HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   World Cup *** Polish Open Julinek Park 2022

    
    Link   

 Klassen: 
 Algemeen 
  Subklassementen:
  Vrouwen
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWpl
1   Alexander Shvartsman GMI 2411   Alg   9 5 4 0 14 94
2   Guntis Valneris GMI 2372   Alg   9 4 5 0 13 94
3   Iurii Anikeev GMI 2328   Alg   9 4 5 0 13 92
4   Jitse Slump MI 2375   Alg   9 4 5 0 13 87
5   Wouter Sipma GMI 2360   Alg   9 3 6 0 12 94
6   Jan Groenendijk GMI 2381   Alg   9 4 4 1 12 91
7   Kees Thijssen GMI 2342   Alg   9 4 4 1 12 91
8   Jean Marc Ndjofang GMI 2362   Alg   9 4 4 1 12 89
9   Denys Shkatula  2135   Alg   9 4 4 1 12 88
10   Martijn van IJzendoorn GMI 2391   Alg   9 4 4 1 12 86
11   Filip Kuczewski MF 2211   Alg   9 4 3 2 11 92
12   Ron Heusdens GMI 2318   Alg   9 3 5 1 11 90
13   Hein Meijer GMI 2298   Alg   9 3 5 1 11 86
14   Karol Cichocki MF 2275   Alg   9 3 5 1 11 84
15   Karol Dudkiewicz MF 2120   Alg   9 5 1 3 11 80
16   Christian Niami MI 2265   Alg   9 3 4 2 10 85
17   Darya Tkachenko GMIF 2190   Alg   9 3 4 2 10 84
18   Viktoriya Motrichko GMIF 2230   Alg   9 3 4 2 10 83
19   Jan van Dijk MF 2280   Alg   9 2 6 1 10 83
20   Yuliia Makarenkova MIF 2155   Alg   9 2 6 1 10 81
21   Danylo Sokolov  2005   Alg   9 3 4 2 10 80
22   Lukasz Kosobudzki MF 2180   Alg   9 4 2 3 10 79
23   Bohdan Panchenkov    Alg   9 4 2 3 10 79
24   Marco de Koning  2102   Alg   9 3 4 2 10 78
25   Oleksandr Honhalskiy  2045   Alg   9 3 4 2 10 75
26   Ivan Surov  1997   Alg   9 4 2 3 10 74
27   Piotr Paluch MF 2100   Alg   9 3 4 2 10 74
28   Peter van der Stap MF 2156   Alg   9 2 6 1 10 73
29   Krzysztof Kortas  2097   Alg   9 4 2 3 10 72
30   Dominik Rubaj  2117   Alg   9 3 4 2 10 72
31   Gilles Roux  2046   Alg   9 2 5 2 9 85
32   Natalia Sadowska GMIF 2273   Alg   9 2 5 2 9 85
33   Pavlo Zholob  1981   Alg   9 3 3 3 9 78
34   Amadeusz Zyber-Moszak CMF 2157   Alg   9 3 3 3 9 75
35   Luise Gabbert  2087   Alg   9 2 5 2 9 74
36   Pawel Suchecki  2086   Alg   9 4 1 4 9 74
37   Vira Popruha  2026   Alg   9 3 3 3 9 69
38   Tymur Bohuslavskyi    Alg   9 2 5 2 9 67
39   Roberto Senesi  2016   Alg   9 4 0 5 8 78
40   Lisa Scholtens CMFF 2089   Alg   9 2 4 3 8 75
41   Michele Lucci  2070   Alg   9 3 2 4 8 72
42   Dmytro Marynenko MF 2127   Alg   9 2 4 3 8 71
43   Kateryna Musiienko  2051   Alg   9 1 6 2 8 71
44   Katarzyna Stanczuk MFF 2088   Alg   9 3 2 4 8 70
45   Mateusz Wysokinski CMF 2037   Alg   9 2 4 3 8 69
46   Alona Nosarieva    Alg   9 3 2 4 8 67
47   Leszek Stefanek  1951   Alg   9 2 4 3 8 64
