HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Golden Prague 2015

    
    Link   

 Klassen: 
 Algemeen 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWpSB
1   Laimonis Zalitis GMI 2257   Alg   7 4 3 0 11 61 96
2   Tjalling Goedemoed MF 2243   Alg   7 4 3 0 11 60 91
3   Aleksej Domchev GMI 2303   Alg   7 3 4 0 10 58 80
4   Hein De Cokere MF 2134   Alg   7 4 2 1 10 57 76
5   Erwin Heslinga MF 2111   Alg   7 3 4 0 10 56 76
6   Martijn van Gortel MF 2105   Alg   7 2 5 0 9 62 75
7   Rudi Claes MF 2131   Alg   7 3 3 1 9 61 73
8   Brion Koullen MF 2147   Alg   7 3 3 1 9 59 70
  Virgilijus Zutautas MF 2135   Alg   7 3 3 1 9 59 70
10   Jiri Sysel MF 2173   Alg   7 3 3 1 9 59 68
11   Bé Eggens  2113   Alg   7 2 5 0 9 58 73
12   Vaclav Krista MI 2137   Alg   7 3 3 1 9 57 71
13   Marcel Monteba MF 2178   Alg   7 3 3 1 9 57 68
14   Anton Schotanus MF 2109   Alg   7 3 3 1 9 54 62
15   Stefan Stolwijk  2141   Alg   7 2 5 0 9 53 66
16   Reinout Sloot  2004   Alg   7 2 5 0 9 52 61
17   Mark Deurloo MF 2207   Alg   7 3 2 2 8 59 59
18   Andriy Shcherbatyuk  2044   Alg   7 2 4 1 8 58 60
19   Petra Duskova  1870   Alg   7 3 2 2 8 51 55
20   Fabian Snijder  1998   Alg   7 3 2 2 8 49 46
21   Michal Timko  1900   Alg   7 4 0 3 8 47 42
22   Clemens Crucius  1943   Alg   7 3 2 2 8 46 44
23   Jan Koerselman  1900   Alg   7 3 2 2 8 45 45
24   Jiri Marek  2154   Alg   7 3 2 2 8 45 44
25   Gerard Zijlema  1979   Alg   7 1 5 1 7 55 50
26   Guntars Pitka  1929   Alg   7 3 1 3 7 55 47
27   Frans Elzenga  1952   Alg   7 2 3 2 7 53 44
28   Hans van Dijk  1939   Alg   7 2 3 2 7 51 45
29   Maris Mitenbergs  1995   Alg   7 3 1 3 7 51 37
30   Zane Magone MFF 2010   Alg   7 2 3 2 7 50 45
31   Jan T. Terpstra  1902   Alg   7 3 1 3 7 50 38
32   Ilmars Stolcers  2027   Alg   7 2 3 2 7 48 41
33   Martin van der Hout  1933   Alg   7 2 3 2 7 46 42
34   Bart Visser  2042   Alg   7 1 4 2 6 55 42
35   Roberto Vesciano    Alg   7 1 4 2 6 52 40
36   Dieter van Gortel  1935   Alg   7 3 0 4 6 51 36
37   Jaap Vink  1997   Alg   7 2 2 3 6 49 33
38   Vaclav Marek  1929   Alg   7 2 2 3 6 48 29
39   Hylke Dykstra  1925   Alg   7 2 2 3 6 45 29
40   Jaap Vos  1903   Alg   7 2 2 3 6 44 28
  Gerrit Reitsma  1923   Alg   7 2 2 3 6 44 28
42   Ton Weenink  1707   Alg   7 3 0 4 6 44 24
43   Richard Icha    Alg   7 3 0 4 6 42 28
44   Nicholas Novelle    Alg   7 3 0 4 6 33 16
45   Erol Ibrjam    Alg   7 2 1 4 5 44 24
46   Martin Plesnivy    Alg   7 2 1 4 5 37 19
47   Veronika Vinska    Alg   7 2 0 5 4 39 8
48   Ivan Zvardon    Alg   7 2 0 5 4 36 12
49   Emma Lacinova    Alg   7 2 0 5 4 36 8
50   Vanesa Hlavata    Alg   7 2 0 5 4 33 4
51   Krisztina Egri    Alg   7 2 0 5 4 31 4
52   Jana Schmidova    Alg   7 1 0 6 2 38 0
53   Jan Macak    Alg   7 1 0 6 2 37 0
54   Dummy    Alg   7 0 0 7 0 26 0
 Ronde 7 
 za 13-06-2015  Aleksej Domchev (2303) - Laimonis Zalitis (2257) 1-1Partij
 Rudi Claes (2131) - Tjalling Goedemoed (2243) 0-2Partij
 Clemens Crucius (1943) - Martijn van Gortel (2105) 1-1Partij
 Andriy Shcherbatyuk (2044) - Hein De Cokere (2134) 0-2Partij
 Erwin Heslinga (2111) - Mark Deurloo (2207) 2-0Partij
 Bé Eggens (2113) - Jiri Sysel (2173) 1-1Partij
 Vaclav Krista (2137) - Brion Koullen (2147) 1-1Partij
 Maris Mitenbergs (1995) - Marcel Monteba (2178) 0-2Partij
 Virgilijus Zutautas (2135) - Frans Elzenga (1952) 2-0Partij
 Anton Schotanus (2109) - Guntars Pitka (1929) 2-0Partij
 Stefan Stolwijk (2141) - Jan T. Terpstra (1902) 2-0Partij
 Gerard Zijlema (1979) - Reinout Sloot (2004) 0-2Partij
 Zane Magone (2010) - Gerrit Reitsma (1923) 1-1Partij
 Hans van Dijk (1939) - Ilmars Stolcers (2027) 1-1Partij
 Petra Duskova (1870) - Ton Weenink (1707) 2-0Partij
 Jan Koerselman (1900) - Vaclav Marek (1929) 2-0Partij
 Dieter van Gortel (1935) - Fabian Snijder (1998) 0-2Partij
 Bart Visser (2042) - Jiri Marek (2154) 0-2Partij
 Roberto Vesciano  - Michal Timko (1900) 0-2Partij
 Martin van der Hout (1933) - Erol Ibrjam  2-0Partij
 Jaap Vink (1997) - Jaap Vos (1903) 1-1Partij
 Vanesa Hlavata  - Hylke Dykstra (1925) 0-2Partij
 Richard Icha  - Ivan Zvardon  2-0Partij
 Nicholas Novelle  - Emma Lacinova  2-0Partij
 Jana Schmidova  - Martin Plesnivy  0-2Partij
 Jan Macak  - Krisztina Egri  0-2Partij