HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Minsk Wit-Rusland 2016

    
    Link   

 Klassen: 
 Algemeen 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   Programma:    7   8   9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer     FMJD-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWhlWl
1   Alexander Bulatov GMI 1441   Alg   6 3 3 0 9 34 43
2   Elena Cesnokova MFF   Alg   6 3 3 0 9 32 41
3   Andrej Valjuk MI   Alg   6 4 1 1 9 28 37
4   Sergei Nosevitch GMI 1468   Alg   6 3 3 0 9 28 37
5   Olga Fedorovich GMIF 1322   Alg   6 2 4 0 8 32 40
6   Aleksei Kunitsa MI   Alg   6 2 4 0 8 31 40
7   Dzmitry Nemets    Alg   6 2 4 0 8 31 39
8   Igor Tereshko MF   Alg   6 3 2 1 8 29 38
  Oleg Chepa    Alg   6 2 4 0 8 29 37
10   Maryia Mironava    Alg   6 2 4 0 8 28 36
11   Marija Koleda    Alg   6 3 2 1 8 26 35
12   Uladzislau Valjuk MF 1352   Alg   6 2 4 0 8 26 34
13   Yana Yakubovich    Alg   6 3 2 1 8 25 34
  Viktoryia Nikalayeva    Alg   6 3 2 1 8 25 33
15   Svetlana Gorbachenko    Alg   6 3 2 1 8 24 32
16   Darja Fedorovich MIF 1306   Alg   6 2 3 1 7 31 40
17   Michael Semianiuk    Alg   6 2 3 1 7 28 37
18   Leons Bersons    Alg   6 2 3 1 7 27 36
  Palina Petrusiova    Alg   6 2 3 1 7 27 35
20   Irina Anurina    Alg   6 1 5 0 7 26 34
21   Yana Lazovik    Alg   6 1 5 0 7 26 33
22   Darya Bravaya    Alg   6 3 1 2 7 24 32
23   Viktoriya Motrichko GMIF   Alg   6 3 1 2 7 22 30
  Vitold Tsydzik    Alg   6 2 3 1 7 22 30
25   Oleksandr Zhygalin    Alg   6 2 2 2 6 30 39
26   Dmitrijs Brovkins    Alg   6 2 2 2 6 29 38
27   Andrei Mouchan    Alg   6 2 2 2 6 27 35
28   Valery Razayeu    Alg   6 2 2 2 6 25 34
  Stsiapan Darashenka    Alg   6 2 2 2 6 25 33
30   Ivan Trubnikau    Alg   6 1 4 1 6 25 33
31   Zakhar Shybakou    Alg   6 3 0 3 6 25 33
32   Arkadij Plakhin MF   Alg   6 2 2 2 6 24 31
33   Vasiliy Markin    Alg   6 2 2 2 6 22 31
34   Yury Tsimanovich    Alg   6 3 0 3 6 22 30
35   Ilya Krautsou    Alg   6 2 2 2 6 20 28
36   Jan T. Terpstra  964   Alg   6 2 1 3 5 26 34
37   Bert Begeman  1092   Alg   6 1 3 2 5 25 33
38   Aleksandrs Vrublevskis    Alg   6 2 1 3 5 22 30
39   Tsimafei Kutas    Alg   6 1 3 2 5 22 29
40   Maryna Naurotskaya    Alg   6 2 1 3 5 21 29
41   Palina Mokhava    Alg   6 2 1 3 5 20 27
42   Aliaksandra Siniak    Alg   6 2 1 3 5 18 26
43   Nastassia Sakalova    Alg   6 1 3 2 5 16 25
44   Tom Huizinga  754   Alg   6 2 1 3 5 15 21
45   Maryia Chasnakova    Alg   6 1 2 3 4 24 33
46   Daryna Mosiienko    Alg   6 2 0 4 4 22 30
47   Rastsislau Lysiuk    Alg   6 1 2 3 4 21 28
48   Artsemiy Kosnikau    Alg   6 2 0 4 4 20 28
49   Laurentsiy Varazheykin    Alg   6 1 1 4 3 27 34
50   Aleksandrs Cernovs    Alg   6 1 1 4 3 22 29
51   Herman Scholte  867   Alg   6 0 3 3 3 19 27
  Jelizaveta Zaharova    Alg   6 0 3 3 3 19 27
53   Mikita Vasko    Alg   6 0 3 3 3 18 24
54   Pavels Pushkarevs    Alg   6 1 1 4 3 18 24
55   Evgeniiya Shved    Alg   6 0 3 3 3 15 21
56   Antanina Kuchynskaya    Alg   6 0 1 5 1 17 23
 Ronde 6 
 vr 01-07-2016  Alexander Bulatov (1441) - Elena Cesnokova  1-1Partij
 Sergei Nosevitch (1468) - Aleksei Kunitsa  1-1Partij
 Michael Semianiuk  - Andrej Valjuk  0-2Partij
 Oleg Chepa  - Olga Fedorovich (1322) 1-1Partij
 Igor Tereshko  - Uladzislau Valjuk (1352) 1-1Partij
 Dzmitry Nemets  - Maryia Mironava  1-1Partij
 Darja Fedorovich (1306) - Yana Yakubovich  1-1Partij
 Leons Bersons  - Yana Lazovik  1-1Partij
 Bert Begeman (1092) - Viktoriya Motrichko  0-2Partij
 Jan T. Terpstra (964) - Palina Petrusiova  0-2Partij  
 Yury Tsimanovich  - Svetlana Gorbachenko  0-2
 Andrei Mouchan  - Viktoryia Nikalayeva  0-2
 Marija Koleda  - Stsiapan Darashenka  2-0
 Vitold Tsydzik  - Oleksandr Zhygalin  1-1
 Ilya Krautsou  - Valery Razayeu  1-1
 Ivan Trubnikau  - Dmitrijs Brovkins  1-1
 Darya Bravaya  - Tsimafei Kutas  2-0
 Irina Anurina  - Palina Mokhava  2-0
 Rastsislau Lysiuk  - Arkadij Plakhin  0-2
 Maryia Chasnakova  - Vasiliy Markin  0-2
 Zakhar Shybakou  - Daryna Mosiienko  2-0
 Artsemiy Kosnikau  - Maryna Naurotskaya  0-2
 Aleksandrs Vrublevskis  - Pavels Pushkarevs  2-0
 Tom Huizinga (754) - Jelizaveta Zaharova  2-0
 Aleksandrs Cernovs  - Nastassia Sakalova  0-2
 Aliaksandra Siniak  - Laurentsiy Varazheykin  2-0
 Herman Scholte (867) - Mikita Vasko  1-1
 Antanina Kuchynskaya  - Evgeniiya Shved  1-1