HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Thailand Open Jomtien 2016

    
    Link   

 Klassen: 
 Algemeen 
 Rapid 
 Blitz 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   Programma:    7   8   9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWpSB
1   Ivan Trofimov MI 2300   Alg   6 4 2 0 10 46 74
2   Macodou NDiaye GMI 2348   Alg   6 3 3 0 9 43 59
3   Natalia Shestakova MIF 2160   Alg   6 3 3 0 9 41 60
4   Ron Heusdens GMI 2296   Alg   6 4 1 1 9 40 58
5   Menno de Block  2062   Alg   6 3 3 0 9 40 56
6   Anna Chuprova  2071   Alg   6 3 2 1 8 45 57
7   Amara Keita  2174   Alg   6 4 0 2 8 45 52
8   Patrick Casaril MF 2123   Alg   6 2 4 0 8 43 54
9   Henri Macaux  2046   Alg   6 2 4 0 8 42 56
10   Fidele Nimbi MF 2170   Alg   6 2 4 0 8 40 53
11   Ramon Sakidin MF 2055   Alg   6 2 4 0 8 39 50
12   Erik Maijenburg  2039   Alg   6 3 2 1 8 38 42
13   Nona Savina MIF 2099   Alg   6 3 2 1 8 37 45
14   Walter Thoen  2129   Alg   6 3 2 1 8 36 44
15   Cock van Wijk  2095   Alg   6 1 5 0 7 44 50
16   Harold Jagram  1916   Alg   6 3 1 2 7 42 39
17   Wim Vlooswijk  2004   Alg   6 3 1 2 7 41 40
18   Wim Koopman  1992   Alg   6 2 3 1 7 40 41
19   Roy Coster  1977   Alg   6 2 3 1 7 39 37
20   Dmitry Valikov  1971   Alg   6 3 1 2 7 35 32
21   Damrong You Bang Sai  1955   Alg   6 2 3 1 7 33 35
22   Agita Marterere  2078   Alg   6 2 2 2 6 42 38
23   Leo Peters  1951   Alg   6 1 4 1 6 40 34
24   David Riupassa  1980   Alg   6 2 2 2 6 39 33
25   Bas Baksoellah  1942   Alg   6 2 2 2 6 39 32
26   RenĂ© den Haan  1923   Alg   6 2 2 2 6 36 28
27   Peter Frans Koops  2058   Alg   6 3 0 3 6 36 24
28   Michiel Luiten  1982   Alg   6 3 0 3 6 35 26
29   Boike Mathoera  1913   Alg   6 2 2 2 6 29 22
30   Hiroshi Kawaguchi  1905   Alg   6 2 2 2 6 25 19
31   Michel Emolo  2017   Alg   6 2 1 3 5 38 27
32   Henk Kamminga  1922   Alg   6 1 3 2 5 38 26
33   Gerard Bruins  1992   Alg   6 2 1 3 5 36 19
34   Yuriy Vikulov    Alg   6 1 3 2 5 35 22
35   Upiri Nattawut  1905   Alg   6 2 1 3 5 35 17
36   Marut Banchuen    Alg   6 1 3 2 5 33 22
37   Gulnara Kopyrina  1910   Alg   6 1 3 2 5 32 21
38   Lennart Bolks  1900   Alg   6 2 1 3 5 32 16
39   Moen Lachman  1910   Alg   6 1 2 3 4 37 16
40   Dick van Ommeren  1900   Alg   6 1 2 3 4 35 20
41   Hans Loots  1939   Alg   6 1 2 3 4 34 20
42   Nerin Bisseswar  1853   Alg   6 1 2 3 4 30 13
43   Ype Feenstra  1881   Alg   6 0 4 2 4 29 15
44   Nao Ikeda    Alg   6 1 2 3 4 23 11
45   Jatupon Nuanngam    Alg   6 1 1 4 3 31 10
46   Masato Kawachi    Alg   6 1 1 4 3 30 9
47   Chaweng Laorsoonchai    Alg   6 0 3 3 3 28 12
48   Hedwig Callender  1847   Alg   6 0 2 4 2 26 4
49   Henk van der Heijden  1900   Alg   6 0 2 4 2 25 4
50   Henri Vergne  1901   Alg   6 0 2 4 2 23 4
 Ronde 6 
 di 10-05-2016  Hedwig Callender (1847) - Henri Vergne (1901) 1-1Partij
 Henk van der Heijden (1900) - Nao Ikeda  0-2Partij
 Ype Feenstra (1881) - Nerin Bisseswar (1853) 1-1Partij
 Chaweng Laorsoonchai  - Gulnara Kopyrina (1910) 0-2Partij  
 Marut Banchuen  - Jatupon Nuanngam  2-0Partij
 Gerard Bruins (1992) - Yuriy Vikulov  1-1Partij
 RenĂ© den Haan (1923) - Hans Loots (1939) 2-0Partij
 Hiroshi Kawaguchi (1905) - Dick van Ommeren (1900) 2-0Partij
 Michiel Luiten (1982) - Masato Kawachi  2-0Partij
 Michel Emolo (2017) - Roy Coster (1977) 0-2Partij
 Henk Kamminga (1922) - Dmitry Valikov (1971) 0-2Partij
 Leo Peters (1951) - Boike Mathoera (1913) 1-1Partij
 Wim Vlooswijk (2004) - Upiri Nattawut (1905) 2-0Partij
 Harold Jagram (1916) - Moen Lachman (1910) 2-0Partij
 Walter Thoen (2129) - Agita Marterere (2078) 2-0Partij
 David Riupassa (1980) - Erik Maijenburg (2039) 0-2Partij
 Nona Savina (2099) - Bas Baksoellah (1942) 2-0Partij
 Damrong You Bang Sai (1955) - Cock van Wijk (2095) 1-1Partij
 Peter Frans Koops (2058) - Patrick Casaril (2123) 0-2Partij
 Lennart Bolks (1900) - Amara Keita (2174) 0-2Partij
 Ron Heusdens (2296) - Wim Koopman (1992) 2-0Partij
 Henri Macaux (2046) - Ramon Sakidin (2055) 1-1Partij
 Fidele Nimbi (2170) - Anna Chuprova (2071) 1-1Partij
 Menno de Block (2062) - Macodou NDiaye (2348) 1-1Partij  
 Natalia Shestakova (2160) - Ivan Trofimov (2300) 1-1Partij