HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Minsk Wit-Rusland 2016

    
    Link   

 Klassen: 
 Algemeen 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   Programma:    9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWhlWl
1   Alexander Bulatov GMI 2298   Alg   8 4 4 0 12 59 70
2   Aleksei Kunitsa MI 2147   Alg   8 4 4 0 12 58 69
3   Elena Cesnokova MFF 2099   Alg   8 3 5 0 11 65 77
4   Dzmitry Nemets  2035   Alg   8 3 5 0 11 61 73
5   Sergei Nosevitch GMI 2289   Alg   8 3 5 0 11 60 72
6   Andrej Valjuk MI 2258   Alg   8 4 3 1 11 58 70
7   Maryia Mironava  1988   Alg   8 3 5 0 11 58 69
8   Darja Fedorovich MIF 2198   Alg   8 3 4 1 10 60 71
9   Olga Fedorovich GMIF 2217   Alg   8 2 6 0 10 59 71
10   Yana Yakubovich  1994   Alg   8 4 2 2 10 53 65
11   Svetlana Gorbachenko  1935   Alg   8 3 4 1 10 51 62
12   Uladzislau Valjuk MF 2184   Alg   8 3 4 1 10 51 62
13   Palina Petrusiova  1963   Alg   8 3 4 1 10 50 62
  Viktoriya Motrichko GMIF 2208   Alg   8 4 2 2 10 50 59
15   Darya Bravaya  1907   Alg   8 4 2 2 10 49 59
16   Oleg Chepa  2061   Alg   8 2 5 1 9 59 71
17   Igor Tereshko MF 2085   Alg   8 3 3 2 9 58 70
  Michael Semianiuk  2027   Alg   8 2 5 1 9 58 70
19   Viktoryia Nikalayeva  1929   Alg   8 3 3 2 9 54 65
20   Dmitrijs Brovkins  1979   Alg   8 3 3 2 9 54 65
21   Andrei Mouchan  1963   Alg   8 3 3 2 9 51 61
22   Yana Lazovik  1947   Alg   8 1 7 0 9 50 60
23   Arkadij Plakhin MF 2125   Alg   8 3 3 2 9 48 58
24   Marija Koleda  1939   Alg   8 3 2 3 8 53 65
  Leons Bersons  1981   Alg   8 2 4 2 8 53 64
26   Irina Anurina    Alg   8 1 6 1 8 53 63
27   Ivan Trubnikau  1964   Alg   8 1 6 1 8 53 63
28   Bert Begeman  2027   Alg   8 2 4 2 8 51 62
29   Yury Tsimanovich  1995   Alg   8 3 2 3 8 48 58
30   Valery Razayeu  2000   Alg   8 2 4 2 8 47 58
  Zakhar Shybakou  1900   Alg   8 4 0 4 8 47 57
32   Tsimafei Kutas  1915   Alg   8 2 4 2 8 47 57
33   Maryia Chasnakova  1902   Alg   8 3 2 3 8 45 56
  Vitold Tsydzik  1937   Alg   8 2 4 2 8 45 55
  Aleksandrs Vrublevskis  1900   Alg   8 3 2 3 8 45 54
36   Oleksandr Zhygalin  2051   Alg   8 2 3 3 7 51 63
37   Vasiliy Markin  1933   Alg   8 2 3 3 7 49 60
38   Stsiapan Darashenka  1914   Alg   8 2 3 3 7 47 59
39   Ilya Krautsou  1941   Alg   8 2 3 3 7 46 56
  Jan T. Terpstra  1887   Alg   8 2 3 3 7 46 56
41   Nastassia Sakalova  1900   Alg   8 1 5 2 7 43 54
42   Tom Huizinga  1774   Alg   8 3 1 4 7 40 48
43   Aleksandrs Cernovs  1900   Alg   8 3 1 4 7 39 48
