HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Europees Kampioenschap Kortrijk 2022

    
    Link   

 Klassen: 
 Open 
 Women 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWpl
1   Jan Groenendijk GMI 2381   Alg   9 3 6 0 12 87
2   Jitse Slump MI 2375   Alg   9 3 6 0 12 86
3   Roel Boomstra GMI 2435   Alg   9 3 6 0 12 81
4   Wouter Sipma GMI 2360   Alg   9 3 5 1 11 89
5   Arnaud Cordier GMI 2366   Alg   9 2 7 0 11 87
  Guntis Valneris GMI 2372   Alg   9 2 7 0 11 87
  Yuriy Anikeev GMI 2328   Alg   9 2 7 0 11 87
8   Sven Winkel MI 2267   Alg   9 2 7 0 11 85
9   Martijn van IJzendoorn GMI 2391   Alg   9 3 5 1 11 85
10   Kees Thijssen GMI 2342   Alg   9 2 7 0 11 82
11   Aleksej Domchev GMI 2323   Alg   9 2 7 0 11 82
12   Hein Meijer GMI 2298   Alg   9 2 7 0 11 81
13   Edvard Buzinskij GMI 2294   Alg   9 2 7 0 11 81
14   Maikel Palmans MF 2225   Alg   9 3 5 1 11 78
15   Artem Ivanov GMI 2383   Alg   9 4 2 3 10 82
16   Kevin Machtelinck MI 2293   Alg   9 2 6 1 10 80
17   Rob Geurtsen MF 2169   Alg   9 4 2 3 10 79
18   Lukasz Kosobudzki MF 2180   Alg   9 2 6 1 10 79
19   Alessio Scaggiante MF 2249   Alg   9 3 4 2 10 79
  Igor Kirzner GMI 2253   Alg   9 3 4 2 10 79
21   Emre Hageman MF 2185   Alg   9 3 4 2 10 78
22   Keita Desmet MF 2167   Alg   9 2 6 1 10 77
23   Jos Stokkel GMI 2248   Alg   9 3 4 2 10 73
24   Ron Heusdens GMI 2318   Alg   9 2 5 2 9 84
25   Vaidas Stasytis MF 2215   Alg   9 2 5 2 9 81
26   Machiel Weistra MI 2238   Alg   9 2 5 2 9 78
27   Peter van der Stap MF 2156   Alg   9 2 5 2 9 77
28   Zainal Palmans MF 2270   Alg   9 3 3 3 9 72
29   Serge Minaux  2109   Alg   9 3 3 3 9 68
30   Jean D`Almeida MF 2058   Alg   9 2 5 2 9 63
31   Evgeni Gordon  2217   Alg   9 2 4 3 8 85
32   Fabrice Maggiore MF 2114   Alg   9 3 2 4 8 78
33   Gabriele D`Amora  2086   Alg   9 2 4 3 8 73
34   Enes Habilaj  2068   Alg   9 1 6 2 8 72
35   Radjendrenath Kalloe  1960   Alg   9 2 4 3 8 67
36   Friso Fennema MF 2197   Alg   9 3 2 4 8 63
37   Mehmet Yöney  2095   Alg   9 3 2 4 8 62
38   Yurii Bobkov MF 2205   Alg   9 2 3 4 7 72
39   Jim Depaepe MF 2091   Alg   9 2 3 4 7 67
40   Janes de Vries  1957   Alg   9 3 1 5 7 61
41   Guido van den Berg  2118   Alg   9 2 2 5 6 66
42   Leo van Vlerken  1949   Alg   9 2 2 5 6 60
43   Renzo Rubele  2010   Alg   9 2 1 6 5 67
44   Tomasz Marczuk  1990   Alg   9 1 3 5 5 65
45   Johan Coorevits  1910   Alg   9 2 1 6 5 61
46   Manuel Timmerman    Alg   1 0 0 1 0 8
 Ronde 9 
 zo 09-10-2022  Aleksej Domchev (2323) - Jan Groenendijk (2381) 1-1Partij  
 Yuriy Anikeev (2328) - Jitse Slump (2375) 1-1Partij  
 Rob Geurtsen (2169) - Roel Boomstra (2435) 0-2Partij  
 Arnaud Cordier (2366) - Martijn van IJzendoorn (2391) 1-1Partij  
 Guntis Valneris (2372) - Hein Meijer (2298) 1-1Partij
 Wouter Sipma (2360) - Kees Thijssen (2342) 1-1Partij  
 Edvard Buzinskij (2294) - Sven Winkel (2267) 1-1Partij  
 Artem Ivanov (2383) - Keita Desmet (2167) 1-1Partij  
 Maikel Palmans (2225) - Ron Heusdens (2318) 2-0Partij  
 Lukasz Kosobudzki (2180) - Kevin Machtelinck (2293) 1-1Partij
 Machiel Weistra (2238) - Alessio Scaggiante (2249) 0-2Partij
 Igor Kirzner (2253) - Evgeni Gordon (2217) 2-0Partij
 Jos Stokkel (2248) - Mehmet Yöney (2095) 2-0Partij
 Vaidas Stasytis (2215) - Peter van der Stap (2156) 1-1Partij
 Emre Hageman (2185) - Fabrice Maggiore (2114) 2-0Partij  
 Serge Minaux (2109) - Gabriele D`Amora (2086) 1-1Partij
 Janes de Vries (1957) - Zainal Palmans (2270) 0-2Partij
 Jim Depaepe (2091) - Jean D`Almeida (2058) 0-2Partij
 Yurii Bobkov (2205) - Enes Habilaj (2068) 1-1Partij
 Guido van den Berg (2118) - Friso Fennema (2197) 0-2Partij  
 Renzo Rubele (2010) - Leo van Vlerken (1949) 0-2Partij
 Tomasz Marczuk (1990) - Johan Coorevits (1910) 0-2Partij