HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Minsk Wit-Rusland 2016

    
    Link   

 Klassen: 
 Algemeen 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   Programma:    2   3   4   5   6   7   8   9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWhlWl
1   Darja Fedorovich MIF 2198   Alg   1 1 0 0 2 0 0
  Viktoriya Motrichko GMIF 2208   Alg   1 1 0 0 2 0 0
  Ilya Krautsou  1941   Alg   1 1 0 0 2 0 0
4   Sergei Nosevitch GMI 2289   Alg   1 1 0 0 2 0 0
5   Michael Semianiuk  2027   Alg   1 1 0 0 2 0 0
6   Oleksandr Zhygalin  2051   Alg   1 1 0 0 2 0 0
7   Dzmitry Nemets  2035   Alg   1 1 0 0 2 0 0
  Valery Razayeu  2000   Alg   1 1 0 0 2 0 0
9   Alexander Bulatov GMI 2298   Alg   1 1 0 0 2 0 0
10   Yana Yakubovich  1994   Alg   1 1 0 0 2 0 0
11   Yury Tsimanovich  1995   Alg   1 1 0 0 2 0 0
12   Palina Petrusiova  1963   Alg   1 1 0 0 2 0 0
  Svetlana Gorbachenko  1935   Alg   1 1 0 0 2 0 0
  Olga Fedorovich GMIF 2217   Alg   1 1 0 0 2 0 0
15   Dmitrijs Brovkins  1979   Alg   1 1 0 0 2 0 0
16   Igor Tereshko MF 2085   Alg   1 1 0 0 2 0 0
  Elena Cesnokova MFF 2099   Alg   1 1 0 0 2 0 0
  Oleg Chepa  2061   Alg   1 1 0 0 2 0 0
19   Andrej Valjuk MI 2258   Alg   1 1 0 0 2 0 0
20   Leons Bersons  1981   Alg   1 1 0 0 2 0 0
  Andrei Mouchan  1963   Alg   1 1 0 0 2 0 0
  Maryia Mironava  1988   Alg   1 1 0 0 2 0 0
23   Aleksei Kunitsa MI 2147   Alg   1 1 0 0 2 0 0
24   Jan T. Terpstra  1887   Alg   1 0 1 0 1 -1 0
25   Arkadij Plakhin MF 2125   Alg   1 0 1 0 1 -1 0
26   Uladzislau Valjuk MF 2184   Alg   1 0 1 0 1 -1 0
27   Irina Anurina    Alg   1 0 1 0 1 -1 0
28   Laurentsiy Varazheykin    Alg   1 0 1 0 1 -1 0
29   Ivan Trubnikau  1964   Alg   1 0 1 0 1 -1 0
30   Vitold Tsydzik  1937   Alg   1 0 1 0 1 -1 0
31   Bert Begeman  2027   Alg   1 0 1 0 1 -1 0
32   Aleksandrs Vrublevskis  1900   Alg   1 0 1 0 1 -1 0
33   Yana Lazovik  1947   Alg   1 0 1 0 1 -1 0
34   Marija Koleda  1939   Alg   1 0 0 1 0 -2 0
35   Mikita Vasko    Alg   1 0 0 1 0 -2 0
36   Artsemiy Kosnikau    Alg   1 0 0 1 0 -2 0
  Pavels Pushkarevs    Alg   1 0 0 1 0 -2 0
  Vasiliy Markin  1933   Alg   1 0 0 1 0 -2 0
  Aliaksandra Siniak    Alg   1 0 0 1 0 -2 0
40   Maryna Naurotskaya  1900   Alg   1 0 0 1 0 -2 0
41   Tom Huizinga  1774   Alg   1 0 0 1 0 -2 0
  Jelizaveta Zaharova  1900   Alg   1 0 0 1 0 -2 0
  Evgeniiya Shved    Alg   1 0 0 1 0 -2 0
44   Palina Mokhava  1900   Alg   1 0 0 1 0 -2 0
