HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Thailand Open Jomtien 2016

    
    Link   

 Klassen: 
 Algemeen 
 Rapid 
 Blitz 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   Programma:    8   9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWpSB
1   Ivan Trofimov MI 2300   Alg   7 5 2 0 12 63 106
2   Amara Keita  2174   Alg   7 5 0 2 10 61 78
3   Natalia Shestakova MIF 2160   Alg   7 3 4 0 10 59 81
4   Macodou NDiaye GMI 2348   Alg   7 3 4 0 10 56 74
5   Fidele Nimbi MF 2170   Alg   7 3 4 0 10 55 78
6   Ron Heusdens GMI 2296   Alg   7 4 2 1 10 55 75
7   Anna Chuprova  2071   Alg   7 3 3 1 9 62 75
8   Menno de Block  2062   Alg   7 3 3 1 9 59 66
9   Patrick Casaril MF 2123   Alg   7 2 5 0 9 57 70
10   Erik Maijenburg  2039   Alg   7 3 3 1 9 57 64
11   Cock van Wijk  2095   Alg   7 2 5 0 9 56 69
12   Ramon Sakidin MF 2055   Alg   7 2 5 0 9 54 67
13   Walter Thoen  2129   Alg   7 3 3 1 9 52 64
14   Henri Macaux  2046   Alg   7 2 4 1 8 57 63
15   Harold Jagram  1916   Alg   7 3 2 2 8 57 54
16   Nona Savina MIF 2099   Alg   7 3 2 2 8 54 55
17   Wim Vlooswijk  2004   Alg   7 3 2 2 8 54 53
18   Agita Marterere  2078   Alg   7 3 2 2 8 53 54
19   Wim Koopman  1992   Alg   7 2 4 1 8 52 52
20   Dmitry Valikov  1971   Alg   7 3 2 2 8 52 49
21   Roy Coster  1977   Alg   7 2 4 1 8 49 46
22   Dumrong Yuebangsai  1955   Alg   7 2 4 1 8 47 49
23   Leo Peters  1951   Alg   7 1 5 1 7 55 50
24   David Riupassa  1980   Alg   7 2 3 2 7 53 46
25   Bas Baksoellah  1942   Alg   7 2 3 2 7 51 47
26   Michiel Luiten  1982   Alg   7 3 1 3 7 50 45
27   RenĂ© den Haan  1923   Alg   7 2 3 2 7 50 41
28   Peter Frans Koops  2058   Alg   7 3 1 3 7 50 37
29   Gerard Bruins  1992   Alg   7 3 1 3 7 49 36
30   Lennart Bolks  1900   Alg   7 3 1 3 7 47 36
31   Yuriy Vikulov    Alg   7 1 4 2 6 49 36
32   Henk Kamminga  1922   Alg   7 1 4 2 6 48 36
33   Gulnara Kopyrina  1910   Alg   7 1 4 2 6 44 33
34   Nattawut Upiri  1905   Alg   7 2 2 3 6 44 24
35   Hans Loots  1939   Alg   7 2 2 3 6 43 33
36   Boike Mathoera  1913   Alg   7 2 2 3 6 43 28
37   Nerin Bisseswar  1853   Alg   7 2 2 3 6 38 23
38   Hiroshi Kawaguchi  1905   Alg   7 2 2 3 6 38 22
39   Michel Emolo  2017   Alg   7 2 1 4 5 50 28
40   Marut Banchuen    Alg   7 1 3 3 5 47 30
41   Moen Lachman  1910   Alg   7 1 3 3 5 45 21
42   Jatupon Nuanngam    Alg   7 2 1 4 5 38 14
43   Chaweng Laorsoonchai    Alg   7 1 3 3 5 37 19
44   Masato Kawachi    Alg   7 2 1 4 5 36 13
45   Nao Ikeda    Alg   7 1 3 3 5 35 18
46   Dick van Ommeren  1900   Alg   7 1 2 4 4 45 24
47   Ype Feenstra  1881   Alg   7 0 4 3 4 42 20
48   Hedwig Callender  1847   Alg   7 0 2 5 2 36 4
49   Henk van der Heijden  1900   Alg   7 0 2 5 2 35 4
50   Henri Vergne  1901   Alg   7 0 2 5 2 31 4
Ivan TrofimovAmara KeitaNatalia Shestakova
Macodou NDiayeFidele NimbiRon Heusdens
Anna ChuprovaMenno de BlockPatrick Casaril
Erik MaijenburgCock van WijkRamon Sakidin
Walter ThoenHenri MacauxHarold
Nona SavinaWim VlooswijkAgita Marterere
Wim KoopmanDmitry
 Ronde 7 
 do 12-05-2016  Hedwig Callender (1847) - Chaweng Laorsoonchai  0-2Partij
 Henri Vergne (1901) - Masato Kawachi  0-2Partij
 Jatupon Nuanngam  - Henk van der Heijden (1900) 2-0Partij
 Hans Loots (1939) - Ype Feenstra (1881) 2-0Partij
 Nerin Bisseswar (1853) - Dick van Ommeren (1900) 2-0Partij
 Nao Ikeda  - Moen Lachman (1910) 1-1Partij
 Nattawut Upiri (1905) - Yuriy Vikulov  1-1Partij
 Marut Banchuen  - Gerard Bruins (1992) 0-2Partij
 Gulnara Kopyrina (1910) - Henk Kamminga (1922) 1-1Partij
 Michel Emolo (2017) - Lennart Bolks (1900) 0-2Partij
 Bas Baksoellah (1942) - RenĂ© den Haan (1923) 1-1Partij
 Peter Frans Koops (2058) - David Riupassa (1980) 1-1Partij
 Leo Peters (1951) - Michiel Luiten (1982) 1-1Partij
 Agita Marterere (2078) - Boike Mathoera (1913) 2-0Partij
 Roy Coster (1977) - Wim Koopman (1992) 1-1Partij
 Dmitry Valikov (1971) - Wim Vlooswijk (2004) 1-1Partij
 Harold Jagram (1916) - Dumrong Yuebangsai (1955) 1-1Partij
 Cock van Wijk (2095) - Hiroshi Kawaguchi (1905) 2-0Partij
 Henri Macaux (2046) - Fidele Nimbi (2170) 0-2Partij
 Ramon Sakidin (2055) - Patrick Casaril (2123) 1-1Partij
 Amara Keita (2174) - Nona Savina (2099) 2-0Partij
 Anna Chuprova (2071) - Erik Maijenburg (2039) 1-1Partij
 Natalia Shestakova (2160) - Ron Heusdens (2296) 1-1Partij
 Macodou NDiaye (2348) - Walter Thoen (2129) 1-1Partij
 Ivan Trofimov (2300) - Menno de Block (2062) 2-0Partij