HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Polish Open Karpacz 2015

    
    Link   

 Klassen: 
 Algemeen 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   Programma:    8   9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer    Mededeling    KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWhlWl
1   Artem Ivanov GMI 2370   Alg   7 5 2 0 12 46 56
2   Aleksej Domchev GMI 2298   Alg   7 3 4 0 10 43 55
  Tamara Tansykkuzhina GMIF 2225   Alg   7 4 2 1 10 43 55
  Ainur Shaibakov GMI 2364   Alg   7 3 4 0 10 43 53
5   Vadim Virny GMI 2366   Alg   7 2 5 0 9 45 55
6   Sergei Kalinov MF 2285   Alg   7 3 3 1 9 44 56
  Igor Kirzner GMI 2214   Alg   7 2 5 0 9 44 56
8   Frank Teer MI 2196   Alg   7 3 3 1 9 41 51
9   Olga Fedorovich GMIF 2194   Alg   7 3 3 1 9 40 50
10   Erwin Heslinga MF 2150   Alg   7 2 5 0 9 40 50
11   Darya Tkachenko GMIF 2203   Alg   7 3 3 1 9 40 49
12   Viktoriya Motrichko GMIF 2209   Alg   7 2 5 0 9 40 49
13   Aleksandr Surkov  2151   Alg   7 3 3 1 9 39 51
14   Natalia Sadowska GMIF 2179   Alg   7 3 3 1 9 39 49
15   Lukasz Kosobudzki MF 2156   Alg   7 4 1 2 9 38 50
  Olga Baltazhy GMIF 2147   Alg   7 3 3 1 9 38 48
  Matrena Nogovitsyna GMIF 2254   Alg   7 3 3 1 9 38 47
18   Anton Permyakov MF 2226   Alg   7 2 5 0 9 37 46
19   Pawel Suchecki  2020   Alg   7 2 4 1 8 44 53
20   Piotr Chmiel MI 2118   Alg   7 1 6 0 8 41 50
21   Aisen Andreev MF 2208   Alg   7 2 4 1 8 40 50
22   Andrew Tjon A Ong MF 2224   Alg   7 2 4 1 8 40 49
23   Aianika Kolodeznikova-Kychkina  2025   Alg   7 2 4 1 8 37 47
  Aygul Idrisova MIF 2200   Alg   7 2 4 1 8 37 47
25   Airat Nurgaziyev  2040   Alg   7 3 2 2 8 36 48
26   Vitalia Doumesh MIF 2121   Alg   7 1 6 0 8 36 46
27   Bert Begeman  2022   Alg   7 3 2 2 8 34 44
28   Andy Damen  2045   Alg   7 4 0 3 8 34 43
29   Miroslaw Kobylinski MF 2113   Alg   7 2 4 1 8 34 43
30   Damian Jakubik  2065   Alg   7 2 3 2 7 40 49
31   Kamil Krygier  1986   Alg   7 0 7 0 7 39 48
32   Bernard Post  2022   Alg   7 3 1 3 7 38 48
33   Marta Stangret  1878   Alg   7 2 3 2 7 38 47
34   Bartosz Gronowski  2084   Alg   7 1 5 1 7 37 46
35   Roep Bhawanibhiek  2062   Alg   7 2 3 2 7 36 45
36   Krzysztof Kortas  1982   Alg   7 2 3 2 7 36 45
37   Michiel Luiten  1979   Alg   7 2 3 2 7 34 43
38   Raphaël Martens MF 2063   Alg   7 2 3 2 7 33 42
  Agnieszka Szymanska  1951   Alg   7 3 1 3 7 33 42
40   Filip Kuczewski  2030   Alg   7 2 3 2 7 31 40
  Jakub Gazda  2017   Alg   7 1 5 1 7 31 40
42   Valentin Ivanov  2003   Alg   7 3 1 3 7 30 40
43   Erik Maijenburg  2054   Alg   7 2 3 2 7 30 39
44   Bogdan Bankowski  1915   Alg   7 0 6 1 6 35 44
  Harry Doomernik  1951   Alg   7 2 2 3 6 35 43
46   Piotr Paluch MF 2122   Alg   7 2 2 3 6 34 43
47   Vaclav Krista MI 2137   Alg   7 2 2 3 6 34 43
  Jan van Oosterhout  1840   Alg   7 2 2 3 6 34 41
49   Dawid Franek  1950   Alg   7 2 2 3 6 32 41
50   Tomasz Marczuk  1949   Alg   7 2 2 3 6 32 41
