HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Thailand Open Jomtien 2016

    
    Link   

 Klassen: 
 Algemeen 
 Rapid 
 Blitz 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   Programma:    9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWpSB
1   Ivan Trofimov MI 2300   Alg   8 5 3 0 13 81 129
2   Amara Keita  2174   Alg   8 6 0 2 12 77 106
3   Ron Heusdens GMI 2296   Alg   8 4 3 1 11 77 102
4   Natalia Shestakova MIF 2160   Alg   8 3 5 0 11 76 101
5   Macodou NDiaye GMI 2348   Alg   8 3 5 0 11 75 97
6   Walter Thoen  2129   Alg   8 4 3 1 11 69 93
7   Anna Chuprova  2071   Alg   8 3 4 1 10 77 90
8   Fidele Nimbi MF 2170   Alg   8 3 4 1 10 75 90
9   Patrick Casaril MF 2123   Alg   8 2 6 0 10 74 90
10   Erik Maijenburg  2039   Alg   8 3 4 1 10 74 83
11   Ramon Sakidin MF 2055   Alg   8 2 6 0 10 72 88
12   Cock van Wijk  2095   Alg   8 2 6 0 10 72 86
13   Menno de Block  2062   Alg   8 3 3 2 9 78 77
14   Henri Macaux  2046   Alg   8 2 5 1 9 75 85
15   Harold Jagram  1916   Alg   8 3 3 2 9 74 73
16   Agita Marterere  2078   Alg   8 3 3 2 9 72 75
17   Wim Vlooswijk  2004   Alg   8 3 3 2 9 72 74
18   Dmitry Valikov  1971   Alg   8 3 3 2 9 70 69
19   Nona Savina MIF 2099   Alg   8 3 3 2 9 69 69
20   Wim Koopman  1992   Alg   8 2 5 1 9 68 70
21   Leo Peters  1951   Alg   8 2 5 1 9 68 69
22   Roy Coster  1977   Alg   8 2 5 1 9 67 67
23   Michiel Luiten  1982   Alg   8 4 1 3 9 63 63
24   Peter Frans Koops  2058   Alg   8 4 1 3 9 63 58
25   Dumrong Yuebangsai  1955   Alg   8 2 5 1 9 62 64
26   David Riupassa  1980   Alg   8 2 4 2 8 69 60
27   Gerard Bruins  1992   Alg   8 3 2 3 8 65 51
28   Henk Kamminga  1922   Alg   8 2 4 2 8 60 54
29   Nattawut Upiri  1905   Alg   8 3 2 3 8 57 42
30   Bas Baksoellah  1942   Alg   8 2 3 3 7 66 54
31   Lennart Bolks  1900   Alg   8 3 1 4 7 65 44
32   Yuriy Vikulov    Alg   8 1 5 2 7 64 48
33   RenĂ© den Haan  1923   Alg   8 2 3 3 7 62 42
34   Gulnara Kopyrina  1910   Alg   8 1 5 2 7 61 48
35   Michel Emolo  2017   Alg   8 3 1 4 7 59 38
36   Boike Mathoera  1913   Alg   8 2 3 3 7 57 39
37   Moen Lachman  1910   Alg   8 2 3 3 7 56 34
38   Hiroshi Kawaguchi  1905   Alg   8 2 3 3 7 54 36
39   Marut Banchuen    Alg   8 1 4 3 6 61 41
40   Hans Loots  1939   Alg   8 2 2 4 6 57 37
41   Dick van Ommeren  1900   Alg   8 2 2 4 6 52 29
42   Nerin Bisseswar  1853   Alg   8 2 2 4 6 51 27
43   Jatupon Nuanngam    Alg   8 2 2 4 6 48 21
44   Chaweng Laorsoonchai    Alg   8 1 4 3 6 47 30
45   Nao Ikeda    Alg   8 1 4 3 6 47 27
46   Masato Kawachi    Alg   8 2 1 5 5 53 18
47   Ype Feenstra  1881   Alg   8 0 4 4 4 53 24
48   Hedwig Callender  1847   Alg   8 1 2 5 4 45 12
49   Henk van der Heijden  1900   Alg   8 0 2 6 2 46 6
50   Henri Vergne  1901   Alg   8 0 2 6 2 45 6
Ivan TrofimovAmara KeitaRon Heusdens
Natalia ShestakovaMacodou NDiayeWalter Thoen
Anna ChuprovaFidele NimbiPatrick Casaril
Erik MaijenburgRamon SakidinCock van Wijk
Menno de BlockHenri MacauxHarold
Agita MarterereWim VlooswijkDmitry
Nona SavinaWim Koopman
 Ronde 8 
 vr 13-05-2016  Ype Feenstra (1881) - Hedwig Callender (1847) 0-2Partij
 Dick van Ommeren (1900) - Henk van der Heijden (1900) 2-0Partij
 Chaweng Laorsoonchai  - Jatupon Nuanngam  1-1Partij
 Moen Lachman (1910) - Masato Kawachi  2-0Partij
 Nao Ikeda  - Marut Banchuen  1-1Partij
 Michel Emolo (2017) - Henri Vergne (1901) 2-0Partij
 Nattawut Upiri (1905) - Hans Loots (1939) 2-0Partij
 Boike Mathoera (1913) - Gulnara Kopyrina (1910) 1-1Partij
 Henk Kamminga (1922) - Nerin Bisseswar (1853) 2-0Partij
 Yuriy Vikulov  - Hiroshi Kawaguchi (1905) 1-1Partij
 Michiel Luiten (1982) - RenĂ© den Haan (1923) 2-0Partij
 Peter Frans Koops (2058) - Bas Baksoellah (1942) 2-0Partij
 Gerard Bruins (1992) - David Riupassa (1980) 1-1Partij
 Lennart Bolks (1900) - Leo Peters (1951) 0-2Partij
 Nona Savina (2099) - Agita Marterere (2078) 1-1Partij
 Wim Koopman (1992) - Harold Jagram (1916) 1-1Partij
 Dmitry Valikov (1971) - Henri Macaux (2046) 1-1Partij
 Erik Maijenburg (2039) - Ramon Sakidin (2055) 1-1Partij
 Patrick Casaril (2123) - Cock van Wijk (2095) 1-1Partij
 Menno de Block (2062) - Walter Thoen (2129) 0-2Partij
 Dumrong Yuebangsai (1955) - Anna Chuprova (2071) 1-1Partij
 Natalia Shestakova (2160) - Macodou NDiaye (2348) 1-1Partij
 Amara Keita (2174) - Fidele Nimbi (2170) 2-0Partij
 Ron Heusdens (2296) - Ivan Trofimov (2300) 1-1Partij
 Wim Vlooswijk (2004) - Roy Coster (1977) 1-1