HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Minsk Wit-Rusland 2016

    
    Link   

 Klassen: 
 Algemeen 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   Programma:    7   8   9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWhlWl
1   Alexander Bulatov GMI 2298   Alg   6 3 3 0 9 34 43
2   Elena Cesnokova MFF 2099   Alg   6 3 3 0 9 32 41
3   Andrej Valjuk MI 2258   Alg   6 4 1 1 9 28 37
4   Sergei Nosevitch GMI 2289   Alg   6 3 3 0 9 28 37
5   Olga Fedorovich GMIF 2217   Alg   6 2 4 0 8 32 40
6   Aleksei Kunitsa MI 2147   Alg   6 2 4 0 8 31 40
7   Dzmitry Nemets  2035   Alg   6 2 4 0 8 31 39
8   Igor Tereshko MF 2085   Alg   6 3 2 1 8 29 38
  Oleg Chepa  2061   Alg   6 2 4 0 8 29 37
10   Maryia Mironava  1988   Alg   6 2 4 0 8 28 36
11   Marija Koleda  1939   Alg   6 3 2 1 8 26 35
12   Uladzislau Valjuk MF 2184   Alg   6 2 4 0 8 26 34
13   Yana Yakubovich  1994   Alg   6 3 2 1 8 25 34
  Viktoryia Nikalayeva  1929   Alg   6 3 2 1 8 25 33
15   Svetlana Gorbachenko  1935   Alg   6 3 2 1 8 24 32
16   Darja Fedorovich MIF 2198   Alg   6 2 3 1 7 31 40
17   Michael Semianiuk  2027   Alg   6 2 3 1 7 28 37
18   Leons Bersons  1981   Alg   6 2 3 1 7 27 36
  Palina Petrusiova  1963   Alg   6 2 3 1 7 27 35
20   Irina Anurina    Alg   6 1 5 0 7 26 34
21   Yana Lazovik  1947   Alg   6 1 5 0 7 26 33
22   Darya Bravaya  1907   Alg   6 3 1 2 7 24 32
23   Viktoriya Motrichko GMIF 2208   Alg   6 3 1 2 7 22 30
  Vitold Tsydzik  1937   Alg   6 2 3 1 7 22 30
25   Oleksandr Zhygalin  2051   Alg   6 2 2 2 6 30 39
26   Dmitrijs Brovkins  1979   Alg   6 2 2 2 6 29 38
27   Andrei Mouchan  1963   Alg   6 2 2 2 6 27 35
28   Valery Razayeu  2000   Alg   6 2 2 2 6 25 34
  Stsiapan Darashenka  1914   Alg   6 2 2 2 6 25 33
30   Ivan Trubnikau  1964   Alg   6 1 4 1 6 25 33
31   Zakhar Shybakou  1900   Alg   6 3 0 3 6 25 33
32   Arkadij Plakhin MF 2125   Alg   6 2 2 2 6 24 31
33   Vasiliy Markin  1933   Alg   6 2 2 2 6 22 31
34   Yury Tsimanovich  1995   Alg   6 3 0 3 6 22 30
35   Ilya Krautsou  1941   Alg   6 2 2 2 6 20 28
36   Jan T. Terpstra  1887   Alg   6 2 1 3 5 26 34
37   Bert Begeman  2027   Alg   6 1 3 2 5 25 33
38   Aleksandrs Vrublevskis  1900   Alg   6 2 1 3 5 22 30
39   Tsimafei Kutas  1915   Alg   6 1 3 2 5 22 29
40   Maryna Naurotskaya  1900   Alg   6 2 1 3 5 21 29
41   Palina Mokhava  1900   Alg   6 2 1 3 5 20 27
42   Aliaksandra Siniak    Alg   6 2 1 3 5 18 26
43   Nastassia Sakalova  1900   Alg   6 1 3 2 5 16 25
