HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Polish Open Karpacz 2015

    
    Link   

 Klassen: 
 Algemeen 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   Programma:    3   4   5   6   7   8   9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer    Mededeling    KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWhlWl
1   Tamara Tansykkuzhina GMIF 2225   Alg   2 2 0 0 4 0 2
  Lukasz Kosobudzki MF 2156   Alg   2 2 0 0 4 0 2
  Igor Kirzner GMI 2214   Alg   2 2 0 0 4 0 2
4   Frank Teer MI 2196   Alg   2 2 0 0 4 0 2
5   Artem Ivanov GMI 2370   Alg   2 2 0 0 4 0 2
  Olga Fedorovich GMIF 2194   Alg   2 2 0 0 4 0 2
  Aleksej Domchev GMI 2298   Alg   2 2 0 0 4 0 2
8   Aisen Andreev MF 2208   Alg   2 1 1 0 3 0 3
  Aygul Idrisova MIF 2200   Alg   2 1 1 0 3 0 3
  Vadim Virny GMI 2366   Alg   2 1 1 0 3 0 3
11   Bartosz Gronowski  2084   Alg   2 1 1 0 3 0 3
12   Pawel Suchecki  2020   Alg   2 1 1 0 3 0 3
13   Darya Tkachenko GMIF 2203   Alg   2 1 1 0 3 0 3
14   Natalia Sadowska GMIF 2179   Alg   2 1 1 0 3 0 3
  Roep Bhawanibhiek  2062   Alg   2 1 1 0 3 0 3
16   Erwin Heslinga MF 2150   Alg   2 1 1 0 3 0 3
17   Damian Jakubik  2065   Alg   2 1 1 0 3 0 3
18   Andrew Tjon A Ong MF 2224   Alg   2 1 1 0 3 0 2
19   Piotr Chmiel MI 2118   Alg   2 1 1 0 3 0 2
20   Piotr Paluch MF 2122   Alg   2 1 1 0 3 0 2
21   Ainur Shaibakov GMI 2364   Alg   2 1 1 0 3 0 1
  Sergei Kalinov MF 2285   Alg   2 1 1 0 3 0 1
  Vaclav Krista MI 2137   Alg   2 1 1 0 3 0 1
  Viktoriya Motrichko GMIF 2209   Alg   2 1 1 0 3 0 1
25   Krzysztof Kortas  1982   Alg   2 1 0 1 2 0 4
26   Olga Baltazhy GMIF 2147   Alg   2 1 0 1 2 0 4
27   Tomasz Marczuk  1949   Alg   2 1 0 1 2 0 4
28   Bernard Post  2022   Alg   2 1 0 1 2 0 4
29   Jan T. Terpstra  1923   Alg   2 1 0 1 2 0 4
30   Erik Maijenburg  2054   Alg   2 1 0 1 2 0 4
31   Aleksandr Surkov  2151   Alg   2 1 0 1 2 0 4
32   Andy Damen  2045   Alg   2 1 0 1 2 0 4
33   Airat Nurgaziyev  2040   Alg   2 1 0 1 2 0 4
  Munkhtuya Nasanbayar  2113   Alg   2 1 0 1 2 0 4
35   Marta Stangret  1878   Alg   2 1 0 1 2 0 4
36   Miroslaw Kobylinski MF 2113   Alg   2 1 0 1 2 0 4
37   Valentin Ivanov  2003   Alg   2 1 0 1 2 0 4
38   Jan van Oosterhout  1840   Alg   2 1 0 1 2 0 3
  Harry Doomernik  1951   Alg   2 1 0 1 2 0 3
  Filip Kuczewski  2030   Alg   2 1 0 1 2 0 3
  Matrena Nogovitsyna GMIF 2254   Alg   2 1 0 1 2 0 3
  Kamil Krygier  1986   Alg   2 0 2 0 2 0 3
  Petra Duskova  1899   Alg   2 0 2 0 2 0 3
  Agnieszka Szymanska  1951   Alg   2 1 0 1 2 0 3
45   Tomasz Urbanczyk  1900   Alg   2 0 2 0 2 0 3
46   Vitalia Doumesh MIF 2121   Alg   2 0 2 0 2 0 2
47   Anton Permyakov MF 2226   Alg   2 0 2 0 2 0 2
48   Raphaël Martens MF 2063   Alg   2 0 2 0 2 0 2
49   Dawid Franek  1950   Alg   2 0 1 1 1 0 4
50   Jakub Gazda  2017   Alg   2 0 1 1 1 0 3
  Marek Barabasz    Alg   2 0 1 1 1 0 3
