HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Minsk Wit-Rusland 2016

    
    Link   

 Klassen: 
 Algemeen 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   Programma:    4   5   6   7   8   9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWhlWl
1   Alexander Bulatov GMI 2298   Alg   3 2 1 0 5 4 9
2   Elena Cesnokova MFF 2099   Alg   3 2 1 0 5 4 9
  Dzmitry Nemets  2035   Alg   3 2 1 0 5 4 9
4   Sergei Nosevitch GMI 2289   Alg   3 2 1 0 5 4 8
5   Darja Fedorovich MIF 2198   Alg   3 2 1 0 5 4 8
6   Andrej Valjuk MI 2258   Alg   3 2 1 0 5 3 8
  Aleksei Kunitsa MI 2147   Alg   3 2 1 0 5 3 8
8   Leons Bersons  1981   Alg   3 2 1 0 5 3 7
9   Igor Tereshko MF 2085   Alg   3 2 1 0 5 2 7
10   Michael Semianiuk  2027   Alg   3 1 2 0 4 4 9
  Olga Fedorovich GMIF 2217   Alg   3 1 2 0 4 4 9
  Maryia Mironava  1988   Alg   3 1 2 0 4 4 9
13   Dmitrijs Brovkins  1979   Alg   3 2 0 1 4 3 8
14   Oleksandr Zhygalin  2051   Alg   3 2 0 1 4 3 8
15   Oleg Chepa  2061   Alg   3 1 2 0 4 3 7
16   Bert Begeman  2027   Alg   3 1 2 0 4 3 7
17   Arkadij Plakhin MF 2125   Alg   3 1 2 0 4 3 6
18   Svetlana Gorbachenko  1935   Alg   3 2 0 1 4 2 7
  Darya Bravaya  1907   Alg   3 2 0 1 4 2 7
  Yana Yakubovich  1994   Alg   3 2 0 1 4 2 7
21   Uladzislau Valjuk MF 2184   Alg   3 1 2 0 4 2 6
22   Andrei Mouchan  1963   Alg   3 1 1 1 3 4 9
  Aleksandrs Vrublevskis  1900   Alg   3 1 1 1 3 4 8
  Viktoriya Motrichko GMIF 2208   Alg   3 1 1 1 3 4 8
25   Palina Petrusiova  1963   Alg   3 1 1 1 3 3 8
  Maryia Chasnakova  1902   Alg   3 1 1 1 3 3 8
27   Maryna Naurotskaya  1900   Alg   3 1 1 1 3 3 8
28   Valery Razayeu  2000   Alg   3 1 1 1 3 3 8
  Marija Koleda  1939   Alg   3 1 1 1 3 3 8
  Vasiliy Markin  1933   Alg   3 1 1 1 3 3 8
  Laurentsiy Varazheykin    Alg   3 1 1 1 3 3 8
  Viktoryia Nikalayeva  1929   Alg   3 1 1 1 3 3 7
33   Palina Mokhava  1900   Alg   3 1 1 1 3 3 7
34   Vitold Tsydzik  1937   Alg   3 1 1 1 3 3 6
35   Yana Lazovik  1947   Alg   3 0 3 0 3 3 6
36   Irina Anurina    Alg   3 0 3 0 3 3 6
37   Tsimafei Kutas  1915   Alg   3 1 1 1 3 3 6
38   Stsiapan Darashenka  1914   Alg   3 1 1 1 3 2 7
39   Yury Tsimanovich  1995   Alg   3 1 0 2 2 4 9
40   Ivan Trubnikau  1964   Alg   3 0 2 1 2 4 8
41   Ilya Krautsou  1941   Alg   3 1 0 2 2 4 8
42   Daryna Mosiienko    Alg   3 1 0 2 2 4 8
43   Zakhar Shybakou  1900   Alg   3 1 0 2 2 4 8
44   Aliaksandra Siniak    Alg   3 1 0 2 2 3 7
