HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Golden Prague 2022

    
    Link   

 Klassen: 
 Algemeen 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWhlWl
1   Hein Meijer GMI 2278   Alg   9 6 3 0 15 74 88
2   Kees Thijssen GMI 2334   Alg   9 5 4 0 14 76 91
3   Jakov Shaus MI 2228   Alg   9 4 5 0 13 76 91
4   Brion Koullen MF 2208   Alg   9 2 7 0 11 78 93
5   Kees Romijn MF 2137   Alg   9 4 3 2 11 77 92
6   Roep Bhawanibhiek MF 2127   Alg   9 4 3 2 11 74 89
7   Anton Schotanus MF 2149   Alg   9 4 3 2 11 67 80
8   Marcel Monteba MF 2184   Alg   9 3 4 2 10 73 88
9   Jaap Vink  1990   Alg   9 4 2 3 10 73 87
10   Fabian Snijder  2034   Alg   9 2 6 1 10 69 80
11   Jiri Sysel MF 2174   Alg   9 2 6 1 10 68 82
12   Andy Damen  2037   Alg   9 2 6 1 10 68 79
13   Petra Duskova MF 2080   Alg   9 2 6 1 10 67 80
14   Bert Begeman  2007   Alg   9 3 4 2 10 66 77
15   Ton van der Ploeg  1974   Alg   9 4 2 3 10 62 76
16   Michal Vitek  1884   Alg   9 5 0 4 10 58 69
17   Filip Kareta  2047   Alg   9 3 3 3 9 70 85
18   Vaclav Krista MI 2076   Alg   9 2 5 2 9 70 85
19   Evert Wiskerke  1952   Alg   9 2 5 2 9 63 76
20   Jacek Pawlicki  1955   Alg   9 4 1 4 9 62 77
21   Francesco Militello  1919   Alg   9 2 4 3 8 64 74
22   Jan T. Terpstra  1919   Alg   9 3 2 4 8 62 73
23   Sofia Iljinskaja  1842   Alg   9 3 2 4 8 61 71
24   Jaroslav Novotny  1905   Alg   9 3 2 4 8 56 67
25   Robert Töpfer  1939   Alg   9 3 2 4 8 52 63
26   Jeanet Stel  1845   Alg   9 3 2 4 8 48 58
27   Jana Schmidova  1723   Alg   9 3 2 4 8 45 55
28   Denis Vogel  1850   Alg   9 3 1 5 7 64 75
29   Martin Plesnivy  1808   Alg   9 3 1 5 7 47 57
30   Misheel Batkhuyag    Alg   9 1 1 7 3 53 63
31   Isabel Szatmary    Alg   9 1 0 8 2 50 60
32   Veronika Zvozda    Alg   9 0 1 8 1 49 59
 Ronde 9 
 zo 28-08-2022  Hein Meijer (2278) - Marcel Monteba (2184) 2-0Partij
 Kees Thijssen (2334) - Jiri Sysel (2174) 1-1Partij
 Petra Duskova (2080) - Jakov Shaus (2228) 1-1Partij
 Kees Romijn (2137) - Brion Koullen (2208) 1-1Partij
 Anton Schotanus (2149) - Vaclav Krista (2076) 2-0Partij
 Filip Kareta (2047) - Roep Bhawanibhiek (2127) 0-2Partij
 Jaap Vink (1990) - Fabian Snijder (2034) 1-1Partij
 Evert Wiskerke (1952) - Bert Begeman (2007) 1-1Partij
 Andy Damen (2037) - Jan T. Terpstra (1919) 2-0Partij  
 Ton van der Ploeg (1974) - Sofia Iljinskaja (1842) 2-0Partij
 Michal Vitek (1884) - Jeanet Stel (1845) 2-0Partij
 Jacek Pawlicki (1955) - Denis Vogel (1850) 2-0Partij
 Francesco Militello (1919) - Jana Schmidova (1723) 1-1Partij
 Misheel Batkhuyag  - Jaroslav Novotny (1905) 0-2Partij
 Robert Töpfer (1939) - Veronika Zvozda  2-0Partij
 Isabel Szatmary  - Martin Plesnivy (1808) 0-2Partij