HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   WK Rapid Julinek Park 2022 (Rapid)

    
    Link   

 Klassen: 
 Algemeen 
 Vrouwen 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWpl
1   Jitse Slump MI 2375   Alg   9 5 4 0 14 91
2   Martijn van IJzendoorn GMI 2391   Alg   9 4 5 0 13 96
3   Jan Groenendijk GMI 2381   Alg   9 3 6 0 12 95
4   Guntis Valneris GMI 2372   Alg   9 3 6 0 12 92
5   Wouter Sipma GMI 2360   Alg   9 4 4 1 12 91
6   Filip Kuczewski MF 2211   Alg   9 4 4 1 12 83
7   Sebastian Wieczorek MF 2175   Alg   9 5 2 2 12 83
8   Karol Cichocki MF 2275   Alg   9 4 4 1 12 78
9   Denys Shkatula  2135   Alg   9 2 7 0 11 92
10   Vasyl Pikiniar MF 2163   Alg   9 5 1 3 11 90
11   Iurii Anikeev GMI 2328   Alg   9 2 7 0 11 89
12   Amadeusz Zyber-Moszak CMF 2157   Alg   9 4 3 2 11 80
13   Vaidas Stasytis MF 2215   Alg   9 3 5 1 11 77
14   Edvard Buzinskij GMI 2294   Alg   9 4 2 3 10 91
15   Dominik Rubaj  2117   Alg   9 4 2 3 10 85
16   Bart Stegeman MF 2138   Alg   9 2 6 1 10 82
17   Michele Lucci  2070   Alg   9 4 2 3 10 79
18   Anastase Leclerc MF 2156   Alg   9 3 4 2 10 77
19   Christian Niami MI 2265   Alg   9 4 2 3 10 76
20   Bohdan Panchenkov    Alg   9 4 2 3 10 76
21   Andrzej Slapinski  2084   Alg   9 4 2 3 10 75
22   Enes Habilaj  2068   Alg   9 4 2 3 10 75
23   Marcin Grzesiak  2102   Alg   9 3 4 2 10 72
24   Pawel Suchecki  2086   Alg   9 5 0 4 10 69
25   Gabriele D`Amora  2086   Alg   9 3 4 2 10 68
26   Krzysztof Kortas  2097   Alg   9 4 1 4 9 75
27   Karol Dudkiewicz MF 2120   Alg   9 3 3 3 9 75
28   Szymon Polinceusz  2064   Alg   9 3 3 3 9 71
29   Dmytro Marynenko MF 2127   Alg   9 2 5 2 9 68
30   Piotr Paluch MF 2100   Alg   9 2 4 3 8 80
31   Ivan Surov  1997   Alg   9 1 6 2 8 78
32   Vitalii Lutsenko  2053   Alg   9 2 4 3 8 77
33   Bogdan Bankowski MF 2096   Alg   9 2 4 3 8 75
34   Danylo Sokolov  2005   Alg   9 2 4 3 8 71
35   Mateusz Wysokinski CMF 2037   Alg   9 3 2 4 8 70
36   Tymur Bohuslavskyi    Alg   9 2 4 3 8 70
37   Roberto Senesi  2016   Alg   9 2 4 3 8 69
38   Aleksander Zawitaj  1836   Alg   9 2 4 3 8 66
39   Tymoteusz Zawitaj  1843   Alg   9 3 2 4 8 61
40   Ivan Fidyk    Alg   9 4 0 5 8 53
41   Lev Poretskyi  1952   Alg   9 2 3 4 7 81
42   Rokas Banevicius  2040   Alg   9 2 3 4 7 78
43   Tomasz Marczuk  1990   Alg   9 2 3 4 7 71
44   Pavlo Zholob  1981   Alg   9 3 1 5 7 71
45   Franciszek Szumera  1972   Alg   9 1 4 4 6 71
46   Epherem Demessie  1914   Alg   9 3 0 6 6 67
47   Wei-Hao Li    Alg   9 3 0 6 6 59
48   Didier Basset  1746   Alg   9 1 1 7 3 61
49   Ivan Rasputin    Alg   9 1 1 7 3 58
50   Shih-Hsia Liu    Alg   9 0 0 9 0 56
 Ronde 9 
 zo 18-12-2022  Filip Kuczewski (2211) - Martijn van IJzendoorn (2391) 1-1Partij
 Vasyl Pikiniar (2163) - Jitse Slump (2375) 0-2Partij
 Wouter Sipma (2360) - Jan Groenendijk (2381) 1-1Partij
 Guntis Valneris (2372) - Iurii Anikeev (2328) 1-1Partij
 Karol Cichocki (2275) - Edvard Buzinskij (2294) 2-0Partij
 Sebastian Wieczorek (2175) - Christian Niami (2265) 2-0Partij
 Vaidas Stasytis (2215) - Denys Shkatula (2135) 1-1
 Amadeusz Zyber-Moszak (2157) - Dominik Rubaj (2117) 1-1
 Bohdan Panchenkov  - Bart Stegeman (2138) 1-1
 Andrzej Slapinski (2084) - Gabriele D`Amora (2086) 1-1
 Enes Habilaj (2068) - Michele Lucci (2070) 1-1
 Karol Dudkiewicz (2120) - Szymon Polinceusz (2064) 1-1
 Vitalii Lutsenko (2053) - Anastase Leclerc (2156) 0-2
 Tymur Bohuslavskyi  - Marcin Grzesiak (2102) 0-2
 Ivan Surov (1997) - Pawel Suchecki (2086) 0-2
 Tomasz Marczuk (1990) - Krzysztof Kortas (2097) 0-2
 Lev Poretskyi (1952) - Dmytro Marynenko (2127) 0-2
 Aleksander Zawitaj (1836) - Bogdan Bankowski (2096) 1-1
 Tymoteusz Zawitaj (1843) - Rokas Banevicius (2040) 1-1
 Franciszek Szumera (1972) - Piotr Paluch (2100) 0-2
 Epherem Demessie (1914) - Danylo Sokolov (2005) 0-2
 Roberto Senesi (2016) - Wei-Hao Li  2-0
 Ivan Rasputin  - Mateusz Wysokinski (2037) 0-2
 Didier Basset (1746) - Ivan Fidyk  0-2
 Pavlo Zholob (1981) - Shih-Hsia Liu  2-0