HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Polish Open Karpacz 2015

    
    Link   

 Klassen: 
 Algemeen 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer    Mededeling    KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWhlWl
1   Artem Ivanov GMI 2370   Alg   9 5 4 0 14 81 94
2   Aleksej Domchev GMI 2298   Alg   9 4 5 0 13 77 91
3   Vadim Virny GMI 2366   Alg   9 3 6 0 12 80 94
4   Tamara Tansykkuzhina GMIF 2225   Alg   9 4 4 1 12 79 93
5   Ainur Shaibakov GMI 2364   Alg   9 3 6 0 12 77 91
6   Viktoriya Motrichko GMIF 2209   Alg   9 3 6 0 12 76 88
7   Lukasz Kosobudzki MF 2156   Alg   9 5 2 2 12 73 87
8   Igor Kirzner GMI 2214   Alg   9 2 7 0 11 78 92
9   Sergei Kalinov MF 2285   Alg   9 4 3 2 11 74 88
10   Frank Teer MI 2196   Alg   9 4 3 2 11 73 86
11   Andrew Tjon A Ong MF 2224   Alg   9 3 5 1 11 73 85
12   Aleksandr Surkov  2151   Alg   9 3 5 1 11 72 86
13   Olga Fedorovich GMIF 2194   Alg   9 4 3 2 11 72 85
  Aisen Andreev MF 2208   Alg   9 3 5 1 11 72 85
15   Anton Permyakov MF 2226   Alg   9 2 7 0 11 72 83
16   Erwin Heslinga MF 2150   Alg   9 3 5 1 11 70 82
17   Darya Tkachenko GMIF 2203   Alg   9 3 5 1 11 70 82
18   Natalia Sadowska GMIF 2179   Alg   9 3 5 1 11 69 81
19   Piotr Chmiel MI 2118   Alg   9 2 7 0 11 68 80
20   Vitalia Doumesh MIF 2121   Alg   9 2 7 0 11 66 78
21   Bartosz Gronowski  2084   Alg   9 3 5 1 11 66 78
22   Olga Baltazhy GMIF 2147   Alg   9 3 5 1 11 65 78
23   Kamil Krygier  1986   Alg   9 1 8 0 10 71 82
24   Matrena Nogovitsyna GMIF 2254   Alg   9 3 4 2 10 70 82
25   Aygul Idrisova MIF 2200   Alg   9 2 6 1 10 66 79
26   Roep Bhawanibhiek  2062   Alg   9 3 4 2 10 63 74
27   Miroslaw Kobylinski MF 2113   Alg   9 3 4 2 10 62 73
28   Filip Kuczewski  2030   Alg   9 3 4 2 10 58 70
29   Aianika Kolodeznikova-Kychkina  2025   Alg   9 2 5 2 9 69 81
30   Damian Jakubik  2065   Alg   9 3 3 3 9 68 79
31   Airat Nurgaziyev  2040   Alg   9 3 3 3 9 67 81
32   Bert Begeman  2022   Alg   9 3 3 3 9 66 78
33   Krzysztof Kortas  1982   Alg   9 2 5 2 9 66 77
34   Marta Stangret  1878   Alg   9 3 3 3 9 65 77
35   Andy Damen  2045   Alg   9 4 1 4 9 65 76
36   Agnieszka Szymanska  1951   Alg   9 4 1 4 9 64 75
37   Jakub Gazda  2017   Alg   9 2 5 2 9 62 73
38   Bernard Post  2022   Alg   9 4 1 4 9 61 74
39   Piotr Paluch MF 2122   Alg   9 3 3 3 9 60 71
40   Erik Maijenburg  2054   Alg   9 2 5 2 9 60 71
41   Michiel Luiten  1979   Alg   9 3 3 3 9 58 70
42   Oleksandr Zhygalin  2102   Alg   9 3 3 3 9 54 63
43   Nikolay Grigoriev    Alg   9 3 3 3 9 52 61
44   Pawel Suchecki  2020   Alg   9 2 4 3 8 74 85
45   Jan T. Terpstra  1923   Alg   9 2 4 3 8 58 70
46   Tomasz Marczuk  1949   Alg   9 3 2 4 8 58 69
47   Munkhtuya Nasanbayar  2113   Alg   9 2 4 3 8 56 68
48   Vaclav Krista MI 2137   Alg   9 3 2 4 8 54 65
49   Klaudia Zaborniak  1928   Alg   9 4 0 5 8 45 56
50   Bogdan Bankowski  1915   Alg   9 0 7 2 7 62 74