45   Viktoryia Nikalayeva  1929   Alg   1 0 0 1 0 -2 0
  Darya Bravaya  1907   Alg   1 0 0 1 0 -2 0
  Maryia Chasnakova  1902   Alg   1 0 0 1 0 -2 0
48   Daryna Mosiienko    Alg   1 0 0 1 0 -2 0
49   Zakhar Shybakou  1900   Alg   1 0 0 1 0 -2 0
  Aleksandrs Cernovs  1900   Alg   1 0 0 1 0 -2 0
  Nastassia Sakalova  1900   Alg   1 0 0 1 0 -2 0
52   Tsimafei Kutas  1915   Alg   1 0 0 1 0 -2 0
53   Antanina Kuchynskaya    Alg   1 0 0 1 0 -2 0
  Herman Scholte    Alg   1 0 0 1 0 -2 0
  Stsiapan Darashenka  1914   Alg   1 0 0 1 0 -2 0
  Rastsislau Lysiuk    Alg   1 0 0 1 0 -2 0
Darja FedorovichViktoriya MotrichkoIlya Krautsou
Sergei NosevitchMichael SemianiukOleksandr Zhygalin
Dzmitry NemetsValery RazayeuAlexander Bulatov
Yana YakubovichYury TsimanovichPalina Petrusiova
Olga FedorovichDmitrijs Brovkins
Igor TereshkoElena CesnokovaOleg Chepa
Andrej ValjukLeons Bersons
 Ronde 1 
 ma 27-06-2016  Stsiapan Darashenka (1914) - Aleksei Kunitsa (2147) 0-2Partij
 Darja Fedorovich (2198) - Darya Bravaya (1907) 2-0Partij
 Jan T. Terpstra (1887) - Uladzislau Valjuk (2184) 1-1Partij
 Viktoriya Motrichko (2208) - Tsimafei Kutas (1915) 2-0Partij
 Viktoryia Nikalayeva (1929) - Olga Fedorovich (2217) 0-2Partij
 Andrej Valjuk (2258) - Maryia Chasnakova (1902) 2-0Partij
 Vasiliy Markin (1933) - Sergei Nosevitch (2289) 0-2Partij
 Alexander Bulatov (2298) - Marija Koleda (1939) 2-0Partij
 Antanina Kuchynskaya  - Ilya Krautsou (1941) 0-2
 Vitold Tsydzik (1937) - Irina Anurina  1-1
 Laurentsiy Varazheykin  - Yana Lazovik (1947) 1-1
 Svetlana Gorbachenko (1935) - Aliaksandra Siniak  2-0
 Pavels Pushkarevs  - Andrei Mouchan (1963) 0-2
 Yana Yakubovich (1994) - Herman Scholte  2-0
 Mikita Vasko  - Yury Tsimanovich (1995) 0-2
 Palina Petrusiova (1963) - Rastsislau Lysiuk  2-0
 Daryna Mosiienko  - Maryia Mironava (1988) 0-2
 Artsemiy Kosnikau  - Leons Bersons (1981) 0-2
 Dmitrijs Brovkins (1979) - Evgeniiya Shved  2-0
 Ivan Trubnikau (1964) - Bert Begeman (2027) 1-1
 Valery Razayeu (2000) - Tom Huizinga (1774) 2-0
 Michael Semianiuk (2027) - Aleksandrs Cernovs (1900) 2-0
 Palina Mokhava (1900) - Oleksandr Zhygalin (2051) 0-2
 Dzmitry Nemets (2035) - Maryna Naurotskaya (1900) 2-0
 Zakhar Shybakou (1900) - Oleg Chepa (2061) 0-2
 Elena Cesnokova (2099) - Nastassia Sakalova (1900) 2-0
 Jelizaveta Zaharova (1900) - Igor Tereshko (2085) 0-2
 Arkadij Plakhin (2125) - Aleksandrs Vrublevskis (1900) 1-1