Ivo de Jong MI 2219   Alg   9 4 4 1 12 85
11   Emre Hageman CMF 2185   Alg   9 4 4 1 12 83
12   Machiel Weistra MI 2230   Alg   9 4 4 1 12 80
13   Aleksej Domchev GMI 2303   Alg   9 3 6 0 12 80
14   Natalia Sadowska GMIF 2252   Alg   9 3 5 1 11 90
15   Bhiem Ramdien MF 2229   Alg   9 2 7 0 11 89
16   Losseni Savané  2100   Alg   9 2 7 0 11 87
17   Theo Tesselaar  2114   Alg   9 4 3 2 11 84
18   Luise Gabbert  2017   Alg   9 4 3 2 11 84
19   Jeroen Kos MF 2223   Alg   9 3 5 1 11 83
20   Christian Niami MI 2285   Alg   9 4 3 2 11 81
21   Krijn ter Braake MF 2188   Alg   9 2 7 0 11 81
22   Anton van Berkel MI 2304   Alg   9 3 5 1 11 81
23   Waldo Aliar MF 2154   Alg   9 3 5 1 11 81
24   Luuk Terweijden  2096   Alg   9 4 3 2 11 79
25   Jacob Okken MI 2219   Alg   9 3 4 2 10 94
26   René Emmaneel  1992   Alg   9 2 6 1 10 87
27   Henk Jonker  2044   Alg   9 4 2 3 10 87
28   Darya Tkachenko GMIF 2188   Alg   9 3 4 2 10 86
29   Mitchel Mensinga  2177   Alg   9 2 6 1 10 83
30   Andrew Tjon A Ong MF 2202   Alg   9 3 4 2 10 83
31   Frits Luteijn MI 2223   Alg   9 3 4 2 10 82
32   Lisa Scholtens CMFF 2048   Alg   9 4 2 3 10 81
33   Arnoud Rood  1957   Alg   9 4 2 3 10 81
34   Peter van der Stap MF 2173   Alg   9 4 2 3 10 80
35   Francois Paul  2080   Alg   9 4 2 3 10 67
36   Vitalia Doumesh MIF 2160   Alg   9 3 3 3 9 82
37   Yulia Bintsarovska  2014   Alg   9 3 3 3 9 82
38   Wouter Morssink  2176   Alg   9 2 5 2 9 78
39   Ramon Sakidin MF 2093   Alg   9 2 5 2 9 78
40   Roy Coster  2042   Alg   9 2 5 2 9 76
41   Roep Bhawanibhiek MF 2127   Alg   9 4 1 4 9 76
42   Harry Clasquin MF 2086   Alg   9 2 5 2 9 75
43   Gilles Roux  1997   Alg   9 1 7 1 9 75
44   Cees van der Vlis  1974   Alg   9 3 3 3 9 73
45   Janes de Vries  1927   Alg   9 3 3 3 9 71
46   Robin Paul  2037   Alg   9 2 5 2 9 70
47   Anthony Alavoine  2067   Alg   9 4 1 4 9 70
48   Melvin Dahl  1940   Alg   9 4 1 4 9 69
49   Guido Verhagen  2130   Alg   9 3 3 3 9 69
50   Anthony Maidman    Alg   9 3 2 4 8 76
51   Fleur Kruysmulder  2035   Alg   9 2 4 3 8 73
52   Kariem Droog  1986   Alg   9 3 2 4 8 72
53   Hein van Winkel  1940   Alg   9 3 2 4 8 72
54   Johan Veerman  2025   Alg   9 3 2 4 8 72
55   Stan van der Meer  1894   Alg   9 2 4 3 8 70
56   Amoni Afonsoewa CMF 2052   Alg   9 4 0 5 8 69
57   Hans de Knikker  2048   Alg   9 3 3 3 8 66
58   Sasha Chumachenko  1884   Alg   9 2 4 3 8 64
59   Primnath Goelab  1966   Alg   9 3 2 4 8 64
60   Frans Groot  1952   Alg   9 2 5 2 8 60
61   Luca Smit  1844   Alg   9 3 2 4 8 58
62   Daan van Os  1988   Alg   9 2 3 4 7 71
63   Co Filmer  1874   Alg   9 2 3 4 7 70
64   Jan Algra  2152   Alg   9 2 3 4 7 64
65   Justin Koopman  1903   Alg   9 2 3 4 7 64
66   Teus Stam  1955   Alg   9 3 1 5 7 62
67   Hans Knobbe  1799   Alg   9 3 1 5 7 62
68   Bryan Tesselaar  1864   Alg   9 2 3 4 7 61
