HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Polish Open Karpacz 2015

    
    Link   

 Klassen: 
 Algemeen 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   Programma:    2   3   4   5   6   7   8   9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer    Mededeling    KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWhlWl
1   Olga Baltazhy GMIF 2147   Alg   1 1 0 0 2 0 0
2   Erwin Heslinga MF 2150   Alg   1 1 0 0 2 0 0
3   Miroslaw Kobylinski MF 2113   Alg   1 1 0 0 2 0 0
4   Erik Maijenburg  2054   Alg   1 1 0 0 2 0 0
5   Aisen Andreev MF 2208   Alg   1 1 0 0 2 0 0
  Vadim Virny GMI 2366   Alg   1 1 0 0 2 0 0
7   Aleksandr Surkov  2151   Alg   1 1 0 0 2 0 0
8   Tamara Tansykkuzhina GMIF 2225   Alg   1 1 0 0 2 0 0
9   Andy Damen  2045   Alg   1 1 0 0 2 0 0
10   Olga Fedorovich GMIF 2194   Alg   1 1 0 0 2 0 0
  Igor Kirzner GMI 2214   Alg   1 1 0 0 2 0 0
12   Frank Teer MI 2196   Alg   1 1 0 0 2 0 0
13   Aleksej Domchev GMI 2298   Alg   1 1 0 0 2 0 0
14   Marta Stangret  1878   Alg   1 1 0 0 2 0 0
15   Roep Bhawanibhiek  2062   Alg   1 1 0 0 2 0 0
  Pawel Suchecki  2020   Alg   1 1 0 0 2 0 0
  Natalia Sadowska GMIF 2179   Alg   1 1 0 0 2 0 0
18   Bartosz Gronowski  2084   Alg   1 1 0 0 2 0 0
19   Artem Ivanov GMI 2370   Alg   1 1 0 0 2 0 0
  Aygul Idrisova MIF 2200   Alg   1 1 0 0 2 0 0
  Munkhtuya Nasanbayar  2113   Alg   1 1 0 0 2 0 0
22   Darya Tkachenko GMIF 2203   Alg   1 1 0 0 2 0 0
23   Lukasz Kosobudzki MF 2156   Alg   1 1 0 0 2 0 0
  Damian Jakubik  2065   Alg   1 1 0 0 2 0 0
25   Jakub Gazda  2017   Alg   1 0 1 0 1 -1 0
26   Anton Permyakov MF 2226   Alg   1 0 1 0 1 -1 0
27   Aianika Kolodeznikova-Kychkina  2025   Alg   1 0 1 0 1 -1 0
  Marek Barabasz    Alg   1 0 1 0 1 -1 0
29   Andrew Tjon A Ong MF 2224   Alg   1 0 1 0 1 -1 0
30   Michiel Luiten  1979   Alg   1 0 1 0 1 -1 0
31   Tomasz Urbanczyk  1900   Alg   1 0 1 0 1 -1 0
32   Kamil Krygier  1986   Alg   1 0 1 0 1 -1 0
  Vaclav Krista MI 2137   Alg   1 0 1 0 1 -1 0
  Djordy Suijlen  1900   Alg   1 0 1 0 1 -1 0
35   Piotr Paluch MF 2122   Alg   1 0 1 0 1 -1 0
36   Bogdan Bankowski  1915   Alg   1 0 1 0 1 -1 0
  Ainur Shaibakov GMI 2364   Alg   1 0 1 0 1 -1 0
  Sergei Kalinov MF 2285   Alg   1 0 1 0 1 -1 0
39   Bert Begeman  2022   Alg   1 0 1 0 1 -1 0
40   Petra Duskova  1899   Alg   1 0 1 0 1 -1 0
  Viktoriya Motrichko GMIF 2209   Alg   1 0 1 0 1 -1 0
  Piotr Chmiel MI 2118   Alg   1 0 1 0 1 -1 0
43   Vitalia Doumesh MIF 2121   Alg   1 0 1 0 1 -1 0
44   Raphaël Martens MF 2063   Alg   1 0 1 0 1 -1 0
45   Harry Doomernik  1951   Alg   1 0 0 1 0 -2 0
46   Angelika Zuk  1920   Alg   1 0 0 1 0 -2 0
47   Jan van Oosterhout  1840   Alg   1 0 0 1 0 -2 0
  Amadeusz Zyber-Moszak    Alg   1 0 0 1 0 -2 0
49   Krzysztof Kortas  1982   Alg   1 0 0 1 0 -2 0
50   Soenarmin Saib    Alg   1 0 0 1 0 -2 0
51   Aleksandra Szturomska  1915   Alg   1 0 0 1 0 -2 0