  Aleksandrs Cernovs  1900   Alg   3 1 0 2 2 3 7
  Rastsislau Lysiuk    Alg   3 0 2 1 2 3 6
47   Jelizaveta Zaharova  1900   Alg   3 0 2 1 2 2 7
48   Jan T. Terpstra  1887   Alg   3 0 1 2 1 4 8
49   Nastassia Sakalova  1900   Alg   3 0 1 2 1 3 8
  Evgeniiya Shved    Alg   3 0 1 2 1 3 7
  Herman Scholte    Alg   3 0 1 2 1 3 7
52   Mikita Vasko    Alg   3 0 1 2 1 2 5
53   Pavels Pushkarevs    Alg   3 0 1 2 1 2 5
54   Artsemiy Kosnikau    Alg   3 0 0 3 0 3 8
  Tom Huizinga  1774   Alg   3 0 0 3 0 3 6
56   Antanina Kuchynskaya    Alg   3 0 0 3 0 2 5
Alexander BulatovElena CesnokovaDzmitry Nemets
Sergei NosevitchDarja FedorovichAndrej Valjuk
Aleksei KunitsaLeons BersonsIgor Tereshko
Michael SemianiukOlga FedorovichMaryia Mironava
Dmitrijs BrovkinsOleksandr ZhygalinOleg Chepa
Bert BegemanArkadij Plakhin
Darya BravayaYana Yakubovich
 Ronde 3 
 di 28-06-2016  Alexander Bulatov (2298) - Igor Tereshko (2085) 1-1Partij
 Andrej Valjuk (2258) - Elena Cesnokova (2099) 1-1Partij
 Dzmitry Nemets (2035) - Aleksei Kunitsa (2147) 1-1Partij
 Sergei Nosevitch (2289) - Dmitrijs Brovkins (1979) 2-0Partij
 Maryia Mironava (1988) - Olga Fedorovich (2217) 1-1Partij
 Uladzislau Valjuk (2184) - Oleg Chepa (2061) 1-1Partij
 Andrei Mouchan (1963) - Darja Fedorovich (2198) 0-2Partij
 Michael Semianiuk (2027) - Bert Begeman (2027) 1-1Partij
 Arkadij Plakhin (2125) - Viktoriya Motrichko (2208) 1-1Partij
 Marija Koleda (1939) - Jan T. Terpstra (1887) 2-0Partij
 Leons Bersons (1981) - Laurentsiy Varazheykin  2-0
 Ilya Krautsou (1941) - Oleksandr Zhygalin (2051) 0-2
 Vasiliy Markin (1933) - Valery Razayeu (2000) 1-1
 Palina Petrusiova (1963) - Viktoryia Nikalayeva (1929) 1-1
 Yury Tsimanovich (1995) - Darya Bravaya (1907) 0-2
 Zakhar Shybakou (1900) - Yana Yakubovich (1994) 0-2
 Ivan Trubnikau (1964) - Svetlana Gorbachenko (1935) 0-2
 Irina Anurina  - Yana Lazovik (1947) 1-1
 Tsimafei Kutas (1915) - Maryia Chasnakova (1902) 1-1
 Palina Mokhava (1900) - Maryna Naurotskaya (1900) 1-1
 Herman Scholte  - Vitold Tsydzik (1937) 0-2
 Stsiapan Darashenka (1914) - Mikita Vasko  2-0
 Aleksandrs Vrublevskis (1900) - Nastassia Sakalova (1900) 2-0
 Jelizaveta Zaharova (1900) - Rastsislau Lysiuk  1-1
 Tom Huizinga (1774) - Aleksandrs Cernovs (1900) 0-2
 Aliaksandra Siniak  - Artsemiy Kosnikau  2-0
 Evgeniiya Shved  - Pavels Pushkarevs  1-1
 Daryna Mosiienko  - Antanina Kuchynskaya  2-0