44   Aliaksandra Siniak    Alg   8 3 1 4 7 36 46
45   Mikita Vasko    Alg   8 2 3 3 7 34 42
46   Rastsislau Lysiuk    Alg   8 2 2 4 6 44 54
47   Palina Mokhava  1900   Alg   8 2 2 4 6 42 50
48   Daryna Mosiienko    Alg   8 3 0 5 6 41 52
49   Laurentsiy Varazheykin    Alg   8 2 1 5 5 45 55
50   Maryna Naurotskaya  1900   Alg   8 2 1 5 5 41 52
51   Jelizaveta Zaharova  1900   Alg   8 1 3 4 5 41 50
52   Pavels Pushkarevs    Alg   8 2 1 5 5 34 43
53   Artsemiy Kosnikau    Alg   8 2 0 6 4 37 46
54   Herman Scholte    Alg   8 0 4 4 4 34 44
55   Evgeniiya Shved    Alg   8 0 3 5 3 35 44
56   Antanina Kuchynskaya    Alg   8 0 2 6 2 35 42
Alexander BulatovAleksei KunitsaElena Cesnokova
Dzmitry NemetsSergei NosevitchAndrej Valjuk
Maryia MironavaDarja FedorovichOlga Fedorovich
Yana YakubovichUladzislau Valjuk
Palina PetrusiovaViktoriya MotrichkoDarya Bravaya
Oleg ChepaIgor TereshkoMichael Semianiuk
Viktoryia NikalayevaDmitrijs Brovkins
 Ronde 8 
 za 02-07-2016  Alexander Bulatov (2298) - Yana Yakubovich (1994) 2-0Partij
 Sergei Nosevitch (2289) - Andrej Valjuk (2258) 1-1Partij
 Maryia Mironava (1988) - Elena Cesnokova (2099) 1-1Partij
 Oleg Chepa (2061) - Aleksei Kunitsa (2147) 0-2Partij
 Olga Fedorovich (2217) - Svetlana Gorbachenko (1935) 1-1Partij
 Dzmitry Nemets (2035) - Viktoryia Nikalayeva (1929) 2-0Partij
 Igor Tereshko (2085) - Palina Petrusiova (1963) 1-1Partij
 Viktoriya Motrichko (2208) - Leons Bersons (1981) 2-0Partij
 Zakhar Shybakou (1900) - Uladzislau Valjuk (2184) 0-2Partij
 Irina Anurina  - Darja Fedorovich (2198) 0-2Partij
 Jan T. Terpstra (1887) - Oleksandr Zhygalin (2051) 1-1Partij
 Michael Semianiuk (2027) - Yana Lazovik (1947) 1-1
 Darya Bravaya (1907) - Marija Koleda (1939) 2-0
 Arkadij Plakhin (2125) - Ilya Krautsou (1941) 2-0
 Yury Tsimanovich (1995) - Bert Begeman (2027) 1-1
 Vitold Tsydzik (1937) - Valery Razayeu (2000) 1-1
 Stsiapan Darashenka (1914) - Dmitrijs Brovkins (1979) 0-2
 Andrei Mouchan (1963) - Vasiliy Markin (1933) 2-0
 Aleksandrs Vrublevskis (1900) - Ivan Trubnikau (1964) 1-1
 Tom Huizinga (1774) - Tsimafei Kutas (1915) 0-2
 Maryia Chasnakova (1902) - Daryna Mosiienko  2-0
 Nastassia Sakalova (1900) - Palina Mokhava (1900) 1-1
 Jelizaveta Zaharova (1900) - Aleksandrs Cernovs (1900) 0-2
 Mikita Vasko  - Maryna Naurotskaya (1900) 2-0
 Aliaksandra Siniak  - Pavels Pushkarevs  2-0
 Artsemiy Kosnikau  - Rastsislau Lysiuk  0-2
 Evgeniiya Shved  - Laurentsiy Varazheykin  0-2
 Antanina Kuchynskaya  - Herman Scholte  1-1