69   Adjaratou Ganame  1935   Alg   9 2 3 4 7 59
70   Hans Loots  1831   Alg   9 2 2 5 6 66
71   Jan T. Terpstra  1919   Alg   9 2 3 4 6 65
72   Barbara Graas MIF 1961   Alg   9 2 3 4 6 65
73   Bert van Leijden  1874   Alg   9 3 0 6 6 62
74   Paul Teer  2111   Alg   9 2 4 3 6 62
75   Gert Koopman  1706   Alg   9 2 2 5 6 57
76   Wart Verhagen  1895   Alg   9 1 3 5 5 58
77   Stef Kuipers    Alg   9 1 3 5 5 56
78   Indy Schouten    Alg   9 0 5 4 5 53
79   Carlos Somosa Milla  1700   Alg   9 2 1 6 5 52
80   Menno van Delft  1771   Alg   9 1 3 5 5 51
81   Kurtys Afonsoewa    Alg   9 2 0 7 4 47
82   Guus Gase  1800   Alg   9 0 5 4 3 47
83   Nico Konijn  1872   Alg   9 0 6 3 0 26
 Ronde 9 
 za 23-07-2022  Roel Boomstra (2435) - Thomy Lucien Mbongo (2271) 1-1Partij  
 Wouter Sipma (2344) - Jitse Slump (2376) 1-1Partij
 Aleksej Domchev (2303) - Jacob Okken (2219) 2-0Partij
 Christian Niami (2285) - Bhiem Ramdien (2229) 1-1Partij
 Henk Jonker (2044) - Emre Hageman (2185) 0-2Partij  
 Anton van Berkel (2304) - Melvin Dahl (1940) 2-0Partij
 Jeroen Kos (2223) - Vitalia Doumesh (2160) 2-0Partij  
 Darya Tkachenko (2188) - Frits Luteijn (2223) 1-1Partij  
 René Emmaneel (1992) - Mitchel Mensinga (2177) 1-1Partij
 Wouter Morssink (2176) - Theo Tesselaar (2114) 0-2Partij
 Janes de Vries (1927) - Luise Gabbert (2017) 0-2Partij
 Kariem Droog (1986) - Peter van der Stap (2173) 0-2Partij
 Robin Paul (2037) - Ramon Sakidin (2093) 1-1Partij
 Francois Paul (2080) - Anthony Maidman  2-0Partij
 Cees van der Vlis (1974) - Roy Coster (2042) 1-1Partij
 Hein van Winkel (1940) - Arnoud Rood (1957) 0-2Partij
 Amoni Afonsoewa (2052) - Roep Bhawanibhiek (2127) 0-2Partij
 Stan van der Meer (1894) - Johan Veerman (2025) 1-1Partij
 Daan van Os (1988) - Frans Groot (1952) 1-1Partij  
 Primnath Goelab (1966) - Jan T. Terpstra (1919) 2-0Partij
 Justin Koopman (1903) - Hans Knobbe (1799) 1-1Partij  
 Carlos Somosa Milla (1700) - Teus Stam (1955) 0-2Partij
 Indy Schouten  - Wart Verhagen (1895) 1-1Partij
 Kurtys Afonsoewa  - Gert Koopman (1706) 0-2Partij
 Guntis Valneris (2385) - Alexander Shvartsman (2406) 1-1
 Hein Meijer (2278) - Artem Ivanov (2370) 1-1
 Natalia Sadowska (2252) - Jan Groenendijk (2384) 1-1
 Machiel Weistra (2230) - Andrew Tjon A Ong (2202) 2-0
 Lisa Scholtens (2048) - Ivo de Jong (2219) 0-2
 Krijn ter Braake (2188) - Waldo Aliar (2154) 1-1
 Luuk Terweijden (2096) - Losseni Savané (2100) 1-1
 Gilles Roux (1997) - Guido Verhagen (2130) 1-1
 Yulia Bintsarovska (2014) - Harry Clasquin (2086) 1-1
 Co Filmer (1874) - Anthony Alavoine (2067) 0-2
 Fleur Kruysmulder (2035) - Sasha Chumachenko (1884) 1-1
 Bryan Tesselaar (1864) - Adjaratou Ganame (1935) 1-1
 Luca Smit (1844) - Hans Loots (1831) 2-0R
 Stef Kuipers  - Jan Algra (2152) 0-2
 Bert van Leijden (1874) - Menno van Delft (1771) 2-0R