HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Thailand Open Jomtien 2016

    
    Link   

 Klassen: 
 Algemeen 
 Rapid 
 Blitz 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   Programma:    4   5   6   7   8   9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWpSB
1   Amara Keita  2174   Alg   3 3 0 0 6 10 20
  Ivan Trofimov MI 2300   Alg   3 3 0 0 6 10 20
3   Ramon Sakidin MF 2055   Alg   3 2 1 0 5 10 15
4   Macodou NDiaye GMI 2348   Alg   3 2 1 0 5 9 14
5   Wim Vlooswijk  2004   Alg   3 2 1 0 5 9 13
6   Henri Macaux  2046   Alg   3 1 2 0 4 12 15
7   Wim Koopman  1992   Alg   3 1 2 0 4 11 14
8   Harold Jagram  1916   Alg   3 2 0 1 4 11 10
9   Cock van Wijk  2095   Alg   3 1 2 0 4 10 13
10   Bas Baksoellah  1942   Alg   3 1 2 0 4 10 12
  Henk Kamminga  1922   Alg   3 1 2 0 4 10 12
  Patrick Casaril MF 2123   Alg   3 1 2 0 4 10 12
13   Ron Heusdens GMI 2296   Alg   3 2 0 1 4 10 10
14   Anna Chuprova  2071   Alg   3 2 0 1 4 10 8
15   Dumrong Yuebangsai  1955   Alg   3 1 2 0 4 9 10
  Menno de Block  2062   Alg   3 1 2 0 4 9 10
17   Erik Maijenburg  2039   Alg   3 2 0 1 4 9 6
18   Natalia Shestakova MIF 2160   Alg   3 1 2 0 4 8 10
  Fidele Nimbi MF 2170   Alg   3 1 2 0 4 8 10
  Dick van Ommeren  1900   Alg   3 1 2 0 4 8 10
21   Agita Marterere  2078   Alg   3 2 0 1 4 8 8
22   Leo Peters  1951   Alg   3 0 3 0 3 11 11
23   Yuriy Vikulov    Alg   3 1 1 1 3 10 7
24   David Riupassa  1980   Alg   3 1 1 1 3 10 5
  Dmitry Valikov  1971   Alg   3 1 1 1 3 10 5
26   Nona Savina MIF 2099   Alg   3 1 1 1 3 9 7
27   RenĂ© den Haan  1923   Alg   3 1 1 1 3 9 6
28   Moen Lachman  1910   Alg   3 1 1 1 3 9 5
29   Boike Mathoera  1913   Alg   3 1 1 1 3 8 5
30   Walter Thoen  2129   Alg   3 1 1 1 3 7 4
31   Roy Coster  1977   Alg   3 1 1 1 3 7 3
32   Peter Frans Koops  2058   Alg   3 1 0 2 2 11 4
33   Gerard Bruins  1992   Alg   3 1 0 2 2 11 2
34   Ype Feenstra  1881   Alg   3 0 2 1 2 10 6
  Hans Loots  1939   Alg   3 0 2 1 2 10 6
36   Marut Banchuen    Alg   3 0 2 1 2 10 5
37   Michel Emolo  2017   Alg   3 1 0 2 2 9 2
38   Nao Ikeda    Alg   3 0 2 1 2 8 4
  Chaweng Laorsoonchai    Alg   3 0 2 1 2 8 4
40   Michiel Luiten  1982   Alg   3 1 0 2 2 8 2
41   Gulnara Kopyrina  1910   Alg   3 0 2 1 2 7 3
42   Masato Kawachi    Alg   3 1 0 2 2 5 0
43   Nattawut Upiri  1905   Alg   3 0 1 2 1 9 2
44   Henk van der Heijden  1900   Alg   3 0 1 2 1 8 1
45   Nerin Bisseswar  1853   Alg   3 0 1 2 1 7 1
  Lennart Bolks  1900   Alg   3 0 1 2 1 7 1
  Henri Vergne  1901   Alg   3 0 1 2 1 7 1
  Hiroshi Kawaguchi  1905   Alg   3 0 1 2 1 7 1
  Jatupon Nuanngam    Alg   3 0 1 2 1 7 1
50   Hedwig Callender  1847   Alg   3 0 0 3 0 10 0
Amara KeitaIvan TrofimovRamon Sakidin
Macodou NDiayeWim VlooswijkHenri Macaux
Wim KoopmanHaroldCock van Wijk
Bas BaksoellahHenk KammingaPatrick Casaril
Ron HeusdensAnna ChuprovaDumrong Yuebangsai
Menno de BlockErik MaijenburgNatalia Shestakova
Fidele NimbiDick van Ommeren
 Ronde 3 
 zo 08-05-2016  Masato Kawachi  - Hedwig Callender (1847) 2-0Partij
 Jatupon Nuanngam  - Hiroshi Kawaguchi (1905) 1-1Partij
 Lennart Bolks (1900) - Nerin Bisseswar (1853) 1-1Partij
 Gulnara Kopyrina (1910) - Marut Banchuen  1-1Partij
 Walter Thoen (2129) - Nattawut Upiri (1905) 2-0Partij
 Henk van der Heijden (1900) - RenĂ© den Haan (1923) 0-2Partij
 Henri Vergne (1901) - Boike Mathoera (1913) 0-2Partij
 Nao Ikeda  - Ype Feenstra (1881) 1-1Partij
 Hans Loots (1939) - Chaweng Laorsoonchai  1-1Partij
 Yuriy Vikulov  - David Riupassa (1980) 1-1Partij
 Erik Maijenburg (2039) - Gerard Bruins (1992) 2-0Partij
 Fidele Nimbi (2170) - Peter Frans Koops (2058) 2-0Partij
 Dmitry Valikov (1971) - Leo Peters (1951) 1-1Partij
 Ron Heusdens (2296) - Michel Emolo (2017) 2-0Partij
 Agita Marterere (2078) - Michiel Luiten (1982) 2-0Partij
 Nona Savina (2099) - Roy Coster (1977) 1-1Partij
 Wim Koopman (1992) - Bas Baksoellah (1942) 1-1Partij
 Henk Kamminga (1922) - Dumrong Yuebangsai (1955) 1-1Partij
 Cock van Wijk (2095) - Menno de Block (2062) 1-1Partij
 Patrick Casaril (2123) - Natalia Shestakova (2160) 1-1Partij
 Dick van Ommeren (1900) - Henri Macaux (2046) 1-1Partij
 Macodou NDiaye (2348) - Moen Lachman (1910) 2-0Partij
 Ivan Trofimov (2300) - Harold Jagram (1916) 2-0Partij
 Ramon Sakidin (2055) - Wim Vlooswijk (2004) 1-1Partij
 Amara Keita (2174) - Anna Chuprova (2071) 2-0