HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Minsk Wit-Rusland 2022

    
    Link   

 Klassen: 
 Algemeen 
  Subklassementen:
  Vrouwen
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWpl
1   Iwan Kostionow MI 2262   Alg   9 5 4 0 14 91
2   Yury Tsimanovich  2119   Alg   9 3 6 0 12 96
3   Andrej Kalmakov GMI 2327   Alg   9 3 6 0 12 95
4   Alexander Getmanski GMI 2366   Alg   9 3 6 0 12 94
5   Heorhi Vydzerka MF 2147   Alg   9 3 6 0 12 92
6   Aleksei Kunitsa MI 2243   Alg   9 4 4 1 12 91
7   Dzmitry Nemets MF 2146   Alg   9 4 4 1 12 88
8   Andrej Valjuk MI 2255   Alg   9 4 4 1 12 83
9   Maria Chesnokova CMFF 2045   Alg   9 4 4 1 12 82
10   Anna Kulman  2000   Alg   9 4 4 1 12 81
11   Viktoryia Nikalayeva CMFF 2213   Alg   9 2 7 0 11 91
12   Yauhen Zhukouski  2056   Alg   9 3 5 1 11 90
13   Evgeniiya Shved CMFF 2044   Alg   9 3 5 1 11 83
14   Mikita Vasko  2005   Alg   9 3 5 1 11 82
15   Daniil Lapchuk  2000   Alg   9 4 3 2 11 82
16   Arkadij Plakhin MF 2071   Alg   9 4 3 2 11 72
17   Vsevolod Teterins CMF 2111   Alg   9 5 0 4 10 83
18   Anastasiya Sakalova  1967   Alg   9 3 4 2 10 80
19   Vasiliy Markin  1953   Alg   9 3 4 2 10 77
20   Iuliia Kalmakova    Alg   9 4 2 3 10 76
21   Aliaksandra Spirina  2009   Alg   9 3 4 2 10 75
22   Rastsislau Lysiuk  2021   Alg   9 3 4 2 10 75
23   Maryna Naurotskaya  1920   Alg   9 4 2 3 10 74
24   Grigorij Getmanski  2022   Alg   9 3 3 3 9 86
25   Palina Kazlova MFF 2006   Alg   9 3 3 3 9 82
26   Ivan Kruhlik  1933   Alg   9 3 3 3 9 80
27   Alesia Masiuk  1904   Alg   9 3 3 3 9 79
28   Ivan Barodzich  1870   Alg   9 3 3 3 9 73
29   Darya Kardymon  1881   Alg   9 1 6 2 8 78
30   Aliaksei Pauliuchenka    Alg   9 2 4 3 8 78
31   Mark Akulovich    Alg   9 3 2 4 8 76
32   Pavel Lahutkou  1940   Alg   9 2 4 3 8 72
33   Kiryl Kalinin    Alg   9 4 0 5 8 72
34   Pavel Bokiy    Alg   9 2 4 3 8 71
35   Tatiana Shkaberina    Alg   9 3 2 4 8 71
36   Mikita Lahutkou  1884   Alg   9 3 2 4 8 70
37   Uladzimir Chaikouski    Alg   9 2 4 3 8 69
38   Hleb Ivanchanka  1722   Alg   9 3 2 4 8 62
39   Mark Sudzilouski    Alg   9 4 0 5 8 58
40   Yuliya Shved    Alg   9 4 0 5 8 56
41   Yelizaveta Hadomskaya    Alg   9 2 3 4 7 76
42   Mikhail Sposab  1700   Alg   9 3 1 5 7 72
43   Neli Kurtava    Alg   9 2 2 5 6 67
44   Stafaniya Sakalova    Alg   9 3 0 6 6 62
45   Fiedar Pushkin    Alg   9 3 0 6 6 62
46   Hanna Kazak    Alg   9 3 0 6 6 62
47   Tsimafei Nikitsin    Alg   9 3 0 6 6 59
48   Darya Volkava    Alg   9 2 1 6 5 52
49   Ilona Sudak    Alg   9 1 0 8 2 64
 Ronde 9 
 zo 03-07-2022  Aliaksei Pauliuchenka  - Vsevolod Teterins (2111) 0-2Partij
 Grigorij Getmanski (2022) - Daniil Lapchuk (2000) 0-2Partij
 Palina Kazlova (2006) - Yauhen Zhukouski (2056) 0-2Partij
 Evgeniiya Shved (2044) - Mikita Vasko (2005) 1-1Partij
 Iuliia Kalmakova  - Dzmitry Nemets (2146) 0-2Partij
 Maria Chesnokova (2045) - Viktoryia Nikalayeva (2213) 1-1Partij
 Anna Kulman (2000) - Heorhi Vydzerka (2147) 1-1Partij
 Aleksei Kunitsa (2243) - Yury Tsimanovich (2119) 1-1Partij
 Andrej Valjuk (2255) - Andrej Kalmakov (2327) 1-1Partij
 Iwan Kostionow (2262) - Alexander Getmanski (2366) 1-1Partij
 Neli Kurtava  - Darya Volkava  1-1
 Ilona Sudak  - Mark Sudzilouski  0-2
 Fiedar Pushkin  - Yuliya Shved  0-2
 Stafaniya Sakalova  - Tatiana Shkaberina  0-2
 Tsimafei Nikitsin  - Kiryl Kalinin  0-2
 Hleb Ivanchanka (1722) - Yelizaveta Hadomskaya  1-1
 Mikhail Sposab (1700) - Ivan Barodzich (1870) 0-2
 Anastasiya Sakalova (1967) - Mark Akulovich  2-0
 Maryna Naurotskaya (1920) - Mikita Lahutkou (1884) 2-0
 Alesia Masiuk (1904) - Ivan Kruhlik (1933) 1-1
 Pavel Lahutkou (1940) - Vasiliy Markin (1953) 0-2
 Aliaksandra Spirina (2009) - Pavel Bokiy  2-0
 Rastsislau Lysiuk (2021) - Uladzimir Chaikouski  2-0
 Darya Kardymon (1881) - Arkadij Plakhin (2071) 0-2