HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Nijmegen Open KNDB 2022

    
    Link   

 Klassen: 
 Algemeen 
  Subklassementen:
  Vrouwen
  Rat. 1101 - 1250
  Rat. 1026 - 1100
  Rat. 876 - 1025
  Rat. 0 - 875
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10
 Alle uitslagen    Partijen    Bergklassement   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWpSB
1   Artem Ivanov GMI 2370   Alg   10 5 5 0 15 130 190
2   Johan Krajenbrink GMI 2333   Alg   10 5 5 0 15 126 183
3   Bart Terwel  2263   Alg   10 5 5 0 15 122 172
4   Alexander Shvartsman GMI 2406   Alg   10 4 6 0 14 129 173
5   Aleksej Domchev GMI 2303   Alg   10 4 6 0 14 128 173
6   Pieter Steijlen MI 2300   Alg   10 5 4 1 14 128 170
7   Geert van Aalten GMI 2243   Alg   10 5 4 1 14 121 158
8   Jos Stokkel GMI 2241   Alg   10 6 1 3 13 122 142
9   Jan Adema  2138   Alg   10 5 3 2 13 118 141
10   Martin Dolfing GMI 2354   Alg   10 3 7 0 13 111 138
11   Wim Kalis MF 2252   Alg   10 3 7 0 13 108 138
12   Gerwin Mollink  2038   Alg   10 4 5 1 13 105 133
13   Arnoud de Greef  2165   Alg   10 4 5 1 13 104 131
14   Andrew Tjon A Ong MF 2202   Alg   10 4 4 2 12 121 133
15   Jan van der Star  2154   Alg   10 4 4 2 12 119 138
16   Tom Rinner  2023   Alg   10 4 4 2 12 117 125
17   Maarten Linssen MF 2189   Alg   10 4 4 2 12 111 120
18   Gert Bosker  2067   Alg   10 3 6 1 12 110 121
19   Erik ten Hagen  2121   Alg   10 5 2 3 12 109 121
20   Kees Hazen  2078   Alg   10 4 4 2 12 107 123
21   Ed Kok  2067   Alg   10 5 2 3 12 107 112
22   Fleur Kruysmulder  2035   Alg   10 3 6 1 12 102 124
23   Darya Tkachenko GMIF 2188   Alg   10 3 5 2 11 120 126
24   Jan van Loenen Jr.  2111   Alg   10 4 3 3 11 115 114
25   Amoni Afonsoewa CMF 2052   Alg   10 3 5 2 11 108 110
26   Tom Knapen  2032   Alg   10 3 5 2 11 106 111
27   Ruud de Kooter  2074   Alg   10 4 3 3 11 106 104
28   Anton Kosior MF 2164   Alg   10 2 7 1 11 104 111
29   Jan van den Hooff  1999   Alg   10 3 5 2 11 102 100
  Peter Frans Koops  2006   Alg   10 4 3 3 11 102 100
31   Ludger Buijs  1983   Alg   10 3 5 2 11 98 93
32   Bertus de Harder  2089   Alg   10 5 1 4 11 98 90
33   Fred Passchier  2081   Alg   10 2 7 1 11 95 100
34   Gino Schirinzi  2020   Alg   10 4 2 4 10 109 93
35   Wim Koopman  1979   Alg   10 3 4 3 10 104 94
36   Jan Riesthuis  2015   Alg   10 3 4 3 10 101 93
37   Berend Plijter  1967   Alg   10 3 4 3 10 101 85
38   Rob Everts  1932   Alg   10 3 4 3 10 98 84
39   Gerard Martens  2007   Alg   10 4 2 4 10 98 80
40   Jules Martens  1978   Alg   10 2 6 2 10 97 88
41   Ben van Hensbergen  2105   Alg   10 3 4 3 10 96 97
42   Jan Ongolesono  1976   Alg   10 4 2 4 10 94 78
43   Fred van Amersfoort  1958   Alg   10 2 6 2 10 93 87
44   Roy Slagter  1877   Alg   10 3 4 3 10 93 83
45   David Riupassa  2020   Alg   10 3 4 3 10 91 77
46   Melvin Dahl  1940   Alg   10 2 6 2 10 90 89
47   Aroen Bholasingh  1898   Alg   10 4 2 4 10 90 83
48   Tanya-Marie Cnossen  1989   Alg   10 2 6 2 10 85 69
49   Peter Klaassen    Alg   10 2 5 3 9 104 84
50   Arno Bloks  1945   Alg   10 3 3 4 9 99 70
51   Gerard Boogaars  1914   Alg   10 1 7 2 9 98 88
52   Remco Vredenberg  2056   Alg   10 2 5 3 9 98 77
53   Rommy Moerlie  1913   Alg   10 3 3 4 9 96 66
54   Ties Slagter  1932   Alg   10 2 5 3 9 94 75
55   Arnout Mossink    Alg   10 3 3 4 9 94 70
56   Sammy Amusah  1999   Alg   10 4 1 5 9 92 65
57   Dieter van Gortel  1926   Alg   10 2 5 3 9 89 72
58   Jan Koerselman  1937   Alg   10 3 3 4 9 86 73
