HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Minsk Wit-Rusland 2016

    
    Link   

 Klassen: 
 Algemeen 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   Programma:    5   6   7   8   9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWhlWl
1   Sergei Nosevitch GMI 2289   Alg   4 3 1 0 7 10 16
2   Alexander Bulatov GMI 2298   Alg   4 3 1 0 7 10 15
3   Dzmitry Nemets  2035   Alg   4 2 2 0 6 11 17
4   Aleksei Kunitsa MI 2147   Alg   4 2 2 0 6 11 17
5   Maryia Mironava  1988   Alg   4 2 2 0 6 10 16
  Darja Fedorovich MIF 2198   Alg   4 2 2 0 6 10 16
  Olga Fedorovich GMIF 2217   Alg   4 2 2 0 6 10 16
  Elena Cesnokova MFF 2099   Alg   4 2 2 0 6 10 16
9   Michael Semianiuk  2027   Alg   4 2 2 0 6 8 15
  Oleg Chepa  2061   Alg   4 2 2 0 6 8 13
11   Andrej Valjuk MI 2258   Alg   4 2 1 1 5 11 18
12   Igor Tereshko MF 2085   Alg   4 2 1 1 5 10 17
13   Dmitrijs Brovkins  1979   Alg   4 2 1 1 5 10 17
14   Leons Bersons  1981   Alg   4 2 1 1 5 9 16
  Yana Yakubovich  1994   Alg   4 2 1 1 5 9 15
  Svetlana Gorbachenko  1935   Alg   4 2 1 1 5 9 15
17   Oleksandr Zhygalin  2051   Alg   4 2 1 1 5 8 15
18   Viktoriya Motrichko GMIF 2208   Alg   4 2 1 1 5 8 13
19   Uladzislau Valjuk MF 2184   Alg   4 1 3 0 5 7 13
20   Viktoryia Nikalayeva  1929   Alg   4 2 1 1 5 7 13
  Valery Razayeu  2000   Alg   4 2 1 1 5 7 12
22   Stsiapan Darashenka  1914   Alg   4 2 1 1 5 5 11
23   Andrei Mouchan  1963   Alg   4 1 2 1 4 11 17
24   Darya Bravaya  1907   Alg   4 2 0 2 4 10 16
25   Bert Begeman  2027   Alg   4 1 2 1 4 10 16
26   Vasiliy Markin  1933   Alg   4 1 2 1 4 9 16
  Palina Petrusiova  1963   Alg   4 1 2 1 4 9 15
28   Marija Koleda  1939   Alg   4 1 2 1 4 8 15
29   Arkadij Plakhin MF 2125   Alg   4 1 2 1 4 8 14
30   Tsimafei Kutas  1915   Alg   4 1 2 1 4 8 13
31   Ivan Trubnikau  1964   Alg   4 1 2 1 4 8 13
32   Maryia Chasnakova  1902   Alg   4 1 2 1 4 8 13
33   Yana Lazovik  1947   Alg   4 0 4 0 4 8 12
34   Irina Anurina    Alg   4 0 4 0 4 8 12
35   Zakhar Shybakou  1900   Alg   4 2 0 2 4 7 13
  Vitold Tsydzik  1937   Alg   4 1 2 1 4 7 11
37   Yury Tsimanovich  1995   Alg   4 2 0 2 4 6 11
38   Laurentsiy Varazheykin    Alg   4 1 1 2 3 9 14
39   Maryna Naurotskaya  1900   Alg   4 1 1 2 3 8 14
40   Aleksandrs Vrublevskis  1900   Alg   4 1 1 2 3 8 13
  Jan T. Terpstra  1887   Alg   4 1 1 2 3 8 13
  Ilya Krautsou  1941   Alg   4 1 1 2 3 8 13
43   Palina Mokhava  1900   Alg   4 1 1 2 3 8 13
44   Aleksandrs Cernovs  1900   Alg   4 1 1 2 3 7 13
45   Daryna Mosiienko    Alg   4 1 0 3 2 8 14
46   Rastsislau Lysiuk    Alg   4 0 2 2 2 8 13
47   Artsemiy Kosnikau    Alg   4 1 0 3 2 7 12
  Tom Huizinga  1774   Alg   4 1 0 3 2 7 12
  Aliaksandra Siniak    Alg   4 1 0 3 2 7 12
50   Evgeniiya Shved    Alg   4 0 2 2 2 6 11
  Herman Scholte    Alg   4 0 2 2 2 6 11
52   Mikita Vasko    Alg   4 0 2 2 2 6 11
53   Nastassia Sakalova  1900   Alg   4 0 2 2 2 5 11
  Jelizaveta Zaharova  1900   Alg   4 0 2 2 2 5 10
55   Pavels Pushkarevs    Alg   4 0 1 3 1 6 10
56   Antanina Kuchynskaya    Alg   4 0 0 4 0 5 8
 Ronde 4 
 wo 29-06-2016  Jan T. Terpstra (1887) - Jelizaveta Zaharova (1900) 2-0Partij
 Viktoriya Motrichko (2208) - Laurentsiy Varazheykin  2-0Partij
 Uladzislau Valjuk (2184) - Andrei Mouchan (1963) 1-1Partij
 Bert Begeman (2027) - Maryia Mironava (1988) 0-2Partij
 Oleksandr Zhygalin (2051) - Yana Yakubovich (1994) 1-1Partij
 Oleg Chepa (2061) - Darya Bravaya (1907) 2-0Partij
 Michael Semianiuk (2027) - Arkadij Plakhin (2125) 2-0Partij
 Igor Tereshko (2085) - Olga Fedorovich (2217) 0-2Partij
 Elena Cesnokova (2099) - Aleksei Kunitsa (2147) 1-1Partij
 Darja Fedorovich (2198) - Dzmitry Nemets (2035) 1-1Partij
 Leons Bersons (1981) - Sergei Nosevitch (2289) 0-2Partij
 Andrej Valjuk (2258) - Alexander Bulatov (2298) 0-2Partij
 Tom Huizinga (1774) - Antanina Kuchynskaya  2-0
 Artsemiy Kosnikau  - Pavels Pushkarevs  2-0
 Evgeniiya Shved  - Herman Scholte  1-1
 Nastassia Sakalova (1900) - Mikita Vasko  1-1
 Rastsislau Lysiuk  - Ivan Trubnikau (1964) 0-2
 Aliaksandra Siniak  - Zakhar Shybakou (1900) 0-2
 Aleksandrs Cernovs (1900) - Ilya Krautsou (1941) 1-1
 Yury Tsimanovich (1995) - Daryna Mosiienko  2-0
 Maryna Naurotskaya (1900) - Stsiapan Darashenka (1914) 0-2
 Viktoryia Nikalayeva (1929) - Aleksandrs Vrublevskis (1900) 2-0
 Maryia Chasnakova (1902) - Irina Anurina  1-1
 Vasiliy Markin (1933) - Tsimafei Kutas (1915) 1-1
 Vitold Tsydzik (1937) - Marija Koleda (1939) 1-1
 Yana Lazovik (1947) - Palina Petrusiova (1963) 1-1
 Valery Razayeu (2000) - Palina Mokhava (1900) 2-0
 Svetlana Gorbachenko (1935) - Dmitrijs Brovkins (1979) 1-1