51   Harry Doomernik  1951   Alg   9 2 3 4 7 60 70
52   Jan van Oosterhout  1840   Alg   9 2 3 4 7 59 70
53   Valentin Ivanov  2003   Alg   9 3 1 5 7 56 68
54   Dawid Franek  1950   Alg   9 2 3 4 7 56 67
55   Raphaël Martens MF 2063   Alg   9 2 3 4 7 55 66
56   Marek Barabasz    Alg   9 2 3 4 7 51 62
57   Janes de Vries  1964   Alg   9 2 3 4 7 50 61
58   Petra Duskova  1899   Alg   9 1 4 4 6 60 71
59   Tomasz Urbanczyk  1900   Alg   9 1 4 4 6 59 71
60   Aleksandra Szturomska  1915   Alg   9 1 4 4 6 59 70
61   Djordy Suijlen  1900   Alg   9 1 4 4 6 58 69
62   Oedebhaan Dihal  1880   Alg   9 1 4 4 6 54 64
63   Janis Mutulis  1916   Alg   9 3 0 6 6 51 62
64   Amadeusz Zyber-Moszak    Alg   9 2 2 5 6 48 57
65   Soenarmin Saib    Alg   9 2 2 5 6 47 56
66   Angelika Zuk  1920   Alg   9 1 3 5 5 49 60
67   Martin Plesnivy    Alg   9 2 1 6 5 49 59
68   Munkhzul Nasanbayar  1900   Alg   9 1 1 7 3 46 54
 Ronde 9 
 za 05-09-2015  Artem Ivanov (2370) - Vadim Virny (2366) 1-1Partij
 Viktoriya Motrichko (2209) - Ainur Shaibakov (2364) 1-1Partij
 Aleksej Domchev (2298) - Olga Fedorovich (2194) 2-0Partij
 Tamara Tansykkuzhina (2225) - Lukasz Kosobudzki (2156) 1-1Partij
 Anton Permyakov (2226) - Natalia Sadowska (2179) 1-1Partij
 Igor Kirzner (2214) - Andrew Tjon A Ong (2224) 1-1Partij
 Aleksandr Surkov (2151) - Darya Tkachenko (2203) 1-1Partij
 Matrena Nogovitsyna (2254) - Olga Baltazhy (2147) 1-1Partij
 Damian Jakubik (2065) - Sergei Kalinov (2285) 0-2Partij
 Airat Nurgaziyev (2040) - Aisen Andreev (2208) 0-2Partij
 Filip Kuczewski (2030) - Aygul Idrisova (2200) 1-1Partij
 Andy Damen (2045) - Frank Teer (2196) 0-2Partij
 Erwin Heslinga (2150) - Aianika Kolodeznikova-Kychkina (2025) 2-0Partij
 Vitalia Doumesh (2121) - Jakub Gazda (2017) 2-0Partij
 Piotr Chmiel (2118) - Agnieszka Szymanska (1951) 2-0Partij
 Bartosz Gronowski (2084) - Bert Begeman (2022) 2-0Partij
 Piotr Paluch (2122) - Erik Maijenburg (2054) 1-1Partij
 Kamil Krygier (1986) - Munkhtuya Nasanbayar (2113) 2-0Partij
 Miroslaw Kobylinski (2113) - Pawel Suchecki (2020) 2-0Partij
 Oleksandr Zhygalin (2102) - Krzysztof Kortas (1982) 1-1Partij
 Roep Bhawanibhiek (2062) - Tomasz Marczuk (1949) 2-0Partij
 Harry Doomernik (1951) - Bernard Post (2022) 0-2Partij
 Marta Stangret (1878) - Valentin Ivanov (2003) 2-0Partij
 Janes de Vries (1964) - Michiel Luiten (1979) 0-2Partij
 Nikolay Grigoriev  - Marek Barabasz  2-0Partij
 Vaclav Krista (2137) - Aleksandra Szturomska (1915) 2-0Partij
 Dawid Franek (1950) - Bogdan Bankowski (1915) 1-1Partij
 Djordy Suijlen (1900) - Klaudia Zaborniak (1928) 0-2Partij
 Jan T. Terpstra (1923) - Petra Duskova (1899) 2-0Partij
 Jan van Oosterhout (1840) - Tomasz Urbanczyk (1900) 1-1Partij
 Oedebhaan Dihal (1880) - Angelika Zuk (1920) 1-1Partij
 Martin Plesnivy  - Soenarmin Saib  0-2Partij
 Janis Mutulis (1916) - Munkhzul Nasanbayar (1900) 2-0Partij
 Amadeusz Zyber-Moszak  - Raphaël Martens (2063) 2-0R