HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Thailand Open Jomtien 2016

    
    Link   

 Klassen: 
 Algemeen 
 Rapid 
 Blitz 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   Programma:    3   4   5   6   7   8   9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWpSB
1   Ramon Sakidin MF 2055   Alg   2 2 0 0 4 4 8
  Amara Keita  2174   Alg   2 2 0 0 4 4 8
  Ivan Trofimov MI 2300   Alg   2 2 0 0 4 4 8
4   Harold Jagram  1916   Alg   2 2 0 0 4 2 4
  Wim Vlooswijk  2004   Alg   2 2 0 0 4 2 4
  Anna Chuprova  2071   Alg   2 2 0 0 4 2 4
7   Henri Macaux  2046   Alg   2 1 1 0 3 4 5
  Patrick Casaril MF 2123   Alg   2 1 1 0 3 4 5
  Macodou NDiaye GMI 2348   Alg   2 1 1 0 3 4 5
  Menno de Block  2062   Alg   2 1 1 0 3 4 5
  Bas Baksoellah  1942   Alg   2 1 1 0 3 4 5
  Henk Kamminga  1922   Alg   2 1 1 0 3 4 5
  Wim Koopman  1992   Alg   2 1 1 0 3 4 5
  Dumrong Yuebangsai  1955   Alg   2 1 1 0 3 4 5
15   Cock van Wijk  2095   Alg   2 1 1 0 3 3 4
16   Dick van Ommeren  1900   Alg   2 1 1 0 3 2 3
  Moen Lachman  1910   Alg   2 1 1 0 3 2 3
  Natalia Shestakova MIF 2160   Alg   2 1 1 0 3 2 3
19   Agita Marterere  2078   Alg   2 1 0 1 2 6 4
  Ron Heusdens GMI 2296   Alg   2 1 0 1 2 6 4
  Nona Savina MIF 2099   Alg   2 1 0 1 2 6 4
22   Leo Peters  1951   Alg   2 0 2 0 2 5 5
23   David Riupassa  1980   Alg   2 1 0 1 2 4 0
  Yuriy Vikulov    Alg   2 1 0 1 2 4 0
  Gerard Bruins  1992   Alg   2 1 0 1 2 4 0
  Erik Maijenburg  2039   Alg   2 1 0 1 2 4 0
  Peter Frans Koops  2058   Alg   2 1 0 1 2 4 0
  Dmitry Valikov  1971   Alg   2 1 0 1 2 4 0
29   Fidele Nimbi MF 2170   Alg   2 0 2 0 2 3 3
30   Michel Emolo  2017   Alg   2 1 0 1 2 2 0
  Roy Coster  1977   Alg   2 1 0 1 2 2 0
  Michiel Luiten  1982   Alg   2 1 0 1 2 2 0
33   Boike Mathoera  1913   Alg   2 0 1 1 1 6 3
  Ype Feenstra  1881   Alg   2 0 1 1 1 6 3
  Hans Loots  1939   Alg   2 0 1 1 1 6 3
36   RenĂ© den Haan  1923   Alg   2 0 1 1 1 5 2
37   Marut Banchuen    Alg   2 0 1 1 1 4 1
  Walter Thoen  2129   Alg   2 0 1 1 1 4 1
  Henk van der Heijden  1900   Alg   2 0 1 1 1 4 1
  Nao Ikeda    Alg   2 0 1 1 1 4 1
  Chaweng Laorsoonchai    Alg   2 0 1 1 1 4 1
  Henri Vergne  1901   Alg   2 0 1 1 1 4 1
  Nattawut Upiri  1905   Alg   2 0 1 1 1 4 1
  Gulnara Kopyrina  1910   Alg   2 0 1 1 1 4 1
45   Lennart Bolks  1900   Alg   2 0 0 2 0 6 0
  Hiroshi Kawaguchi  1905   Alg   2 0 0 2 0 6 0
  Hedwig Callender  1847   Alg   2 0 0 2 0 6 0
48   Nerin Bisseswar  1853   Alg   2 0 0 2 0 4 0
  Masato Kawachi    Alg   2 0 0 2 0 4 0
  Jatupon Nuanngam    Alg   2 0 0 2 0 4 0
Ramon SakidinAmara KeitaIvan Trofimov
HaroldWim VlooswijkAnna Chuprova
Henri MacauxPatrick CasarilMacodou NDiaye
Menno de BlockBas BaksoellahHenk Kamminga
Wim KoopmanDumrong YuebangsaiCock van Wijk
Dick van OmmerenMoen LachmanNatalia Shestakova
Agita MarterereRon Heusdens
 Ronde 2 
 zo 08-05-2016  Chaweng Laorsoonchai  - Nao Ikeda  1-1Partij
 David Riupassa (1980) - Nerin Bisseswar (1853) 2-0Partij
 Gulnara Kopyrina (1910) - Nattawut Upiri (1905) 1-1Partij
 Gerard Bruins (1992) - Jatupon Nuanngam  2-0Partij
 Roy Coster (1977) - Hedwig Callender (1847) 2-0Partij
 Michel Emolo (2017) - Hiroshi Kawaguchi (1905) 2-0Partij
 Michiel Luiten (1982) - Lennart Bolks (1900) 2-0Partij
 Peter Frans Koops (2058) - Masato Kawachi  2-0Partij
 Dumrong Yuebangsai (1955) - Henk van der Heijden (1900) 2-0Partij
 Boike Mathoera (1913) - Wim Koopman (1992) 0-2Partij
 Henri Vergne (1901) - Moen Lachman (1910) 0-2Partij
 Hans Loots (1939) - Dick van Ommeren (1900) 0-2Partij
 Ype Feenstra (1881) - Natalia Shestakova (2160) 0-2Partij
 Henri Macaux (2046) - Walter Thoen (2129) 2-0Partij
 Marut Banchuen  - Macodou NDiaye (2348) 0-2Partij
 Leo Peters (1951) - Fidele Nimbi (2170) 1-1Partij
 RenĂ© den Haan (1923) - Cock van Wijk (2095) 0-2Partij
 Bas Baksoellah (1942) - Henk Kamminga (1922) 1-1Partij
 Amara Keita (2174) - Dmitry Valikov (1971) 2-0Partij
 Menno de Block (2062) - Patrick Casaril (2123) 1-1Partij
 Erik Maijenburg (2039) - Ivan Trofimov (2300) 0-2Partij
 Wim Vlooswijk (2004) - Ron Heusdens (2296) 2-0Partij
 Harold Jagram (1916) - Agita Marterere (2078) 2-0Partij
 Anna Chuprova (2071) - Nona Savina (2099) 2-0Partij
 Yuriy Vikulov  - Ramon Sakidin (2055) 0-2Partij