HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Minsk Wit-Rusland 2015

    
    Link   

 Klassen: 
 Algemeen 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWhlWl
1   Andrej Kalmakov GMI 2350   Alg   9 5 4 0 14 78 90
2   Sergei Nosevitch GMI 2290   Alg   9 3 6 0 12 77 91
3   Aleksei Kunitsa MI 2143   Alg   9 3 6 0 12 74 88
4   Uladzislau Valjuk MF 2167   Alg   9 3 6 0 12 74 86
5   Igor Tereshko MF 2060   Alg   9 4 4 1 12 73 87
6   Alexander Bulatov GMI 2311   Alg   9 4 4 1 12 72 86
7   Dzmitry Nemets  2062   Alg   9 4 4 1 12 70 81
8   Artur Tunkevic MF 2133   Alg   9 2 7 0 11 79 93
9   Konstantsin Nord  2095   Alg   9 3 5 1 11 77 91
10   Vera Khvashchynskaya MFF 2079   Alg   9 3 5 1 11 72 84
11   Maryia Mironava  1948   Alg   9 3 5 1 11 69 81
12   Viktoriya Motrichko GMIF 2209   Alg   9 2 6 1 10 82 96
13   Yana Yakubovich  1935   Alg   9 3 4 2 10 69 81
14   Sergey Kuropatov  1963   Alg   9 2 6 1 10 68 82
15   Aliaksandra Spirina  1941   Alg   9 4 2 3 10 68 80
16   Vitold Tsydzik  1919   Alg   9 4 2 3 10 68 80
17   Palina Petrusiova  1936   Alg   9 2 6 1 10 68 79
18   Yury Tsimanovich  1934   Alg   9 3 4 2 10 65 77
19   Ilya Krautsou  1925   Alg   9 3 4 2 10 64 76
20   Andrei Mouchan  1950   Alg   9 4 2 3 10 59 71
21   Stsiapan Darashenka    Alg   9 5 0 4 10 58 70
22   Hleb Pytko  1925   Alg   9 4 1 4 9 72 84
23   Maris Mitenbergs  1992   Alg   9 3 3 3 9 68 80
24   Miraslau Kuzniatsou  1901   Alg   9 4 1 4 9 62 73
25   Ivan Trubnikau  1943   Alg   9 3 3 3 9 59 71
26   Maryia Chasnakova  1889   Alg   9 2 4 3 8 66 78
27   Svetlana Gorbachenko  1968   Alg   9 2 4 3 8 64 74
28   Tsimafei Kutas  1927   Alg   9 2 4 3 8 62 76
29   Darya Bravaya  1905   Alg   9 3 2 4 8 61 73
30   Yana Lazovik  1846   Alg   9 3 2 4 8 61 73
31   Nastassia Sakalova    Alg   9 4 0 5 8 55 65
32   Palina Kazlova  1896   Alg   9 3 2 4 8 51 62
33   Viktoryia Nikalayeva  1893   Alg   9 1 5 3 7 61 72
34   Nastassia Kashnikava  1843   Alg   9 2 3 4 7 58 70
35   Ilya Astafyeu    Alg   9 3 1 5 7 54 64
36   Kanstantsin Fiodarau  1905   Alg   9 2 3 4 7 49 61
37   Mikita Vasko    Alg   9 3 1 5 7 46 56
38   Rastsislau Lysiuk    Alg   9 2 2 5 6 48 58
39   Laurentsiy Varazheykin    Alg   9 2 1 6 5 53 64
40   Palina Mokhava    Alg   9 2 1 6 5 49 59
41   Maryna Naurotskaya    Alg   9 2 0 7 4 48 57
42   Dziyana Puzankevich    Alg   9 0 1 8 1 46 56
 Ronde 9 
 vr 03-07-2015  Andrej Kalmakov (2350) - Viktoriya Motrichko (2209) 2-0Partij
 Sergei Nosevitch (2290) - Alexander Bulatov (2311) 1-1Partij
 Konstantsin Nord (2095) - Aleksei Kunitsa (2143) 1-1Partij
 Uladzislau Valjuk (2167) - Yana Yakubovich (1935) 2-0Partij
 Maryia Mironava (1948) - Artur Tunkevic (2133) 1-1Partij
 Dzmitry Nemets (2062) - Vitold Tsydzik (1919) 2-0Partij
 Igor Tereshko (2060) - Aliaksandra Spirina (1941) 2-0Partij
 Maris Mitenbergs (1992) - Vera Khvashchynskaya (2079) 0-2Partij
 Ilya Krautsou (1925) - Sergey Kuropatov (1963) 1-1
 Yury Tsimanovich (1934) - Palina Petrusiova (1936) 1-1
 Andrei Mouchan (1950) - Darya Bravaya (1905) 2-0
 Stsiapan Darashenka  - Tsimafei Kutas (1927) 2-0
 Ivan Trubnikau (1943) - Maryia Chasnakova (1889) 1-1
 Svetlana Gorbachenko (1968) - Yana Lazovik (1846) 1-1
 Nastassia Kashnikava (1843) - Hleb Pytko (1925) 0-2
 Miraslau Kuzniatsou (1901) - Ilya Astafyeu  2-0
 Kanstantsin Fiodarau (1905) - Viktoryia Nikalayeva (1893) 1-1
 Nastassia Sakalova  - Palina Mokhava  2-0
 Palina Kazlova (1896) - Dziyana Puzankevich  2-0
 Laurentsiy Varazheykin  - Mikita Vasko  0-2
 Rastsislau Lysiuk  - Maryna Naurotskaya  2-0