HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Minsk Wit-Rusland 2016

    
    Link   

 Klassen: 
 Algemeen 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   Programma:    3   4   5   6   7   8   9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWhlWl
1   Alexander Bulatov GMI 2298   Alg   2 2 0 0 4 0 2
2   Elena Cesnokova MFF 2099   Alg   2 2 0 0 4 0 2
  Dzmitry Nemets  2035   Alg   2 2 0 0 4 0 2
4   Dmitrijs Brovkins  1979   Alg   2 2 0 0 4 0 2
5   Igor Tereshko MF 2085   Alg   2 2 0 0 4 0 2
6   Andrej Valjuk MI 2258   Alg   2 2 0 0 4 0 2
  Aleksei Kunitsa MI 2147   Alg   2 2 0 0 4 0 2
8   Darja Fedorovich MIF 2198   Alg   2 1 1 0 3 0 3
  Andrei Mouchan  1963   Alg   2 1 1 0 3 0 3
  Michael Semianiuk  2027   Alg   2 1 1 0 3 0 3
  Leons Bersons  1981   Alg   2 1 1 0 3 0 3
  Olga Fedorovich GMIF 2217   Alg   2 1 1 0 3 0 3
  Oleg Chepa  2061   Alg   2 1 1 0 3 0 3
  Maryia Mironava  1988   Alg   2 1 1 0 3 0 3
15   Sergei Nosevitch GMI 2289   Alg   2 1 1 0 3 0 3
16   Laurentsiy Varazheykin    Alg   2 1 1 0 3 0 2
17   Bert Begeman  2027   Alg   2 1 1 0 3 0 2
18   Uladzislau Valjuk MF 2184   Alg   2 1 1 0 3 0 2
19   Arkadij Plakhin MF 2125   Alg   2 1 1 0 3 0 1
20   Maryia Chasnakova  1902   Alg   2 1 0 1 2 0 4
  Yana Yakubovich  1994   Alg   2 1 0 1 2 0 4
22   Oleksandr Zhygalin  2051   Alg   2 1 0 1 2 0 4
23   Yury Tsimanovich  1995   Alg   2 1 0 1 2 0 4
24   Valery Razayeu  2000   Alg   2 1 0 1 2 0 4
  Viktoriya Motrichko GMIF 2208   Alg   2 1 0 1 2 0 4
26   Maryna Naurotskaya  1900   Alg   2 1 0 1 2 0 4
27   Svetlana Gorbachenko  1935   Alg   2 1 0 1 2 0 4
  Palina Petrusiova  1963   Alg   2 1 0 1 2 0 4
  Vasiliy Markin  1933   Alg   2 1 0 1 2 0 3
30   Yana Lazovik  1947   Alg   2 0 2 0 2 0 3
31   Darya Bravaya  1907   Alg   2 1 0 1 2 0 3
  Viktoryia Nikalayeva  1929   Alg   2 1 0 1 2 0 3
  Ilya Krautsou  1941   Alg   2 1 0 1 2 0 3
  Zakhar Shybakou  1900   Alg   2 1 0 1 2 0 3
35   Ivan Trubnikau  1964   Alg   2 0 2 0 2 0 3
36   Tsimafei Kutas  1915   Alg   2 1 0 1 2 0 2
37   Palina Mokhava  1900   Alg   2 1 0 1 2 0 2
38   Irina Anurina    Alg   2 0 2 0 2 0 1
39   Marija Koleda  1939   Alg   2 0 1 1 1 0 4
  Stsiapan Darashenka  1914   Alg   2 0 1 1 1 0 4
  Jelizaveta Zaharova  1900   Alg   2 0 1 1 1 0 4
  Nastassia Sakalova  1900   Alg   2 0 1 1 1 0 4
  Aleksandrs Vrublevskis  1900   Alg   2 0 1 1 1 0 3