52   Bert Begeman  2022   Alg   2 0 1 1 1 0 3
53   Bogdan Bankowski  1915   Alg   2 0 1 1 1 0 3
  Michiel Luiten  1979   Alg   2 0 1 1 1 0 3
  Djordy Suijlen  1900   Alg   2 0 1 1 1 0 3
  Aianika Kolodeznikova-Kychkina  2025   Alg   2 0 1 1 1 0 3
  Nikolay Grigoriev    Alg   2 0 1 1 1 0 2
58   Martin Plesnivy    Alg   2 0 0 2 0 0 3
59   Janes de Vries  1964   Alg   2 0 0 2 0 0 3
  Klaudia Zaborniak  1928   Alg   2 0 0 2 0 0 3
  Soenarmin Saib    Alg   2 0 0 2 0 0 3
  Janis Mutulis  1916   Alg   2 0 0 2 0 0 3
63   Angelika Zuk  1920   Alg   2 0 0 2 0 0 2
64   Aleksandra Szturomska  1915   Alg   2 0 0 2 0 0 2
65   Munkhzul Nasanbayar  1900   Alg   2 0 0 2 0 0 2
  Amadeusz Zyber-Moszak    Alg   2 0 0 2 0 0 2
  Oleksandr Zhygalin  2102   Alg   2 0 0 2 0 0 2
  Oedebhaan Dihal  1880   Alg   2 0 0 2 0 0 2
 Ronde 2 
 ma 31-08-2015  Amadeusz Zyber-Moszak  - Tomasz Marczuk (1949) 0-2Partij
 Dawid Franek (1950) - Nikolay Grigoriev  1-1Partij
 Martin Plesnivy  - Harry Doomernik (1951) 0-2Partij
 Agnieszka Szymanska (1951) - Soenarmin Saib  2-0Partij
 Jan van Oosterhout (1840) - Janes de Vries (1964) 2-0Partij
 Oedebhaan Dihal (1880) - Krzysztof Kortas (1982) 0-2Partij
 Munkhzul Nasanbayar (1900) - Valentin Ivanov (2003) 0-2Partij
 Aleksandra Szturomska (1915) - Bernard Post (2022) 0-2Partij
 Janis Mutulis (1916) - Filip Kuczewski (2030) 0-2Partij
 Airat Nurgaziyev (2040) - Angelika Zuk (1920) 2-0Partij
 Oleksandr Zhygalin (2102) - Jan T. Terpstra (1923) 0-2Partij
 Matrena Nogovitsyna (2254) - Klaudia Zaborniak (1928) 2-0Partij
 Tomasz Urbanczyk (1900) - Raphaël Martens (2063) 1-1Partij
 Piotr Chmiel (2118) - Marek Barabasz  2-0Partij
 Vitalia Doumesh (2121) - Petra Duskova (1899) 1-1Partij
 Djordy Suijlen (1900) - Piotr Paluch (2122) 0-2Partij
 Vaclav Krista (2137) - Michiel Luiten (1979) 2-0Partij
 Bogdan Bankowski (1915) - Viktoriya Motrichko (2209) 0-2Partij
 Jakub Gazda (2017) - Andrew Tjon A Ong (2224) 0-2Partij
 Kamil Krygier (1986) - Anton Permyakov (2226) 1-1Partij
 Aianika Kolodeznikova-Kychkina (2025) - Sergei Kalinov (2285) 0-2Partij
 Lukasz Kosobudzki (2156) - Marta Stangret (1878) 2-0Partij
 Bert Begeman (2022) - Ainur Shaibakov (2364) 0-2Partij
 Pawel Suchecki (2020) - Natalia Sadowska (2179) 1-1Partij
 Olga Fedorovich (2194) - Andy Damen (2045) 2-0Partij
 Erik Maijenburg (2054) - Frank Teer (2196) 0-2Partij
 Aygul Idrisova (2200) - Roep Bhawanibhiek (2062) 1-1Partij
 Damian Jakubik (2065) - Darya Tkachenko (2203) 1-1Partij
 Aisen Andreev (2208) - Bartosz Gronowski (2084) 1-1Partij
 Igor Kirzner (2214) - Miroslaw Kobylinski (2113) 2-0Partij
 Tamara Tansykkuzhina (2225) - Munkhtuya Nasanbayar (2113) 2-0Partij
 Aleksej Domchev (2298) - Olga Baltazhy (2147) 2-0Partij
 Vadim Virny (2366) - Erwin Heslinga (2150) 1-1Partij
 Aleksandr Surkov (2151) - Artem Ivanov (2370) 0-2Partij