48   Fleur Kruysmulder  2045   Alg   9 2 3 4 7 77
49   Lev Poretskyi  1952   Alg   9 1 5 3 7 71
50   Christian Guerbert  1996   Alg   9 2 3 4 7 70
51   Tomasz Marczuk  1990   Alg   9 1 5 3 7 68
52   Ivan Fidyk    Alg   9 2 3 4 7 65
53   Andrzej Jagiela  1940   Alg   9 2 3 4 7 65
54   Jozef Tolwinski  1896   Alg   9 2 3 4 7 64
55   Wei-Hao Li    Alg   9 3 1 5 7 59
56   Epherem Demessie  1914   Alg   9 1 4 4 6 70
57   Daniel Rouget  2034   Alg   9 2 2 5 6 70
58   Ivan Rasputin    Alg   9 2 2 5 6 53
59   Jerzy Dziobek    Alg   9 1 3 5 5 53
60   Shih-Hsia Liu    Alg   9 2 1 6 5 53
61   Wojciech Wozniak  1839   Alg   9 0 5 4 5 52
62   Didier Basset  1746   Alg   9 2 1 6 5 50
63   Jan Hetnar  1780   Alg   9 0 4 5 4 54
64   Elzbieta Jagiela    Alg   9 0 4 5 4 49
 Ronde 9 
 za 17-12-2022  Guntis Valneris (2372) - Jitse Slump (2375) 1-1Partij
 Alexander Shvartsman (2411) - Hein Meijer (2298) 2-0Partij  
 Wouter Sipma (2360) - Martijn van IJzendoorn (2391) 1-1Partij  
 Denys Shkatula (2135) - Jean Marc Ndjofang (2362) 1-1Partij
 Iurii Anikeev (2328) - Ron Heusdens (2318) 2-0Partij  
 Darya Tkachenko (2190) - Jan Groenendijk (2381) 0-2Partij
 Bohdan Panchenkov  - Kees Thijssen (2342) 0-2Partij
 Karol Cichocki (2275) - Filip Kuczewski (2211) 1-1Partij
 Lukasz Kosobudzki (2180) - Jan van Dijk (2280) 1-1Partij
 Ivan Surov (1997) - Christian Niami (2265) 1-1Partij  
 Viktoriya Motrichko (2230) - Oleksandr Honhalskiy (2045) 1-1Partij
 Piotr Paluch (2100) - Yuliia Makarenkova (2155) 1-1Partij
 Karol Dudkiewicz (2120) - Pavlo Zholob (1981) 2-0Partij
 Luise Gabbert (2087) - Natalia Sadowska (2273) 1-1Partij
 Gilles Roux (2046) - Amadeusz Zyber-Moszak (2157) 1-1Partij
 Roberto Senesi (2016) - Dominik Rubaj (2117) 0-2Partij
 Alona Nosarieva  - Krzysztof Kortas (2097) 0-2Partij
 Danylo Sokolov (2005) - Lisa Scholtens (2089) 2-0Partij  
 Pawel Suchecki (2086) - Tomasz Marczuk (1990) 2-0Partij
 Kateryna Musiienko (2051) - Michele Lucci (2070) 1-1Partij
 Vira Popruha (2026) - Fleur Kruysmulder (2045) 2-0Partij
 Jozef Tolwinski (1896) - Tymur Bohuslavskyi  0-2Partij
 Ivan Fidyk  - Dmytro Marynenko (2127) 0-2Partij
 Katarzyna Stanczuk (2088) - Epherem Demessie (1914) 2-0Partij
 Mateusz Wysokinski (2037) - Daniel Rouget (2034) 2-0Partij
 Christian Guerbert (1996) - Lev Poretskyi (1952) 1-1Partij
 Leszek Stefanek (1951) - Ivan Rasputin  2-0Partij
 Andrzej Jagiela (1940) - Didier Basset (1746) 2-0Partij
 Elzbieta Jagiela  - Wei-Hao Li  0-2Partij
 Wojciech Wozniak (1839) - Jerzy Dziobek  1-1Partij
 Shih-Hsia Liu  - Jan Hetnar (1780) 1-1Partij
 Marco de Koning (2102) - Peter van der Stap (2156) 1-1