HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Polska Gra Open Polen 2016

    
    Link   

 Klassen: 
 Algemeen 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWhlWl
1   Vitali Varushyla MF 2188   Alg   9 5 4 0 14 81 94
2   Alexander Bulatov GMI 2298   Alg   9 6 2 1 14 80 93
3   Andrew Tjon A Ong MF 2159   Alg   9 4 5 0 13 86 100
4   Filip Kuczewski  2083   Alg   9 4 5 0 13 81 95
5   Karol Cichocki  2151   Alg   9 4 5 0 13 80 94
6   Jan T. Terpstra  1887   Alg   9 4 5 0 13 75 87
7   Mateusz Stanczuk  2062   Alg   9 5 2 2 12 82 96
  Jakub Gazda  2044   Alg   9 5 2 2 12 82 96
9   Dmytro Marynenko MF 2109   Alg   9 3 6 0 12 80 94
10   Janis Arinsh  2104   Alg   9 4 4 1 12 75 88
11   Bert Begeman  2027   Alg   9 4 4 1 12 73 87
12   Bogdan Bankowski  1982   Alg   9 5 1 3 11 76 90
13   Elza Garokalna  1888   Alg   9 4 3 2 11 76 89
14   Viesturs Stelmahers  1984   Alg   9 4 3 2 11 75 88
15   Tomasz Marczuk  1970   Alg   9 3 5 1 11 74 86
16   Iaroslav Gerus  1951   Alg   9 3 5 1 11 70 83
17   Oedebhaan Dihal  1884   Alg   9 4 3 2 11 67 79
18   Maksym Puchala  1957   Alg   9 5 1 3 11 66 80
19   Davids Benderskis  1961   Alg   9 5 0 4 10 79 93
20   Zigmars Dauge  2065   Alg   9 4 2 3 10 74 86
21   Adam Biadisiewicz  1969   Alg   9 3 4 2 10 72 85
22   Tomasz Urbanczyk  1909   Alg   9 4 2 3 10 70 82
23   Martin Banaszek  1934   Alg   9 3 4 2 10 69 82
24   Oleksandr Zhygalin  2051   Alg   9 2 6 1 10 69 82
  Pateris Freidenfelds  1943   Alg   9 3 4 2 10 69 82
26   Artur Moczulski  1910   Alg   9 4 2 3 10 67 80
27   Tom Rinner    Alg   9 4 2 3 10 67 79
28   Remco Korteland  1900   Alg   9 4 2 3 10 65 77
29   Annija Loce  1907   Alg   9 4 2 3 10 65 77
30   Jakub Broma  1902   Alg   9 4 2 3 10 64 75
31   Jan Koerselman  1889   Alg   9 3 4 2 10 63 75
32   Elvija Vanaga  1877   Alg   9 4 2 3 10 62 74
33   Klaudia Adamczyk  1996   Alg   9 4 2 3 10 62 73
34   Ivan Ilnicki    Alg   9 4 2 3 10 61 72
35   Ricards Ositis  1955   Alg   9 2 5 2 9 72 86
36   Ludwika Moczulska  1909   Alg   9 4 1 4 9 65 77
37   Anastasiia Melnyk  1900   Alg   9 4 1 4 9 62 76
38   Pavlo Zholob    Alg   9 3 3 3 9 59 70
39   Wilmer Oostindjer    Alg   9 4 1 4 9 58 69
40   Leszek Petlicki    Alg   9 4 1 4 9 57 69
41   Valeria Zarovska  1900   Alg   9 2 4 3 8 68 82
  Kacper Was  1933   Alg   9 2 4 3 8 68 81
43   Dylan Jongeneel  1900   Alg   9 3 2 4 8 62 75
44   Bartosz Jurcewicz  1900   Alg   9 3 2 4 8 62 74
45   Gatis Klava  1917   Alg   9 4 0 5 8 60 72
46   Natalia Palesa    Alg   9 3 2 4 8 60 70
47   Renco Oostindjer    Alg   9 3 2 4 8 59 70
48   Teresa Josk  1854   Alg   9 4 0 5 8 56 66
49   Aleksandra Lukomska    Alg   9 4 0 5 8 45 55
50   Alijn Kuijer  1900   Alg   9 3 1 5 7 61 74
