HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Thailand Open Jomtien 2016

    
    Link   

 Klassen: 
 Algemeen 
 Rapid 
 Blitz 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   Programma:    5   6   7   8   9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWpSB
1   Ivan Trofimov MI 2300   Alg   4 4 0 0 8 17 34
2   Macodou NDiaye GMI 2348   Alg   4 3 1 0 7 15 25
3   Amara Keita  2174   Alg   4 3 0 1 6 23 30
4   Ramon Sakidin MF 2055   Alg   4 2 2 0 6 17 24
  Menno de Block  2062   Alg   4 2 2 0 6 17 24
  Bas Baksoellah  1942   Alg   4 2 2 0 6 17 24
  Wim Koopman  1992   Alg   4 2 2 0 6 17 24
8   Natalia Shestakova MIF 2160   Alg   4 2 2 0 6 16 23
9   Henri Macaux  2046   Alg   4 1 3 0 5 20 25
10   Cock van Wijk  2095   Alg   4 1 3 0 5 20 24
11   Patrick Casaril MF 2123   Alg   4 1 3 0 5 19 21
12   Fidele Nimbi MF 2170   Alg   4 1 3 0 5 18 22
  Agita Marterere  2078   Alg   4 2 1 1 5 18 22
14   Ron Heusdens GMI 2296   Alg   4 2 1 1 5 18 21
15   Anna Chuprova  2071   Alg   4 2 1 1 5 18 19
16   Wim Vlooswijk  2004   Alg   4 2 1 1 5 18 16
17   Leo Peters  1951   Alg   4 1 3 0 5 17 19
18   Dmitry Valikov  1971   Alg   4 2 1 1 5 17 17
19   Erik Maijenburg  2039   Alg   4 2 1 1 5 16 11
20   David Riupassa  1980   Alg   4 2 1 1 5 15 15
21   Walter Thoen  2129   Alg   4 2 1 1 5 13 14
22   Harold Jagram  1916   Alg   4 2 0 2 4 22 16
23   Dick van Ommeren  1900   Alg   4 1 2 1 4 18 16
24   Henk Kamminga  1922   Alg   4 1 2 1 4 18 14
25   Nona Savina MIF 2099   Alg   4 1 2 1 4 17 16
26   Dumrong Yuebangsai  1955   Alg   4 1 2 1 4 17 12
27   Hans Loots  1939   Alg   4 1 2 1 4 15 13
28   RenĂ© den Haan  1923   Alg   4 1 2 1 4 15 11
29   Michel Emolo  2017   Alg   4 2 0 2 4 15 10
30   Peter Frans Koops  2058   Alg   4 2 0 2 4 15 8
31   Michiel Luiten  1982   Alg   4 2 0 2 4 14 10
32   Roy Coster  1977   Alg   4 1 2 1 4 14 9
33   Yuriy Vikulov    Alg   4 1 1 2 3 18 9
34   Moen Lachman  1910   Alg   4 1 1 2 3 16 5
35   Ype Feenstra  1881   Alg   4 0 3 1 3 15 9
  Chaweng Laorsoonchai    Alg   4 0 3 1 3 15 9
37   Boike Mathoera  1913   Alg   4 1 1 2 3 15 5
38   Nerin Bisseswar  1853   Alg   4 1 1 2 3 14 5
39   Lennart Bolks  1900   Alg   4 1 1 2 3 13 5
40   Nattawut Upiri  1905   Alg   4 1 1 2 3 13 2
41   Hiroshi Kawaguchi  1905   Alg   4 1 1 2 3 10 3
42   Marut Banchuen    Alg   4 0 2 2 2 18 7
43   Gerard Bruins  1992   Alg   4 1 0 3 2 18 2
44   Nao Ikeda    Alg   4 0 2 2 2 14 6
45   Gulnara Kopyrina  1910   Alg   4 0 2 2 2 14 5
46   Masato Kawachi    Alg   4 1 0 3 2 12 0
47   Jatupon Nuanngam    Alg   4 0 1 3 1 13 3
48   Henk van der Heijden  1900   Alg   4 0 1 3 1 12 1
49   Henri Vergne  1901   Alg   4 0 1 3 1 10 1
50   Hedwig Callender  1847   Alg   4 0 0 4 0 14 0
Ivan TrofimovMacodou NDiayeAmara Keita
Ramon SakidinMenno de BlockBas Baksoellah
Wim KoopmanNatalia ShestakovaHenri Macaux
Cock van WijkPatrick CasarilFidele Nimbi
Agita MarterereRon HeusdensAnna Chuprova
Wim VlooswijkLeo PetersDmitry
Erik MaijenburgDavid Riupassa
 Ronde 4 
 ma 09-05-2016  Hiroshi Kawaguchi (1905) - Henri Vergne (1901) 2-0Partij
 Jatupon Nuanngam  - Lennart Bolks (1900) 0-2Partij
 Nerin Bisseswar (1853) - Henk van der Heijden (1900) 2-0Partij
 Nattawut Upiri (1905) - Hedwig Callender (1847) 2-0Partij
 Marut Banchuen  - Michel Emolo (2017) 0-2Partij
 Ype Feenstra (1881) - Chaweng Laorsoonchai  1-1Partij
 Nao Ikeda  - Hans Loots (1939) 0-2Partij
 Michiel Luiten (1982) - Gerard Bruins (1992) 2-0Partij
 Peter Frans Koops (2058) - Gulnara Kopyrina (1910) 2-0Partij
 RenĂ© den Haan (1923) - Nona Savina (2099) 1-1Partij
 Moen Lachman (1910) - Dmitry Valikov (1971) 0-2Partij
 David Riupassa (1980) - Boike Mathoera (1913) 2-0Partij
 Yuriy Vikulov  - Walter Thoen (2129) 0-2Partij
 Leo Peters (1951) - Masato Kawachi  2-0Partij
 Anna Chuprova (2071) - Ron Heusdens (2296) 1-1Partij
 Bas Baksoellah (1942) - Dumrong Yuebangsai (1955) 2-0Partij
 Menno de Block (2062) - Henk Kamminga (1922) 2-0Partij
 Erik Maijenburg (2039) - Patrick Casaril (2123) 1-1Partij
 Fidele Nimbi (2170) - Cock van Wijk (2095) 1-1Partij
 Harold Jagram (1916) - Natalia Shestakova (2160) 0-2Partij
 Wim Koopman (1992) - Dick van Ommeren (1900) 2-0Partij
 Roy Coster (1977) - Henri Macaux (2046) 1-1Partij
 Wim Vlooswijk (2004) - Macodou NDiaye (2348) 0-2Partij
 Ramon Sakidin (2055) - Agita Marterere (2078) 1-1Partij
 Ivan Trofimov (2300) - Amara Keita (2174) 2-0Partij