HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Minsk Wit-Rusland 2016

    
    Link   

 Klassen: 
 Algemeen 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePu
1   Alexander Bulatov GMI 2298   Alg   9 4 5 0 13
2   Sergei Nosevitch GMI 2289   Alg   9 4 5 0 13
3   Andrej Valjuk MI 2258   Alg   9 5 3 1 13
  Aleksei Kunitsa MI 2147   Alg   9 4 5 0 13
5   Dzmitry Nemets  2035   Alg   9 3 6 0 12
  Elena Cesnokova MFF 2099   Alg   9 3 6 0 12
  Viktoriya Motrichko GMIF 2208   Alg   9 5 2 2 12
  Olga Fedorovich GMIF 2217   Alg   9 3 6 0 12
9   Yana Yakubovich  1994   Alg   9 4 3 2 11
  Darya Bravaya  1907   Alg   9 4 3 2 11
  Michael Semianiuk  2027   Alg   9 3 5 1 11
  Maryia Mironava  1988   Alg   9 3 5 1 11
  Palina Petrusiova  1963   Alg   9 3 5 1 11
14   Svetlana Gorbachenko  1935   Alg   9 3 4 2 10
  Darja Fedorovich MIF 2198   Alg   9 3 4 2 10
  Igor Tereshko MF 2085   Alg   9 3 4 2 10
  Valery Razayeu  2000   Alg   9 3 4 2 10
  Zakhar Shybakou  1900   Alg   9 5 0 4 10
  Andrei Mouchan  1963   Alg   9 3 4 2 10
  Oleg Chepa  2061   Alg   9 2 6 1 10
21   Dmitrijs Brovkins  1979   Alg   9 3 4 2 10
22   Uladzislau Valjuk MF 2184   Alg   9 3 4 2 10
23   Arkadij Plakhin MF 2125   Alg   9 3 4 2 10
24   Yana Lazovik  1947   Alg   9 1 8 0 10
25   Viktoryia Nikalayeva  1929   Alg   9 3 3 3 9
  Marija Koleda  1939   Alg   9 3 3 3 9
  Aleksandrs Vrublevskis  1900   Alg   9 3 3 3 9
  Vitold Tsydzik  1937   Alg   9 2 5 2 9
  Maryia Chasnakova  1902   Alg   9 3 3 3 9
  Ilya Krautsou  1941   Alg   9 3 3 3 9
  Vasiliy Markin  1933   Alg   9 3 3 3 9
  Aleksandrs Cernovs  1900   Alg   9 4 1 4 9
33   Bert Begeman  2027   Alg   9 2 5 2 9
34   Ivan Trubnikau  1964   Alg   9 1 7 1 9
35   Tsimafei Kutas  1915   Alg   9 2 5 2 9
36   Yury Tsimanovich  1995   Alg   9 3 3 3 9
37   Tom Huizinga  1774   Alg   9 3 2 4 8
  Rastsislau Lysiuk    Alg   9 3 2 4 8
  Stsiapan Darashenka  1914   Alg   9 2 4 3 8
  Leons Bersons  1981   Alg   9 2 4 3 8
41   Oleksandr Zhygalin  2051   Alg   9 2 4 3 8
42   Irina Anurina    Alg   9 1 6 2 8
43   Nastassia Sakalova  1900   Alg   9 1 5 3 7
  Aliaksandra Siniak    Alg   9 3 1 5 7
  Pavels Pushkarevs    Alg   9 3 1 5 7
  Jan T. Terpstra  1887   Alg   9 2 3 4 7
47   Daryna Mosiienko    Alg   9 3 1 5 7
48   Palina Mokhava  1900   Alg   9 2 3 4 7
49   Maryna Naurotskaya  1900   Alg   9 3 1 5 7
50   Mikita Vasko    Alg   9 2 3 4 7
51   Evgeniiya Shved    Alg   9 1 3 5 5
  Laurentsiy Varazheykin    Alg   9 2 1 6 5
  Jelizaveta Zaharova  1900   Alg   9 1 3 5 5
54   Antanina Kuchynskaya    Alg   9 1 2 6 4
  Artsemiy Kosnikau    Alg   9 2 0 7 4
  Herman Scholte    Alg   9 0 4 5 4
 Ronde 9 
 zo 03-07-2016  Aleksei Kunitsa (2147) - Alexander Bulatov (2298) 1-1Partij
 Elena Cesnokova (2099) - Dzmitry Nemets (2035) 1-1Partij
 Darja Fedorovich (2198) - Sergei Nosevitch (2289) 0-2Partij
 Uladzislau Valjuk (2184) - Olga Fedorovich (2217) 0-2Partij
 Svetlana Gorbachenko (1935) - Viktoriya Motrichko (2208) 0-2Partij
 Yana Yakubovich (1994) - Palina Petrusiova (1963) 1-1Partij
 Igor Tereshko (2085) - Andrei Mouchan (1963) 1-1Partij
 Yana Lazovik (1947) - Oleg Chepa (2061) 1-1Partij
 Andrej Valjuk (2258) - Maryia Mironava (1988) 2-0R
 Dmitrijs Brovkins (1979) - Darya Bravaya (1907) 1-1
 Viktoryia Nikalayeva (1929) - Michael Semianiuk (2027) 0-2
 Bert Begeman (2027) - Maryia Chasnakova (1902) 1-1
 Marija Koleda (1939) - Arkadij Plakhin (2125) 1-1
 Valery Razayeu (2000) - Leons Bersons (1981) 2-0
 Vitold Tsydzik (1937) - Yury Tsimanovich (1995) 1-1
 Tsimafei Kutas (1915) - Ivan Trubnikau (1964) 1-1
 Zakhar Shybakou (1900) - Irina Anurina  2-0R
 Oleksandr Zhygalin (2051) - Aleksandrs Vrublevskis (1900) 1-1
 Ilya Krautsou (1941) - Mikita Vasko  2-0
 Vasiliy Markin (1933) - Nastassia Sakalova (1900) 2-0
 Aleksandrs Cernovs (1900) - Jan T. Terpstra (1887) 2-0
 Stsiapan Darashenka (1914) - Tom Huizinga (1774) 1-1
 Rastsislau Lysiuk  - Aliaksandra Siniak  2-0
 Palina Mokhava (1900) - Daryna Mosiienko  1-1
 Pavels Pushkarevs  - Laurentsiy Varazheykin  2-0
 Herman Scholte  - Maryna Naurotskaya (1900) 0-2
 Jelizaveta Zaharova (1900) - Evgeniiya Shved  0-2
 Antanina Kuchynskaya  - Artsemiy Kosnikau  2-0