HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Minsk Wit-Rusland 2016

    
    Link   

 Klassen: 
 Algemeen 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   Programma:    6   7   8   9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWhlWl
1   Alexander Bulatov GMI 2298   Alg   5 3 2 0 8 20 28
2   Elena Cesnokova MFF 2099   Alg   5 3 2 0 8 20 27
3   Sergei Nosevitch GMI 2289   Alg   5 3 2 0 8 18 26
4   Aleksei Kunitsa MI 2147   Alg   5 2 3 0 7 20 28
5   Olga Fedorovich GMIF 2217   Alg   5 2 3 0 7 20 27
6   Dzmitry Nemets  2035   Alg   5 2 3 0 7 19 26
7   Andrej Valjuk MI 2258   Alg   5 3 1 1 7 18 26
8   Igor Tereshko MF 2085   Alg   5 3 1 1 7 18 26
  Oleg Chepa  2061   Alg   5 2 3 0 7 18 25
  Maryia Mironava  1988   Alg   5 2 3 0 7 18 25
11   Michael Semianiuk  2027   Alg   5 2 3 0 7 16 24
12   Uladzislau Valjuk MF 2184   Alg   5 2 3 0 7 16 23
13   Yana Yakubovich  1994   Alg   5 3 1 1 7 14 22
14   Darja Fedorovich MIF 2198   Alg   5 2 2 1 6 20 28
15   Leons Bersons  1981   Alg   5 2 2 1 6 17 25
  Andrei Mouchan  1963   Alg   5 2 2 1 6 17 24
17   Marija Koleda  1939   Alg   5 2 2 1 6 16 24
  Svetlana Gorbachenko  1935   Alg   5 2 2 1 6 16 23
19   Viktoryia Nikalayeva  1929   Alg   5 2 2 1 6 15 22
20   Yana Lazovik  1947   Alg   5 1 4 0 6 14 19
21   Stsiapan Darashenka  1914   Alg   5 2 2 1 6 13 20
22   Yury Tsimanovich  1995   Alg   5 3 0 2 6 12 19
23   Vitold Tsydzik  1937   Alg   5 2 2 1 6 12 18
24   Oleksandr Zhygalin  2051   Alg   5 2 1 2 5 19 27
25   Dmitrijs Brovkins  1979   Alg   5 2 1 2 5 18 26
26   Darya Bravaya  1907   Alg   5 2 1 2 5 17 24
  Palina Petrusiova  1963   Alg   5 1 3 1 5 17 24
28   Bert Begeman  2027   Alg   5 1 3 1 5 17 24
29   Irina Anurina    Alg   5 0 5 0 5 17 23
30   Valery Razayeu  2000   Alg   5 2 1 2 5 16 23
31   Ivan Trubnikau  1964   Alg   5 1 3 1 5 16 22
32   Viktoriya Motrichko GMIF 2208   Alg   5 2 1 2 5 14 21
33   Jan T. Terpstra  1887   Alg   5 2 1 2 5 13 20
34   Tsimafei Kutas  1915   Alg   5 1 3 1 5 13 18
35   Ilya Krautsou  1941   Alg   5 2 1 2 5 11 18
36   Palina Mokhava  1900   Alg   5 2 1 2 5 11 16
37   Vasiliy Markin  1933   Alg   5 1 2 2 4 16 24
  Zakhar Shybakou  1900   Alg   5 2 0 3 4 16 23
  Maryia Chasnakova  1902   Alg   5 1 2 2 4 16 23
40   Arkadij Plakhin MF 2125   Alg   5 1 2 2 4 16 23
41   Daryna Mosiienko    Alg   5 2 0 3 4 13 20
42   Rastsislau Lysiuk    Alg   5 1 2 2 4 13 19
43   Artsemiy Kosnikau    Alg   5 2 0 3 4 12 18
