HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Golden Prague 2016

    
    Link   

 Klassen: 
 Algemeen 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWpSB
1   Aleksej Domchev GMI 2305   Alg   7 5 2 0 12 61 102
2   Kees Romijn  2144   Alg   7 3 4 0 10 65 89
3   Marcel Monteba MF 2207   Alg   7 3 4 0 10 64 88
4   Frits Luteijn MI 2273   Alg   7 3 4 0 10 63 87
5   Edvard Buzinskij GMI 2320   Alg   7 3 4 0 10 62 87
6   Erwin Heslinga MF 2161   Alg   7 4 2 1 10 60 78
7   Marco de Koning  2122   Alg   7 4 2 1 10 57 70
8   Fabian Snijder  1993   Alg   7 4 2 1 10 52 68
9   Jakov Shaus MF 2242   Alg   7 2 5 0 9 59 74
10   Henri Macaux  2046   Alg   7 3 3 1 9 59 70
11   Roep Bhawanibhiek  2100   Alg   7 2 5 0 9 58 72
12   Nicolai Shliahovsky  2249   Alg   7 3 3 1 9 58 69
13   Jiri Sysel MF 2175   Alg   7 3 3 1 9 55 66
14   Ewa Schalley-Minkina GMIF 2168   Alg   7 3 3 1 9 55 64
15   IJsbrand Haven    Alg   7 3 3 1 9 53 65
16   Gerard Zijlema  1980   Alg   7 3 3 1 9 52 61
17   Anton Schotanus MF 2130   Alg   7 3 2 2 8 61 63
18   Maryia Mironava  1977   Alg   7 2 4 1 8 57 61
19   Clemens Crucius  1944   Alg   7 3 2 2 8 55 54
20   Petra Duskova  1899   Alg   7 3 2 2 8 51 52
21   Jaap Vink  1978   Alg   7 3 2 2 8 51 45
22   Daniel Keller  2029   Alg   7 3 2 2 8 50 54
23   Pierre Pincemaille  2034   Alg   7 4 0 3 8 50 42
24   Jan T. Terpstra  1915   Alg   7 4 0 3 8 42 34
25   Vaclav Krista MI 2102   Alg   7 3 1 3 7 58 45
26   Bart Jonker    Alg   7 2 3 2 7 52 48
27   Shlomo Borohov  1996   Alg   7 2 3 2 7 52 45
28   Reinout Sloot  2020   Alg   7 3 1 3 7 52 43
29   Joop Kip  1926   Alg   7 3 1 3 7 51 37
30   Yuri Goldshtein  2136   Alg   7 3 1 3 7 50 35
31   Hans van Dijk  1947   Alg   7 1 5 1 7 49 41
32   Ana Shliahovscaia    Alg   7 2 3 2 7 48 41
  Vitali Shafir  1988   Alg   7 2 3 2 7 48 41
34   Piet Dijkstra  1994   Alg   7 2 3 2 7 47 40
35   Vaclav Marek  1892   Alg   7 2 3 2 7 47 38
36   Richard Icha    Alg   7 3 1 3 7 46 35
37   Ton Weenink  1704   Alg   7 3 1 3 7 45 35
38   Thierry le Quang  1961   Alg   7 3 0 4 6 53 36
39   Gerrit Reitsma  1909   Alg   7 2 2 3 6 50 34
40   Martin Plesnivy    Alg   7 3 0 4 6 46 32
41   Emma Lacinova    Alg   7 3 0 4 6 43 22
42   Matej Zyka    Alg   7 2 2 3 6 40 26
43   Jaroslav Cerny    Alg   7 3 0 4 6 37 18
44   Marek Totzauer    Alg   7 3 0 4 6 33 10
45   Krisztina Egri  1886   Alg   7 2 1 4 5 44 22
46   Michal Vitek    Alg   7 2 1 4 5 41 22
47   Reka Orosz    Alg   7 2 1 4 5 38 15
48   Frederikke Anna Tomanova    Alg   7 2 1 4 5 38 13
49   Anna Vecsei    Alg   7 2 0 5 4 40 10
50   Luca Rozsnyai    Alg   7 2 0 5 4 37 6
51   Andras Sari    Alg   7 2 0 5 4 32 6
52   Jozsef Molnar    Alg   7 1 1 5 3 33 3
  Sandor Kekesi    Alg   7 1 1 5 3 33 3
54   Erika Vecsei    Alg   7 1 0 6 2 35 2
55   Jan Macak    Alg   7 0 1 6 1 39 5
56   Bence Andicsku    Alg   7 0 0 7 0 37 0
 Ronde 7 
 za 18-06-2016  Kees Romijn (2144) - Aleksej Domchev (2305) 1-1Partij
 Edvard Buzinskij (2320) - Marcel Monteba (2207) 1-1Partij
 Marco de Koning (2122) - Frits Luteijn (2273) 1-1Partij
 Roep Bhawanibhiek (2100) - Jaap Vink (1978) 1-1Partij
 Daniel Keller (2029) - Erwin Heslinga (2161) 0-2Partij
 IJsbrand Haven  - Jakov Shaus (2242) 1-1Partij
 Fabian Snijder (1993) - Anton Schotanus (2130) 2-0Partij
 Gerard Zijlema (1980) - Ewa Schalley-Minkina (2168) 1-1Partij
 Jiri Sysel (2175) - Nicolai Shliahovsky (2249) 1-1Partij
 Reinout Sloot (2020) - Henri Macaux (2046) 0-2Partij
 Maryia Mironava (1977) - Clemens Crucius (1944) 1-1Partij
 Vaclav Krista (2102) - Vitali Shafir (1988) 1-1Partij
 Thierry le Quang (1961) - Jan T. Terpstra (1915) 0-2Partij
 Martin Plesnivy  - Petra Duskova (1899) 0-2Partij
 Bart Jonker  - Hans van Dijk (1947) 1-1Partij
 Ana Shliahovscaia  - Shlomo Borohov (1996) 1-1Partij
 Joop Kip (1926) - Piet Dijkstra (1994) 1-1Partij
 Pierre Pincemaille (2034) - Gerrit Reitsma (1909) 2-0Partij
 Marek Totzauer  - Ton Weenink (1704) 0-2Partij
 Richard Icha  - Reka Orosz  2-0Partij
 Jozsef Molnar  - Emma Lacinova  0-2Partij
 Anna Vecsei  - Matej Zyka  0-2Partij
 Jaroslav Cerny  - Luca Rozsnyai  2-0Partij
 Erika Vecsei  - Michal Vitek  0-2Partij
 Krisztina Egri (1886) - Sandor Kekesi  2-0Partij
 Bence Andicsku  - Andras Sari  0-2Partij
 Frederikke Anna Tomanova  - Vaclav Marek (1892) 0-2
 Jan Macak  - Yuri Goldshtein (2136) 0-2