  Jan T. Terpstra  1887   Alg   2 0 1 1 1 0 3
  Vitold Tsydzik  1937   Alg   2 0 1 1 1 0 3
  Rastsislau Lysiuk    Alg   2 0 1 1 1 0 2
  Herman Scholte    Alg   2 0 1 1 1 0 2
48   Mikita Vasko    Alg   2 0 1 1 1 0 2
49   Evgeniiya Shved    Alg   2 0 0 2 0 0 4
50   Daryna Mosiienko    Alg   2 0 0 2 0 0 3
51   Pavels Pushkarevs    Alg   2 0 0 2 0 0 3
  Aleksandrs Cernovs  1900   Alg   2 0 0 2 0 0 3
  Artsemiy Kosnikau    Alg   2 0 0 2 0 0 3
  Tom Huizinga  1774   Alg   2 0 0 2 0 0 2
  Antanina Kuchynskaya    Alg   2 0 0 2 0 0 2
  Aliaksandra Siniak    Alg   2 0 0 2 0 0 2
Alexander BulatovElena CesnokovaDzmitry Nemets
Dmitrijs BrovkinsIgor TereshkoAndrej Valjuk
Aleksei KunitsaDarja FedorovichAndrei Mouchan
Michael SemianiukLeons BersonsOlga Fedorovich
Oleg ChepaMaryia MironavaSergei Nosevitch
Bert BegemanUladzislau Valjuk
Arkadij PlakhinMaryia Chasnakova
 Ronde 2 
 di 28-06-2016  Jan T. Terpstra (1887) - Arkadij Plakhin (2125) 0-2Partij
 Yana Yakubovich (1994) - Elena Cesnokova (2099) 0-2Partij
 Igor Tereshko (2085) - Yury Tsimanovich (1995) 2-0Partij
 Aleksei Kunitsa (2147) - Palina Petrusiova (1963) 2-0Partij
 Maryia Mironava (1988) - Darja Fedorovich (2198) 1-1Partij
 Dmitrijs Brovkins (1979) - Viktoriya Motrichko (2208) 2-0Partij
 Olga Fedorovich (2217) - Leons Bersons (1981) 1-1Partij
 Valery Razayeu (2000) - Andrej Valjuk (2258) 0-2Partij
 Oleksandr Zhygalin (2051) - Alexander Bulatov (2298) 0-2Partij
 Antanina Kuchynskaya  - Palina Mokhava (1900) 0-2
 Maryna Naurotskaya (1900) - Aliaksandra Siniak  2-0
 Pavels Pushkarevs  - Zakhar Shybakou (1900) 0-2
 Nastassia Sakalova (1900) - Herman Scholte  1-1
 Mikita Vasko  - Jelizaveta Zaharova (1900) 1-1
 Rastsislau Lysiuk  - Stsiapan Darashenka (1914) 1-1
 Darya Bravaya (1907) - Daryna Mosiienko  2-0
 Tsimafei Kutas (1915) - Evgeniiya Shved  2-0
 Artsemiy Kosnikau  - Viktoryia Nikalayeva (1929) 0-2
 Laurentsiy Varazheykin  - Vitold Tsydzik (1937) 2-0
 Irina Anurina  - Marija Koleda (1939) 1-1
 Maryia Chasnakova (1902) - Tom Huizinga (1774) 2-0
 Aleksandrs Cernovs (1900) - Vasiliy Markin (1933) 0-2
 Yana Lazovik (1947) - Ivan Trubnikau (1964) 1-1
 Bert Begeman (2027) - Aleksandrs Vrublevskis (1900) 2-0
 Ilya Krautsou (1941) - Uladzislau Valjuk (2184) 0-2
 Svetlana Gorbachenko (1935) - Dzmitry Nemets (2035) 0-2
 Oleg Chepa (2061) - Andrei Mouchan (1963) 1-1
 Sergei Nosevitch (2289) - Michael Semianiuk (2027) 1-1