HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Thailand Open Jomtien 2016

    
    Link   

 Klassen: 
 Algemeen 
 Rapid 
 Blitz 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal     FMJD-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWpSB
1   Ivan Trofimov MI 1467   Alg   9 6 3 0 15 101 165
2   Macodou NDiaye GMI 1482   Alg   9 4 5 0 13 99 138
3   Amara Keita    Alg   9 6 0 3 12 99 118
4   Natalia Shestakova MIF 1295   Alg   9 3 6 0 12 97 125
5   Ron Heusdens GMI 1478   Alg   9 4 4 1 12 97 124
6   Patrick Casaril MF 1241   Alg   9 3 6 0 12 93 120
7   Menno de Block  1190   Alg   9 4 3 2 11 97 106
8   Erik Maijenburg  1145   Alg   9 3 5 1 11 95 107
9   Walter Thoen  1274   Alg   9 4 3 2 11 94 104
10   Henri Macaux    Alg   9 3 5 1 11 93 112
11   Ramon Sakidin MF 1185   Alg   9 2 7 0 11 93 110
12   Fidele Nimbi MF 1221   Alg   9 3 5 1 11 91 109
13   Cock van Wijk  1208   Alg   9 2 7 0 11 90 105
14   Wim Vlooswijk  1105   Alg   9 4 3 2 11 88 98
15   Roy Coster  1075   Alg   9 3 5 1 11 85 94
16   Anna Chuprova    Alg   9 3 4 2 10 96 101
17   Harold Jagram  948   Alg   9 3 4 2 10 91 88
18   Wim Koopman  1077   Alg   9 2 6 1 10 87 90
19   Nona Savina MIF   Alg   9 3 4 2 10 85 88
20   Dmitry Valikov    Alg   9 3 4 2 10 85 85
21   David Riupassa  1036   Alg   9 3 4 2 10 83 82
22   Michiel Luiten  1025   Alg   9 4 2 3 10 81 83
23   Agita Marterere  1180   Alg   9 3 3 3 9 90 84
24   Leo Peters  1029   Alg   9 2 5 2 9 88 80
25   Gerard Bruins  995   Alg   9 3 3 3 9 86 73
26   Peter Frans Koops  1131   Alg   9 4 1 4 9 86 72
27   Bas Baksoellah  1043   Alg   9 3 3 3 9 81 75
28   Dumrong Yuebangsai    Alg   9 2 5 2 9 80 70
29   Henk Kamminga  953   Alg   9 2 5 2 9 77 69
30   Gulnara Kopyrina    Alg   9 1 6 2 8 80 67
31   Yuriy Vikulov    Alg   9 1 6 2 8 79 64
32   Lennart Bolks  737   Alg   9 3 2 4 8 79 62
33   RenĂ© den Haan  937   Alg   9 2 4 3 8 76 54
34   Marut Banchuen    Alg   9 2 4 3 8 75 57
35   Nattawut Upiri    Alg   9 3 2 4 8 75 48
36   Michel Emolo  1098   Alg   9 3 2 4 8 74 51
37   Moen Lachman  864   Alg   9 2 4 3 8 72 48
38   Boike Mathoera  905   Alg   9 2 4 3 8 70 49
39   Chaweng Laorsoonchai    Alg   9 2 4 3 8 62 47
40   Jatupon Nuanngam    Alg   9 3 2 4 8 61 35
41   Hiroshi Kawaguchi    Alg   9 2 3 4 7 71 42
42   Dick van Ommeren  849   Alg   9 2 3 4 7 64 40
43   Nao Ikeda    Alg   9 1 5 3 7 63 41
44   Masato Kawachi    Alg   9 3 1 5 7 60 24
45   Hans Loots  872   Alg   9 2 2 5 6 74 46
46   Nerin Bisseswar  769   Alg   9 2 2 5 6 68 32
47   Ype Feenstra  710   Alg   9 1 4 4 6 60 32
48   Hedwig Callender  850   Alg   9 1 2 6 4 63 16
49   Henri Vergne    Alg   9 0 2 7 2 58 6
  Henk van der Heijden  646   Alg   9 0 2 7 2 58 6
Ivan TrofimovMacodou NDiayeAmara Keita
Natalia ShestakovaRon HeusdensPatrick Casaril
Menno de BlockErik MaijenburgWalter Thoen
Henri MacauxRamon SakidinFidele Nimbi
Cock van WijkWim VlooswijkRoy Coster
Anna ChuprovaHaroldWim Koopman
Nona SavinaDmitry
 Ronde 9 
 zo 15-05-2016  Ype Feenstra (710) - Henri Vergne  2-0Partij
 Henk van der Heijden (646) - Masato Kawachi  0-2Partij
 Nerin Bisseswar (769) - Chaweng Laorsoonchai  0-2Partij
 Dick van Ommeren (849) - Nao Ikeda  1-1Partij
 Hans Loots (872) - Jatupon Nuanngam  0-2Partij
 Hedwig Callender (850) - Marut Banchuen  0-2Partij
 RenĂ© den Haan (937) - Michel Emolo (1098) 1-1Partij
 Boike Mathoera (905) - Yuriy Vikulov  1-1Partij
 Moen Lachman (864) - Lennart Bolks (737) 1-1Partij
 Hiroshi Kawaguchi  - Bas Baksoellah (1043) 0-2Partij
 Gerard Bruins (995) - Henk Kamminga (953) 1-1Partij
 David Riupassa (1036) - Nattawut Upiri  2-0Partij
 Nona Savina  - Wim Koopman (1077) 1-1Partij
 Leo Peters (1029) - Wim Vlooswijk (1105) 0-2Partij
 Agita Marterere (1180) - Roy Coster (1075) 0-2Partij
 Harold Jagram (948) - Michiel Luiten (1025) 1-1Partij
 Henri Macaux  - Peter Frans Koops (1131) 2-0Partij
 Dumrong Yuebangsai  - Menno de Block (1190) 0-2Partij
 Fidele Nimbi (1221) - Erik Maijenburg (1145) 1-1Partij
 Anna Chuprova  - Patrick Casaril (1241) 0-2Partij
 Ramon Sakidin (1185) - Natalia Shestakova (1295) 1-1Partij
 Cock van Wijk (1208) - Ron Heusdens (1478) 1-1Partij
 Macodou NDiaye (1482) - Amara Keita  2-0Partij
 Walter Thoen (1274) - Ivan Trofimov (1467) 0-2Partij
 Gulnara Kopyrina  - Dmitry Valikov  1-1