52   Klaudia Zaborniak  1928   Alg   1 0 0 1 0 -2 0
  Oedebhaan Dihal  1880   Alg   1 0 0 1 0 -2 0
  Filip Kuczewski  2030   Alg   1 0 0 1 0 -2 0
55   Dawid Franek  1950   Alg   1 0 0 1 0 -2 0
56   Munkhzul Nasanbayar  1900   Alg   1 0 0 1 0 -2 0
  Bernard Post  2022   Alg   1 0 0 1 0 -2 0
  Janes de Vries  1964   Alg   1 0 0 1 0 -2 0
59   Valentin Ivanov  2003   Alg   1 0 0 1 0 -2 0
60   Nikolay Grigoriev    Alg   1 0 0 1 0 -2 0
  Janis Mutulis  1916   Alg   1 0 0 1 0 -2 0
  Oleksandr Zhygalin  2102   Alg   1 0 0 1 0 -2 0
63   Tomasz Marczuk  1949   Alg   1 0 0 1 0 -2 0
64   Matrena Nogovitsyna GMIF 2254   Alg   1 0 0 1 0 -2 0
65   Martin Plesnivy    Alg   1 0 0 1 0 -2 0
66   Agnieszka Szymanska  1951   Alg   1 0 0 1 0 -2 0
  Airat Nurgaziyev  2040   Alg   1 0 0 1 0 -2 0
68   Jan T. Terpstra  1923   Alg   1 0 0 1 0 -2 0
 Ronde 1 
 ma 31-08-2015  Amadeusz Zyber-Moszak  - Andy Damen (2045) 0-2Partij
 Erik Maijenburg (2054) - Nikolay Grigoriev  2-0Partij
 Martin Plesnivy  - Roep Bhawanibhiek (2062) 0-2Partij
 Raphaël Martens (2063) - Marek Barabasz  1-1Partij
 Soenarmin Saib  - Damian Jakubik (2065) 0-2Partij
 Bartosz Gronowski (2084) - Jan van Oosterhout (1840) 2-0Partij
 Marta Stangret (1878) - Oleksandr Zhygalin (2102) 2-0Partij
 Miroslaw Kobylinski (2113) - Oedebhaan Dihal (1880) 2-0Partij
 Petra Duskova (1899) - Piotr Chmiel (2118) 1-1Partij
 Munkhtuya Nasanbayar (2113) - Munkhzul Nasanbayar (1900) 2-0Partij
 Djordy Suijlen (1900) - Vitalia Doumesh (2121) 1-1Partij
 Piotr Paluch (2122) - Tomasz Urbanczyk (1900) 1-1Partij
 Bogdan Bankowski (1915) - Vaclav Krista (2137) 1-1Partij
 Olga Baltazhy (2147) - Aleksandra Szturomska (1915) 2-0Partij
 Janis Mutulis (1916) - Erwin Heslinga (2150) 0-2Partij
 Aleksandr Surkov (2151) - Angelika Zuk (1920) 2-0Partij
 Jan T. Terpstra (1923) - Lukasz Kosobudzki (2156) 0-2Partij
 Natalia Sadowska (2179) - Klaudia Zaborniak (1928) 2-0Partij
 Tomasz Marczuk (1949) - Olga Fedorovich (2194) 0-2Partij
 Frank Teer (2196) - Dawid Franek (1950) 2-0Partij
 Harry Doomernik (1951) - Aygul Idrisova (2200) 0-2Partij
 Darya Tkachenko (2203) - Agnieszka Szymanska (1951) 2-0Partij
 Janes de Vries (1964) - Aisen Andreev (2208) 0-2Partij
 Viktoriya Motrichko (2209) - Michiel Luiten (1979) 1-1Partij
 Krzysztof Kortas (1982) - Igor Kirzner (2214) 0-2Partij
 Andrew Tjon A Ong (2224) - Kamil Krygier (1986) 1-1Partij
 Valentin Ivanov (2003) - Tamara Tansykkuzhina (2225) 0-2Partij
 Anton Permyakov (2226) - Jakub Gazda (2017) 1-1Partij
 Pawel Suchecki (2020) - Matrena Nogovitsyna (2254) 2-0Partij
 Sergei Kalinov (2285) - Bert Begeman (2022) 1-1Partij
 Bernard Post (2022) - Aleksej Domchev (2298) 0-2Partij
 Ainur Shaibakov (2364) - Aianika Kolodeznikova-Kychkina (2025) 1-1Partij
 Filip Kuczewski (2030) - Vadim Virny (2366) 0-2Partij
 Artem Ivanov (2370) - Airat Nurgaziyev (2040) 2-0Partij