59   Gerrit Alink  1883   Alg   10 1 6 3 8 99 76
60   Frans Lamers  1938   Alg   10 1 6 3 8 93 70
61   Jacques Brouns  1957   Alg   10 3 2 5 8 93 64
62   Wim van Mourik  1919   Alg   10 3 2 5 8 89 59
63   Jan T. Terpstra  1919   Alg   10 3 2 5 8 86 49
64   Soender Kalpoe  2009   Alg   10 1 7 2 8 80 63
65   Piet van Erp  1898   Alg   10 2 4 4 8 77 50
66   Fred Wortel    Alg   10 3 1 6 7 93 58
67   Jeroen Huskens  1818   Alg   10 1 5 4 7 90 57
68   Ronald Wisse  1852   Alg   10 0 7 3 7 87 59
69   Hans Luchies  1845   Alg   10 1 5 4 7 81 49
70   Matthijs Broek  1829   Alg   10 2 3 5 7 79 40
71   Ton Oosthoek  1902   Alg   10 2 3 5 7 72 27
72   Hans Loots  1831   Alg   10 3 2 5 7 71 41
73   Jeroen Gijsbers  1790   Alg   10 2 3 5 7 69 32
74   Geert Hendricks  1845   Alg   10 3 1 6 7 66 25
75   Peter Kort  2184   Alg   10 2 7 1 7 61 70
76   Henk van der Heijden  1840   Alg   10 3 3 4 7 61 30
77   Arie van Diggele  1849   Alg   10 2 2 6 6 78 32
78   Ton Holla  1719   Alg   10 1 3 6 5 79 30
79   Coen Bommel  2101   Alg   10 2 5 3 5 63 47
80   Martien van Erp  1888   Alg   10 0 8 2 3 48 26
81   Ad Peerenboom  1819   Alg   10 1 0 9 2 70 4
82   Kurtys Afonsoewa    Alg   10 1 0 9 2 62 0
83   Dummy    Alg   16 0 15 1 0 2 0
 Ronde 10 
 za 30-07-2022  Ad Peerenboom (1819) - Jeroen Gijsbers (1790) 0-2Partij
 Ton Holla (1719) - Geert Hendricks (1845) 0-2Partij  
 Kurtys Afonsoewa  - Henk van der Heijden (1840) 0-2Partij
 Arie van Diggele (1849) - Piet van Erp (1898) 0-2Partij
 Jeroen Huskens (1818) - Ton Oosthoek (1902) 1-1Partij
 Hans Luchies (1845) - Ronald Wisse (1852) 1-1Partij
 Jacques Brouns (1957) - Tanya-Marie Cnossen (1989) 1-1Partij
 Dieter van Gortel (1926) - Fred Wortel  2-0Partij
 Matthijs Broek (1829) - Rommy Moerlie (1913) 0-2Partij
 Ties Slagter (1932) - Arnout Mossink  1-1Partij
 Roy Slagter (1877) - Jan T. Terpstra (1919) 2-0Partij
 Fred van Amersfoort (1958) - Frans Lamers (1938) 2-0Partij  
 Gerrit Alink (1883) - Aroen Bholasingh (1898) 0-2Partij
 Gerard Boogaars (1914) - Jan Koerselman (1937) 1-1Partij
 Soender Kalpoe (2009) - Arno Bloks (1945) 1-1Partij
 Jules Martens (1978) - Rob Everts (1932) 1-1Partij
 Gerard Martens (2007) - Jan Riesthuis (2015) 1-1Partij  
 Sammy Amusah (1999) - Jan van den Hooff (1999) 0-2Partij
 Berend Plijter (1967) - Jan Ongolesono (1976) 1-1Partij
 Bertus de Harder (2089) - Remco Vredenberg (2056) 2-0Partij
 Gino Schirinzi (2020) - Melvin Dahl (1940) 1-1Partij
 Wim van Mourik (1919) - Ruud de Kooter (2074) 0-2Partij
 Tom Knapen (2032) - Amoni Afonsoewa (2052) 1-1Partij  
 Anton Kosior (2164) - Fred Passchier (2081) 1-1Partij
 Wim Koopman (1979) - Erik ten Hagen (2121) 0-2Partij
 Kees Hazen (2078) - Ben van Hensbergen (2105) 2-0Partij  
 David Riupassa (2020) - Maarten Linssen (2189) 0-2Partij  
 Ludger Buijs (1983) - Wim Kalis (2252) 0-2Partij
 Ed Kok (2067) - Gert Bosker (2067) 1-1Partij
 Peter Frans Koops (2006) - Jan Adema (2138) 0-2Partij
 Darya Tkachenko (2188) - Arnoud de Greef (2165) 0-2Partij  
 Jan van der Star (2154) - Geert van Aalten (2243) 0-2Partij  
 Pieter Steijlen (2300) - Andrew Tjon A Ong (2202) 2-0Partij  
 Tom Rinner (2023) - Bart Terwel (2263) 0-2Partij  
 Martin Dolfing (2354) - Alexander Shvartsman (2406) 1-1Partij  
 Jos Stokkel (2241) - Artem Ivanov (2370) 0-2Partij  
 Johan Krajenbrink (2333) - Aleksej Domchev (2303) 1-1Partij
 Peter Klaassen  - Fleur Kruysmulder (2035) 1-1R
 Jan van Loenen Jr. (2111) - Gerwin Mollink (2038) 0-2R