44   Laurentsiy Varazheykin    Alg   5 1 1 3 3 18 24
45   Maryna Naurotskaya  1900   Alg   5 1 1 3 3 16 23
46   Aleksandrs Cernovs  1900   Alg   5 1 1 3 3 14 21
  Aleksandrs Vrublevskis  1900   Alg   5 1 1 3 3 14 20
48   Jelizaveta Zaharova  1900   Alg   5 0 3 2 3 12 19
49   Aliaksandra Siniak    Alg   5 1 1 3 3 11 17
50   Pavels Pushkarevs    Alg   5 1 1 3 3 10 16
  Tom Huizinga  1774   Alg   5 1 1 3 3 10 15
52   Nastassia Sakalova  1900   Alg   5 0 3 2 3 8 16
53   Herman Scholte    Alg   5 0 2 3 2 13 20
54   Mikita Vasko    Alg   5 0 2 3 2 13 19
55   Evgeniiya Shved    Alg   5 0 2 3 2 12 17
56   Antanina Kuchynskaya    Alg   5 0 0 5 0 12 17
Alexander BulatovElena CesnokovaSergei Nosevitch
Aleksei KunitsaOlga FedorovichDzmitry Nemets
Andrej ValjukIgor TereshkoOleg Chepa
Maryia MironavaMichael SemianiukUladzislau Valjuk
Yana YakubovichDarja FedorovichLeons Bersons
Andrei MouchanMarija Koleda
Viktoryia NikalayevaYana Lazovik
 Ronde 5 
 do 30-06-2016  Maryna Naurotskaya (1900) - Jan T. Terpstra (1887) 0-2Partij
 Viktoryia Nikalayeva (1929) - Leons Bersons (1981) 1-1Partij
 Yana Yakubovich (1994) - Valery Razayeu (2000) 2-0Partij
 Dmitrijs Brovkins (1979) - Uladzislau Valjuk (2184) 0-2Partij
 Viktoriya Motrichko (2208) - Igor Tereshko (2085) 0-2Partij
 Oleksandr Zhygalin (2051) - Andrej Valjuk (2258) 0-2Partij
 Maryia Mironava (1988) - Oleg Chepa (2061) 1-1Partij
 Aleksei Kunitsa (2147) - Michael Semianiuk (2027) 1-1Partij
 Elena Cesnokova (2099) - Darja Fedorovich (2198) 2-0Partij
 Olga Fedorovich (2217) - Dzmitry Nemets (2035) 1-1Partij
 Alexander Bulatov (2298) - Sergei Nosevitch (2289) 1-1Partij
 Pavels Pushkarevs  - Antanina Kuchynskaya  2-0
 Mikita Vasko  - Rastsislau Lysiuk  0-2
 Daryna Mosiienko  - Evgeniiya Shved  2-0
 Herman Scholte  - Artsemiy Kosnikau  0-2
 Nastassia Sakalova (1900) - Tom Huizinga (1774) 1-1
 Jelizaveta Zaharova (1900) - Aliaksandra Siniak  1-1
 Palina Mokhava (1900) - Aleksandrs Cernovs (1900) 2-0
 Aleksandrs Vrublevskis (1900) - Ilya Krautsou (1941) 0-2
 Laurentsiy Varazheykin  - Yury Tsimanovich (1995) 0-2
 Darya Bravaya (1907) - Ivan Trubnikau (1964) 1-1
 Marija Koleda (1939) - Zakhar Shybakou (1900) 2-0
 Yana Lazovik (1947) - Vasiliy Markin (1933) 2-0
 Andrei Mouchan (1963) - Maryia Chasnakova (1902) 2-0
 Palina Petrusiova (1963) - Irina Anurina  1-1
 Tsimafei Kutas (1915) - Bert Begeman (2027) 1-1
 Arkadij Plakhin (2125) - Vitold Tsydzik (1937) 0-2
 Stsiapan Darashenka (1914) - Svetlana Gorbachenko (1935) 1-1