HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Thailand Open Jomtien 2016

    
    Link   

 Klassen: 
 Algemeen 
 Rapid 
 Blitz 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   Programma:    6   7   8   9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWpSB
1   Ivan Trofimov MI 2300   Alg   5 4 1 0 9 29 50
2   Menno de Block  2062   Alg   5 3 2 0 8 28 44
3   Macodou NDiaye GMI 2348   Alg   5 3 2 0 8 28 40
4   Natalia Shestakova MIF 2160   Alg   5 3 2 0 8 24 38
5   Anna Chuprova  2071   Alg   5 3 1 1 7 29 39
6   Ramon Sakidin MF 2055   Alg   5 2 3 0 7 28 38
7   Wim Koopman  1992   Alg   5 2 3 0 7 28 37
8   Ron Heusdens GMI 2296   Alg   5 3 1 1 7 27 37
  Henri Macaux  2046   Alg   5 2 3 0 7 27 37
10   Fidele Nimbi MF 2170   Alg   5 2 3 0 7 26 37
11   Amara Keita  2174   Alg   5 3 0 2 6 35 36
12   Patrick Casaril MF 2123   Alg   5 1 4 0 6 31 34
13   Cock van Wijk  2095   Alg   5 1 4 0 6 30 34
14   Bas Baksoellah  1942   Alg   5 2 2 1 6 29 30
15   Erik Maijenburg  2039   Alg   5 2 2 1 6 28 26
16   Agita Marterere  2078   Alg   5 2 2 1 6 27 31
17   Walter Thoen  2129   Alg   5 2 2 1 6 25 27
18   David Riupassa  1980   Alg   5 2 2 1 6 24 26
19   Nona Savina MIF 2099   Alg   5 2 2 1 6 24 25
20   Damrong You Bang Sai  1955   Alg   5 2 2 1 6 24 24
21   Peter Frans Koops  2058   Alg   5 3 0 2 6 24 20
22   Harold Jagram  1916   Alg   5 2 1 2 5 32 25
23   Wim Vlooswijk  2004   Alg   5 2 1 2 5 30 23
24   Leo Peters  1951   Alg   5 1 3 1 5 28 24
25   Henk Kamminga  1922   Alg   5 1 3 1 5 27 21
26   Roy Coster  1977   Alg   5 1 3 1 5 26 20
27   Dmitry Valikov  1971   Alg   5 2 1 2 5 25 19
  Michel Emolo  2017   Alg   5 2 1 2 5 25 19
29   Boike Mathoera  1913   Alg   5 2 1 2 5 21 12
30   Upiri Nattawut  1905   Alg   5 2 1 2 5 21 11
31   Lennart Bolks  1900   Alg   5 2 1 2 5 20 15
32   Michiel Luiten  1982   Alg   5 2 0 3 4 28 18
33   Dick van Ommeren  1900   Alg   5 1 2 2 4 27 18
34   RenĂ© den Haan  1923   Alg   5 1 2 2 4 27 17
35   Yuriy Vikulov    Alg   5 1 2 2 4 25 15
36   Gerard Bruins  1992   Alg   5 2 0 3 4 24 10
37   Hans Loots  1939   Alg   5 1 2 2 4 23 15
38   Moen Lachman  1910   Alg   5 1 2 2 4 23 11
39   Hiroshi Kawaguchi  1905   Alg   5 1 2 2 4 18 9
40   Marut Banchuen    Alg   5 0 3 2 3 25 12
41   Gulnara Kopyrina  1910   Alg   5 0 3 2 3 24 12
42   Nerin Bisseswar  1853   Alg   5 1 1 3 3 23 9
43   Ype Feenstra  1881   Alg   5 0 3 2 3 22 9
44   Chaweng Laorsoonchai    Alg   5 0 3 2 3 20 9
45   Jatupon Nuanngam    Alg   5 1 1 3 3 20 6
46   Masato Kawachi    Alg   5 1 1 3 3 19 5
47   Nao Ikeda    Alg   5 0 2 3 2 19 6
48   Henk van der Heijden  1900   Alg   5 0 2 3 2 15 2
49   Hedwig Callender  1847   Alg   5 0 1 4 1 20 2
50   Henri Vergne  1901   Alg   5 0 1 4 1 18 2
 Ronde 5 
 ma 09-05-2016  Hedwig Callender (1847) - Henk van der Heijden (1900) 1-1Partij
 Henri Vergne (1901) - Jatupon Nuanngam  0-2Partij
 Gerard Bruins (1992) - Nao Ikeda  2-0Partij
 Masato Kawachi  - Marut Banchuen  1-1Partij
 Boike Mathoera (1913) - Nerin Bisseswar (1853) 2-0Partij
 Chaweng Laorsoonchai  - Lennart Bolks (1900) 0-2Partij
 Upiri Nattawut (1905) - Ype Feenstra (1881) 2-0Partij
 Moen Lachman (1910) - Hiroshi Kawaguchi (1905) 1-1Partij
 Gulnara Kopyrina (1910) - Yuriy Vikulov  1-1Partij
 Damrong You Bang Sai (1955) - RenĂ© den Haan (1923) 2-0Partij
 Hans Loots (1939) - Nona Savina (2099) 0-2Partij
 Henk Kamminga (1922) - Michel Emolo (2017) 1-1Partij
 Dick van Ommeren (1900) - Peter Frans Koops (2058) 0-2Partij
 Roy Coster (1977) - Harold Jagram (1916) 1-1Partij
 Anna Chuprova (2071) - Wim Vlooswijk (2004) 2-0Partij
 Ron Heusdens (2296) - Leo Peters (1951) 2-0Partij
 Dmitry Valikov (1971) - Fidele Nimbi (2170) 0-2Partij
 Agita Marterere (2078) - Erik Maijenburg (2039) 1-1Partij
 Patrick Casaril (2123) - David Riupassa (1980) 1-1Partij
 Cock van Wijk (2095) - Walter Thoen (2129) 1-1Partij
 Henri Macaux (2046) - Michiel Luiten (1982) 2-0Partij
 Bas Baksoellah (1942) - Menno de Block (2062) 0-2Partij
 Wim Koopman (1992) - Ramon Sakidin (2055) 1-1Partij
 Natalia Shestakova (2160) - Amara Keita (2174) 2-0Partij  
 Macodou NDiaye (2348) - Ivan Trofimov (2300) 1-1Partij