HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Minsk Wit-Rusland 2016

    
    Link   

 Klassen: 
 Algemeen 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal     FMJD-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWhlWl
1   Alexander Bulatov GMI 1441   Alg   9 4 5 0 13 80 93
2   Sergei Nosevitch GMI 1468   Alg   9 4 5 0 13 78 91
3   Andrej Valjuk MI   Alg   9 5 3 1 13 78 91
  Aleksei Kunitsa MI   Alg   9 4 5 0 13 78 91
5   Elena Cesnokova MFF   Alg   9 3 6 0 12 83 96
6   Dzmitry Nemets    Alg   9 3 6 0 12 77 90
7   Olga Fedorovich GMIF 1322   Alg   9 3 6 0 12 72 85
8   Viktoriya Motrichko GMIF   Alg   9 5 2 2 12 64 74
9   Maryia Mironava    Alg   9 3 5 1 11 75 88
10   Michael Semianiuk    Alg   9 3 5 1 11 74 87
11   Yana Yakubovich    Alg   9 4 3 2 11 71 84
12   Palina Petrusiova    Alg   9 3 5 1 11 65 78
13   Darya Bravaya    Alg   9 4 3 2 11 64 74
14   Darja Fedorovich MIF 1306   Alg   9 3 4 2 10 77 90
15   Igor Tereshko MF   Alg   9 3 4 2 10 75 88
16   Oleg Chepa    Alg   9 2 6 1 10 74 87
17   Svetlana Gorbachenko    Alg   9 3 4 2 10 71 83
18   Dmitrijs Brovkins    Alg   9 3 4 2 10 70 83
19   Uladzislau Valjuk MF 1352   Alg   9 3 4 2 10 70 82
20   Andrei Mouchan    Alg   9 3 4 2 10 66 76
21   Arkadij Plakhin MF   Alg   9 3 4 2 10 65 77
22   Yana Lazovik    Alg   9 1 8 0 10 65 76
23   Valery Razayeu    Alg   9 3 4 2 10 63 76
24   Zakhar Shybakou    Alg   9 5 0 4 10 59 70
25   Viktoryia Nikalayeva    Alg   9 3 3 3 9 71 83
26   Marija Koleda    Alg   9 3 3 3 9 69 82
27   Bert Begeman  1092   Alg   9 2 5 2 9 67 79
28   Ivan Trubnikau    Alg   9 1 7 1 9 67 78
29   Vasiliy Markin    Alg   9 3 3 3 9 65 78
30   Tsimafei Kutas    Alg   9 2 5 2 9 62 74
31   Yury Tsimanovich    Alg   9 3 3 3 9 62 73
32   Maryia Chasnakova    Alg   9 3 3 3 9 61 74
33   Ilya Krautsou    Alg   9 3 3 3 9 60 70
34   Vitold Tsydzik    Alg   9 2 5 2 9 59 70
35   Aleksandrs Vrublevskis    Alg   9 3 3 3 9 58 68
36   Aleksandrs Cernovs    Alg   9 4 1 4 9 52 63
37   Leons Bersons    Alg   9 2 4 3 8 69 82
38   Oleksandr Zhygalin    Alg   9 2 4 3 8 68 81
39   Irina Anurina    Alg   9 1 6 2 8 68 80
40   Stsiapan Darashenka    Alg   9 2 4 3 8 61 74
41   Rastsislau Lysiuk    Alg   9 3 2 4 8 55 66
42   Tom Huizinga  754   Alg   9 3 2 4 8 54 64
43   Jan T. Terpstra  964   Alg   9 2 3 4 7 62 73
44   Nastassia Sakalova    Alg   9 1 5 3 7 58 70
45   Daryna Mosiienko    Alg   9 3 1 5 7 55 66
46   Palina Mokhava    Alg   9 2 3 4 7 55 65
47   Aliaksandra Siniak    Alg   9 3 1 5 7 51 61
48   Maryna Naurotskaya    Alg   9 3 1 5 7 48 60
49   Mikita Vasko    Alg   9 2 3 4 7 48 57
50   Pavels Pushkarevs    Alg   9 3 1 5 7 44 54
51   Laurentsiy Varazheykin    Alg   9 2 1 6 5 55 67
52   Jelizaveta Zaharova    Alg   9 1 3 5 5 51 61
53   Evgeniiya Shved    Alg   9 1 3 5 5 46 56
54   Artsemiy Kosnikau    Alg   9 2 0 7 4 48 57
55   Herman Scholte  867   Alg   9 0 4 5 4 46 57
56   Antanina Kuchynskaya    Alg   9 1 2 6 4 45 54
Alexander BulatovSergei NosevitchAndrej Valjuk
Aleksei KunitsaElena CesnokovaDzmitry Nemets
Olga FedorovichViktoriya MotrichkoMaryia Mironava
Michael SemianiukYana YakubovichPalina Petrusiova
Darya BravayaDarja FedorovichIgor Tereshko
Oleg ChepaDmitrijs Brovkins
Uladzislau ValjukAndrei Mouchan
 Ronde 9 
 zo 03-07-2016  Aleksei Kunitsa  - Alexander Bulatov (1441) 1-1Partij
 Elena Cesnokova  - Dzmitry Nemets  1-1Partij
 Darja Fedorovich (1306) - Sergei Nosevitch (1468) 0-2Partij
 Uladzislau Valjuk (1352) - Olga Fedorovich (1322) 0-2Partij
 Svetlana Gorbachenko  - Viktoriya Motrichko  0-2Partij
 Yana Yakubovich  - Palina Petrusiova  1-1Partij
 Igor Tereshko  - Andrei Mouchan  1-1Partij
 Yana Lazovik  - Oleg Chepa  1-1Partij
 Andrej Valjuk  - Maryia Mironava  2-0R
 Dmitrijs Brovkins  - Darya Bravaya  1-1
 Viktoryia Nikalayeva  - Michael Semianiuk  0-2
 Bert Begeman (1092) - Maryia Chasnakova  1-1
 Marija Koleda  - Arkadij Plakhin  1-1
 Valery Razayeu  - Leons Bersons  2-0
 Vitold Tsydzik  - Yury Tsimanovich  1-1
 Tsimafei Kutas  - Ivan Trubnikau  1-1
 Zakhar Shybakou  - Irina Anurina  2-0R
 Oleksandr Zhygalin  - Aleksandrs Vrublevskis  1-1
 Ilya Krautsou  - Mikita Vasko  2-0
 Vasiliy Markin  - Nastassia Sakalova  2-0
 Aleksandrs Cernovs  - Jan T. Terpstra (964) 2-0
 Stsiapan Darashenka  - Tom Huizinga (754) 1-1
 Rastsislau Lysiuk  - Aliaksandra Siniak  2-0
 Palina Mokhava  - Daryna Mosiienko  1-1
 Pavels Pushkarevs  - Laurentsiy Varazheykin  2-0
 Herman Scholte (867) - Maryna Naurotskaya  0-2
 Jelizaveta Zaharova  - Evgeniiya Shved  0-2
 Antanina Kuchynskaya  - Artsemiy Kosnikau  2-0