HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Minsk Wit-Rusland 2016

    
    Link   

 Klassen: 
 Algemeen 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   Programma:    8   9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWhlWl
1   Elena Cesnokova MFF 2099   Alg   7 3 4 0 10 48 58
2   Alexander Bulatov GMI 2298   Alg   7 3 4 0 10 45 55
3   Aleksei Kunitsa MI 2147   Alg   7 3 4 0 10 44 54
4   Sergei Nosevitch GMI 2289   Alg   7 3 4 0 10 43 53
5   Maryia Mironava  1988   Alg   7 3 4 0 10 41 50
6   Andrej Valjuk MI 2258   Alg   7 4 2 1 10 40 50
7   Yana Yakubovich  1994   Alg   7 4 2 1 10 37 47
8   Dzmitry Nemets  2035   Alg   7 2 5 0 9 46 56
9   Olga Fedorovich GMIF 2217   Alg   7 2 5 0 9 45 55
10   Oleg Chepa  2061   Alg   7 2 5 0 9 42 52
11   Viktoryia Nikalayeva  1929   Alg   7 3 3 1 9 40 49
12   Palina Petrusiova  1963   Alg   7 3 3 1 9 38 48
13   Svetlana Gorbachenko  1935   Alg   7 3 3 1 9 36 45
14   Darja Fedorovich MIF 2198   Alg   7 2 4 1 8 45 55
15   Michael Semianiuk  2027   Alg   7 2 4 1 8 43 53
16   Igor Tereshko MF 2085   Alg   7 3 2 2 8 42 52
17   Marija Koleda  1939   Alg   7 3 2 2 8 40 50
18   Uladzislau Valjuk MF 2184   Alg   7 2 4 1 8 38 48
19   Leons Bersons  1981   Alg   7 2 4 1 8 38 48
20   Yana Lazovik  1947   Alg   7 1 6 0 8 38 47
21   Irina Anurina    Alg   7 1 6 0 8 37 46
22   Darya Bravaya  1907   Alg   7 3 2 2 8 36 45
23   Viktoriya Motrichko GMIF 2208   Alg   7 3 2 2 8 35 43
24   Zakhar Shybakou  1900   Alg   7 4 0 3 8 34 44
25   Dmitrijs Brovkins  1979   Alg   7 2 3 2 7 39 49
26   Valery Razayeu  2000   Alg   7 2 3 2 7 38 48
  Andrei Mouchan  1963   Alg   7 2 3 2 7 38 47
28   Ivan Trubnikau  1964   Alg   7 1 5 1 7 37 46
29   Bert Begeman  2027   Alg   7 2 3 2 7 36 46
30   Arkadij Plakhin MF 2125   Alg   7 2 3 2 7 35 43
31   Stsiapan Darashenka  1914   Alg   7 2 3 2 7 34 44
  Vasiliy Markin  1933   Alg   7 2 3 2 7 34 44
33   Yury Tsimanovich  1995   Alg   7 3 1 3 7 34 43
34   Vitold Tsydzik  1937   Alg   7 2 3 2 7 32 41
  Aleksandrs Vrublevskis  1900   Alg   7 3 1 3 7 32 41
36   Ilya Krautsou  1941   Alg   7 2 3 2 7 31 39
37   Tom Huizinga  1774   Alg   7 3 1 3 7 27 34
38   Oleksandr Zhygalin  2051   Alg   7 2 2 3 6 42 52
39   Maryia Chasnakova  1902   Alg   7 2 2 3 6 35 45
  Jan T. Terpstra  1887   Alg   7 2 2 3 6 35 44
41   Tsimafei Kutas  1915   Alg   7 1 4 2 6 34 42
42   Nastassia Sakalova  1900   Alg   7 1 4 2 6 30 40
43   Daryna Mosiienko    Alg   7 3 0 4 6 30 40
44   Aleksandrs Cernovs  1900   Alg   7 2 1 4 5 32 40
45   Maryna Naurotskaya  1900   Alg   7 2 1 4 5 30 39
46   Palina Mokhava  1900   Alg   7 2 1 4 5 30 38
47   Aliaksandra Siniak    Alg   7 2 1 4 5 29 38
48   Jelizaveta Zaharova  1900   Alg   7 1 3 3 5 27 35
49   Mikita Vasko    Alg   7 1 3 3 5 25 32
50   Pavels Pushkarevs    Alg   7 2 1 4 5 24 32
51   Rastsislau Lysiuk    Alg   7 1 2 4 4 32 41
52   Artsemiy Kosnikau    Alg   7 2 0 5 4 29 38
53   Laurentsiy Varazheykin    Alg   7 1 1 5 3 35 43
54   Herman Scholte    Alg   7 0 3 4 3 27 37
55   Evgeniiya Shved    Alg   7 0 3 4 3 25 32
56   Antanina Kuchynskaya    Alg   7 0 1 6 1 28 35
 Ronde 7 
 vr 01-07-2016  Elena Cesnokova (2099) - Sergei Nosevitch (2289) 1-1Partij
 Olga Fedorovich (2217) - Alexander Bulatov (2298) 1-1Partij
 Andrej Valjuk (2258) - Dzmitry Nemets (2035) 1-1Partij
 Uladzislau Valjuk (2184) - Maryia Mironava (1988) 0-2Partij
 Aleksei Kunitsa (2147) - Marija Koleda (1939) 2-0Partij
 Yana Yakubovich (1994) - Igor Tereshko (2085) 2-0Partij
 Viktoryia Nikalayeva (1929) - Oleg Chepa (2061) 1-1Partij
 Svetlana Gorbachenko (1935) - Michael Semianiuk (2027) 1-1Partij
 Viktoriya Motrichko (2208) - Irina Anurina  1-1Partij
 Ilya Krautsou (1941) - Jan T. Terpstra (1887) 1-1Partij
 Yana Lazovik (1947) - Darja Fedorovich (2198) 1-1
 Leons Bersons (1981) - Darya Bravaya (1907) 1-1
 Palina Petrusiova (1963) - Vitold Tsydzik (1937) 2-0
 Dmitrijs Brovkins (1979) - Arkadij Plakhin (2125) 1-1
 Oleksandr Zhygalin (2051) - Zakhar Shybakou (1900) 0-2
 Valery Razayeu (2000) - Yury Tsimanovich (1995) 1-1
 Ivan Trubnikau (1964) - Andrei Mouchan (1963) 1-1
 Vasiliy Markin (1933) - Stsiapan Darashenka (1914) 1-1
 Bert Begeman (2027) - Aliaksandra Siniak  2-0
 Tsimafei Kutas (1915) - Nastassia Sakalova (1900) 1-1
 Palina Mokhava (1900) - Aleksandrs Vrublevskis (1900) 0-2
 Maryna Naurotskaya (1900) - Tom Huizinga (1774) 0-2
 Rastsislau Lysiuk  - Maryia Chasnakova (1902) 0-2
 Daryna Mosiienko  - Artsemiy Kosnikau  2-0
 Laurentsiy Varazheykin  - Jelizaveta Zaharova (1900) 0-2
 Evgeniiya Shved  - Aleksandrs Cernovs (1900) 0-2
 Pavels Pushkarevs  - Herman Scholte  2-0
 Mikita Vasko  - Antanina Kuchynskaya  2-0