51   Robert Sobczyk  1900   Alg   9 2 3 4 7 57 70
52   Damian Kirko    Alg   9 3 1 5 7 55 65
53   Gregory de Vries    Alg   9 3 1 5 7 54 65
54   Piotr Bilyk    Alg   9 3 1 5 7 52 63
55   Estere Gristina    Alg   9 3 1 5 7 46 55
56   Konrad Stawiski  1900   Alg   9 2 2 5 6 58 69
57   Zenon Mieszkowski  1900   Alg   9 3 0 6 6 50 60
58   Kamil Uryszek    Alg   9 3 0 6 6 49 60
59   Janis Galmins    Alg   9 3 0 6 6 48 59
60   Mateusz Wysokinski    Alg   5 2 1 2 5 22 33
61   Taras Ilnicki    Alg   9 2 1 6 5 52 62
62   Arturs Odrins  1900   Alg   9 2 1 6 5 50 60
63   Karlis Miesitis    Alg   9 2 1 6 5 44 54
64   Marks Kolanikovs    Alg   9 2 1 6 5 41 51
65   Sergei Kaptiug    Alg   9 2 1 6 5 40 51
66   Natalia Ilnicka    Alg   9 2 1 6 5 40 50
67   Annija Silina    Alg   9 1 2 6 4 45 55
68   Zhenia Gristina    Alg   9 1 2 6 4 39 47
69   Dummy    Alg   4 0 0 4 0 10 16
Vitali VarushylaAlexander BulatovAndrew Tjon
Filip KuczewskiKarol CichockiJan
Mateusz StanczukJakub GazdaDmytro Marynenko
Janis ArinshBert BegemanBogdan Bankowski
Elza GarokalnaTomasz Marczuk
Iaroslav GerusMaksym Puchala
Davids Benderskis
 Ronde 9 
 ma 11-07-2016  Tomasz Urbanczyk (1909) - Jan Koerselman (1889) 1-1Partij
 Davids Benderskis (1961) - Jan T. Terpstra (1887) 0-2Partij
 Andrew Tjon A Ong (2159) - Karol Cichocki (2151) 1-1Partij
 Karlis Miesitis  - Zhenia Gristina  1-1
 Sergei Kaptiug  - Annija Silina  2-0
 Marks Kolanikovs  - Kamil Uryszek  0-2
 Gregory de Vries  - Taras Ilnicki  2-0
 Arturs Odrins (1900) - Estere Gristina  0-2
 Piotr Bilyk  - Damian Kirko  1-1
 Teresa Josk (1854) - Janis Galmins  2-0
 Aleksandra Lukomska  - Zenon Mieszkowski (1900) 2-0
 Konrad Stawiski (1900) - Leszek Petlicki  0-2
 Wilmer Oostindjer  - Alijn Kuijer (1900) 2-0
 Dylan Jongeneel (1900) - Valeria Zarovska (1900) 1-1
 Robert Sobczyk (1900) - Anastasiia Melnyk (1900) 0-2
 Renco Oostindjer  - Jakub Broma (1902) 0-2
 Annija Loce (1907) - Natalia Palesa  2-0
 Ludwika Moczulska (1909) - Pavlo Zholob  1-1
 Ivan Ilnicki  - Kacper Was (1933) 2-0
 Bartosz Jurcewicz (1900) - Oleksandr Zhygalin (2051) 0-2
 Gatis Klava (1917) - Klaudia Adamczyk (1996) 0-2
 Elvija Vanaga (1877) - Remco Korteland (1900) 1-1
 Tom Rinner  - Artur Moczulski (1910) 1-1
 Maksym Puchala (1957) - Ricards Ositis (1955) 2-0
 Martin Banaszek (1934) - Adam Biadisiewicz (1969) 1-1
 Pateris Freidenfelds (1943) - Oedebhaan Dihal (1884) 1-1
 Iaroslav Gerus (1951) - Elza Garokalna (1888) 1-1
 Tomasz Marczuk (1970) - Viesturs Stelmahers (1984) 1-1
 Zigmars Dauge (2065) - Janis Arinsh (2104) 0-2
 Filip Kuczewski (2083) - Bogdan Bankowski (1982) 2-0
 Bert Begeman (2027) - Dmytro Marynenko (2109) 1-1
 Mateusz Stanczuk (2062) - Vitali Varushyla (2188) 0-2
 Jakub Gazda (2044) - Alexander Bulatov (2298) 0-2