44   Tom Huizinga  1774   Alg   6 2 1 3 5 15 21
45   Maryia Chasnakova  1902   Alg   6 1 2 3 4 24 33
46   Daryna Mosiienko    Alg   6 2 0 4 4 22 30
47   Rastsislau Lysiuk    Alg   6 1 2 3 4 21 28
48   Artsemiy Kosnikau    Alg   6 2 0 4 4 20 28
49   Laurentsiy Varazheykin    Alg   6 1 1 4 3 27 34
50   Aleksandrs Cernovs  1900   Alg   6 1 1 4 3 22 29
51   Herman Scholte    Alg   6 0 3 3 3 19 27
  Jelizaveta Zaharova  1900   Alg   6 0 3 3 3 19 27
53   Mikita Vasko    Alg   6 0 3 3 3 18 24
54   Pavels Pushkarevs    Alg   6 1 1 4 3 18 24
55   Evgeniiya Shved    Alg   6 0 3 3 3 15 21
56   Antanina Kuchynskaya    Alg   6 0 1 5 1 17 23
Alexander BulatovElena CesnokovaAndrej Valjuk
Sergei NosevitchOlga FedorovichAleksei Kunitsa
Dzmitry NemetsIgor TereshkoOleg Chepa
Maryia MironavaMarija KoledaUladzislau Valjuk
Yana YakubovichViktoryia Nikalayeva
Darja FedorovichMichael SemianiukLeons Bersons
Palina Petrusiova
 Ronde 6 
 vr 01-07-2016  Alexander Bulatov (2298) - Elena Cesnokova (2099) 1-1Partij
 Sergei Nosevitch (2289) - Aleksei Kunitsa (2147) 1-1Partij
 Michael Semianiuk (2027) - Andrej Valjuk (2258) 0-2Partij
 Oleg Chepa (2061) - Olga Fedorovich (2217) 1-1Partij
 Igor Tereshko (2085) - Uladzislau Valjuk (2184) 1-1Partij
 Dzmitry Nemets (2035) - Maryia Mironava (1988) 1-1Partij
 Darja Fedorovich (2198) - Yana Yakubovich (1994) 1-1Partij
 Leons Bersons (1981) - Yana Lazovik (1947) 1-1Partij
 Bert Begeman (2027) - Viktoriya Motrichko (2208) 0-2Partij
 Jan T. Terpstra (1887) - Palina Petrusiova (1963) 0-2Partij
 Yury Tsimanovich (1995) - Svetlana Gorbachenko (1935) 0-2
 Andrei Mouchan (1963) - Viktoryia Nikalayeva (1929) 0-2
 Marija Koleda (1939) - Stsiapan Darashenka (1914) 2-0
 Vitold Tsydzik (1937) - Oleksandr Zhygalin (2051) 1-1
 Ilya Krautsou (1941) - Valery Razayeu (2000) 1-1
 Ivan Trubnikau (1964) - Dmitrijs Brovkins (1979) 1-1
 Darya Bravaya (1907) - Tsimafei Kutas (1915) 2-0
 Irina Anurina  - Palina Mokhava (1900) 2-0
 Rastsislau Lysiuk  - Arkadij Plakhin (2125) 0-2
 Maryia Chasnakova (1902) - Vasiliy Markin (1933) 0-2
 Zakhar Shybakou (1900) - Daryna Mosiienko  2-0
 Artsemiy Kosnikau  - Maryna Naurotskaya (1900) 0-2
 Aleksandrs Vrublevskis (1900) - Pavels Pushkarevs  2-0
 Tom Huizinga (1774) - Jelizaveta Zaharova (1900) 2-0
 Aleksandrs Cernovs (1900) - Nastassia Sakalova (1900) 0-2
 Aliaksandra Siniak  - Laurentsiy Varazheykin  2-0
 Herman Scholte  - Mikita Vasko  1-1
 Antanina Kuchynskaya  - Evgeniiya Shved  1-1