51   Munkhtuya Nasanbayar  2113   Alg   7 1 4 2 6 30 40
  Nikolay Grigoriev    Alg   7 2 2 3 6 30 38
53   Marek Barabasz    Alg   7 2 2 3 6 28 36
54   Oleksandr Zhygalin  2102   Alg   7 2 2 3 6 26 33
55   Janes de Vries  1964   Alg   7 2 2 3 6 23 31
56   Jan T. Terpstra  1923   Alg   7 1 3 3 5 35 44
57   Aleksandra Szturomska  1915   Alg   7 1 3 3 5 32 41
58   Martin Plesnivy    Alg   7 2 1 4 5 29 36
59   Petra Duskova  1899   Alg   7 0 4 3 4 36 44
60   Tomasz Urbanczyk  1900   Alg   7 1 2 4 4 35 44
61   Djordy Suijlen  1900   Alg   7 0 4 3 4 33 41
62   Oedebhaan Dihal  1880   Alg   7 1 2 4 4 32 40
63   Janis Mutulis  1916   Alg   7 2 0 5 4 29 38
64   Angelika Zuk  1920   Alg   7 1 2 4 4 26 35
65   Klaudia Zaborniak  1928   Alg   7 2 0 5 4 23 32
66   Soenarmin Saib    Alg   7 1 1 5 3 27 34
67   Amadeusz Zyber-Moszak    Alg   7 1 1 5 3 25 33
68   Munkhzul Nasanbayar  1900   Alg   7 0 1 6 1 25 32
 Ronde 7 
 vr 04-09-2015  Munkhzul Nasanbayar (1900) - Klaudia Zaborniak (1928) 0-2Partij
 Angelika Zuk (1920) - Amadeusz Zyber-Moszak  1-1Partij
 Marek Barabasz  - Soenarmin Saib  2-0Partij
 Janis Mutulis (1916) - Jan van Oosterhout (1840) 0-2Partij
 Tomasz Marczuk (1949) - Oedebhaan Dihal (1880) 2-0Partij
 Janes de Vries (1964) - Djordy Suijlen (1900) 2-0Partij
 Oleksandr Zhygalin (2102) - Petra Duskova (1899) 2-0Partij
 Tomasz Urbanczyk (1900) - Vaclav Krista (2137) 0-2Partij
 Agnieszka Szymanska (1951) - Martin Plesnivy  2-0Partij
 Aleksandra Szturomska (1915) - Michiel Luiten (1979) 0-2Partij
 Jan T. Terpstra (1923) - Filip Kuczewski (2030) 0-2Partij
 Bogdan Bankowski (1915) - Munkhtuya Nasanbayar (2113) 1-1Partij
 Aianika Kolodeznikova-Kychkina (2025) - Nikolay Grigoriev  2-0Partij
 Dawid Franek (1950) - Airat Nurgaziyev (2040) 0-2Partij
 Harry Doomernik (1951) - Andy Damen (2045) 0-2Partij
 Erik Maijenburg (2054) - Krzysztof Kortas (1982) 1-1Partij
 Kamil Krygier (1986) - Roep Bhawanibhiek (2062) 1-1Partij
 Bartosz Gronowski (2084) - Jakub Gazda (2017) 1-1Partij
 Piotr Paluch (2122) - Bert Begeman (2022) 0-2Partij
 Miroslaw Kobylinski (2113) - Valentin Ivanov (2003) 2-0Partij
 Olga Baltazhy (2147) - Bernard Post (2022) 2-0Partij
 Marta Stangret (1878) - Erwin Heslinga (2150) 0-2Partij
 Natalia Sadowska (2179) - Raphaël Martens (2063) 2-0Partij
 Aygul Idrisova (2200) - Pawel Suchecki (2020) 1-1Partij
 Piotr Chmiel (2118) - Aisen Andreev (2208) 1-1Partij
 Vitalia Doumesh (2121) - Andrew Tjon A Ong (2224) 1-1Partij
 Anton Permyakov (2226) - Damian Jakubik (2065) 2-0Partij
 Aleksandr Surkov (2151) - Viktoriya Motrichko (2209) 1-1Partij
 Olga Fedorovich (2194) - Igor Kirzner (2214) 1-1Partij
 Frank Teer (2196) - Matrena Nogovitsyna (2254) 1-1Partij
 Darya Tkachenko (2203) - Vadim Virny (2366) 1-1Partij
 Sergei Kalinov (2285) - Aleksej Domchev (2298) 1-1Partij
 Artem Ivanov (2370) - Lukasz Kosobudzki (2156) 2-0Partij
 Tamara Tansykkuzhina (2225) - Ainur Shaibakov (2364) 1-1Partij