HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Riga Open Letland 2022

    
    Link   

 Klassen: 
 Open 
 Women 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWpl
1   Roel Boomstra GMI 2435   Alg   9 4 5 0 13 93
2   Artem Ivanov GMI 2370   Alg   9 4 5 0 13 90
3   Martijn van IJzendoorn GMI 2389   Alg   9 3 6 0 12 94
4   Wouter Sipma GMI 2344   Alg   9 3 6 0 12 92
5   Jan Groenendijk GMI 2384   Alg   9 4 4 1 12 88
6   Jitse Slump MI 2376   Alg   9 3 6 0 12 84
7   Simon Harmsma MF 2199   Alg   9 4 4 1 12 83
8   Yuriy Anikeev GMI 2328   Alg   9 3 6 0 12 83
9   Kees Thijssen GMI 2334   Alg   9 3 5 1 11 93
10   Guntis Valneris GMI 2385   Alg   9 2 7 0 11 85
11   Ron Heusdens GMI 2322   Alg   9 4 3 2 11 79
12   Yurii Bobkov MF 2207   Alg   9 4 3 2 11 78
13   Piotr Paluch MF 2095   Alg   9 4 3 2 11 70
14   Guntars Purvinsh MF 2193   Alg   9 3 4 2 10 88
15   Machiel Weistra MI 2224   Alg   9 2 6 1 10 88
16   Igor Kirzner GMI 2248   Alg   9 4 2 3 10 86
17   Hein Meijer GMI 2278   Alg   9 2 6 1 10 85
18   Leonardas Gudynas  1964   Alg   9 4 2 3 10 83
19   Lukasz Kosobudzki MF 2176   Alg   9 2 6 1 10 81
20   Gunars Gribuska  2162   Alg   9 3 4 2 10 79
21   Emre Hageman CMF 2185   Alg   9 3 4 2 10 79
22   Ricards Ositis  2082   Alg   9 2 6 1 10 76
23   Peteris Kripans  2125   Alg   9 3 4 2 10 72
24   Raimonds Vipulis GMI 2291   Alg   9 4 2 3 10 68
25   Anastase Leclerc MF 2129   Alg   9 3 3 3 9 80
26   Leonids Bickovskis  2026   Alg   9 3 3 3 9 78
27   Gijs Schoenmakers  2142   Alg   9 1 7 1 9 76
28   Klavs Norenbergs  2057   Alg   9 2 5 2 9 76
29   Renards Helfrekts  2006   Alg   9 3 3 3 9 76
30   Gunars Zalitis MF 2125   Alg   9 1 7 1 9 74
31   Marco de Koning  2117   Alg   9 3 3 3 9 72
32   Priit Lokotar CMF 2033   Alg   9 2 5 2 9 68
33   Vsevolods Mitrevics  2057   Alg   9 2 4 3 8 79
34   Roep Bhawanibhiek MF 2127   Alg   9 2 4 3 8 78
35   Raimonds Millers  2075   Alg   9 2 4 3 8 76
36   Marius Sidla  2092   Alg   9 1 6 2 8 73
37   Taeke Kooistra MF 2140   Alg   9 2 4 3 8 70
38   Roberts Grisins  1968   Alg   9 2 4 3 8 68
39   Raimonds Klimavics  2004   Alg   9 2 4 3 8 64
40   Tomasz Marczuk  1992   Alg   9 2 4 3 8 58
41   Nikita Bakulins  1878   Alg   9 2 3 4 7 71
42   Aleksejs Pelniks  1885   Alg   9 2 3 4 7 68
43   Rihards Raginskis-Repse  1911   Alg   9 2 3 4 7 67
44   Ilja Trasko  1857   Alg   9 2 3 4 7 57
45   Kirils Gavlass  1830   Alg   9 3 0 6 6 68
46   Guntis Bringulis  1912   Alg   9 2 2 5 6 63
47   Karlis Kalejs  1930   Alg   9 2 2 5 6 62
48   Eduards Betlers  1929   Alg   9 2 1 6 5 59
49   Aleksandrs Tabunovs  1821   Alg   9 1 3 5 5 59
50   Janis Lelis MF 2009   Alg   9 0 5 4 5 55
51   Kalnins Ernests  1850   Alg   9 2 1 6 5 53
52   Aleksandrs Paskovs  1831   Alg   9 0 3 6 3 57
 Ronde 9 
 za 09-07-2022  Simon Harmsma (2199) - Roel Boomstra (2435) 1-1Partij  
 Artem Ivanov (2370) - Wouter Sipma (2344) 1-1Partij
 Martijn van IJzendoorn (2389) - Jan Groenendijk (2384) 1-1Partij  
 Kees Thijssen (2334) - Guntis Valneris (2385) 1-1Partij
 Jitse Slump (2376) - Igor Kirzner (2248) 2-0Partij
 Leonardas Gudynas (1964) - Yuriy Anikeev (2328) 0-2Partij
 Ron Heusdens (2322) - Leonids Bickovskis (2026) 2-0Partij  
 Hein Meijer (2278) - Lukasz Kosobudzki (2176) 1-1Partij
 Emre Hageman (2185) - Machiel Weistra (2224) 1-1Partij
 Anastase Leclerc (2129) - Yurii Bobkov (2207) 0-2Partij
 Gunars Gribuska (2162) - Ricards Ositis (2082) 1-1Partij
 Piotr Paluch (2095) - Vsevolods Mitrevics (2057) 2-0Partij
 Guntars Purvinsh (2193) - Marius Sidla (2092) 2-0Partij
 Gijs Schoenmakers (2142) - Gunars Zalitis (2125) 1-1Partij
 Peteris Kripans (2125) - Roep Bhawanibhiek (2127) 2-0Partij
 Marco de Koning (2117) - Klavs Norenbergs (2057) 1-1Partij
 Aleksejs Pelniks (1885) - Raimonds Vipulis (2291) 0-2Partij
 Raimonds Millers (2075) - Raimonds Klimavics (2004) 1-1Partij
 Nikita Bakulins (1878) - Priit Lokotar (2033) 0-2Partij
 Rihards Raginskis-Repse (1911) - Renards Helfrekts (2006) 0-2Partij
 Taeke Kooistra (2140) - Guntis Bringulis (1912) 2-0Partij
 Kirils Gavlass (1830) - Tomasz Marczuk (1992) 0-2Partij
 Roberts Grisins (1968) - Karlis Kalejs (1930) 2-0Partij
 Ilja Trasko (1857) - Eduards Betlers (1929) 2-0Partij
 Aleksandrs Tabunovs (1821) - Janis Lelis (2009) 1-1Partij
 Kalnins Ernests (1850) - Aleksandrs Paskovs (1831) 1-1Partij