HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   HF Kampioenschap van Wit-Rusland 2016

    
    Link   

 Klassen: 
 Algemeen 
 Vrouwen 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9
 Alle uitslagen   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWhlWl
1   Igor Tereshko MF 2092   Alg   9 3 6 0 12 77 89
2   Dzmitry Nemets  2048   Alg   9 4 4 1 12 75 87
3   Andrei Mouchan  1967   Alg   9 3 6 0 12 73 85
4   Yury Tsimanovich  1972   Alg   9 2 7 0 11 78 90
5   Nicolai Kadesnikow MF 2098   Alg   9 2 7 0 11 77 89
6   Oleg Chepa  2050   Alg   9 2 7 0 11 74 86
7   Vladimir Belajewskij  2068   Alg   9 3 5 1 11 74 86
8   Michael Semianiuk  2067   Alg   9 2 7 0 11 73 85
9   Valery Razayeu  2005   Alg   9 5 1 3 11 70 82
10   Grigorij Kulagin  2018   Alg   9 3 4 2 10 77 89
11   Stsiapan Darashenka  1891   Alg   9 3 4 2 10 68 80
12   Yana Yakubovich  2025   Alg   9 3 4 2 10 68 79
13   Vitold Tsydzik  1946   Alg   9 3 4 2 10 67 79
14   Uladzimir Stelmakh  1908   Alg   9 4 2 3 10 66 77
15   Tsimafei Kutas  1914   Alg   9 3 3 3 9 67 78
16   Zakhar Shybakou  1916   Alg   9 3 3 3 9 58 69
17   Maksim Leuchanka    Alg   9 3 3 3 9 57 69
18   Laurentsiy Varazheykin  1938   Alg   9 4 0 5 8 63 74
19   Rastsislau Lysiuk  1900   Alg   9 3 2 4 8 58 69
20   Kiryl Grudzinsky    Alg   9 3 2 4 8 52 62
21   Ivan Kruhlik    Alg   9 3 1 5 7 54 66
22   David Tarasenka    Alg   9 3 1 5 7 53 65
23   Mikita Vasko  1900   Alg   9 3 1 5 7 50 62
24   Hleb Yalopau    Alg   9 2 2 5 6 54 65
25   Aliaksei Astapenka    Alg   9 1 2 6 4 52 63
26   Dummy    Alg   9 0 0 9 0 52 61
 Ronde 9 
 zo 02-10-2016  Vladimir Belajewskij (2068) - Igor Tereshko (2092) 1-1
 Nicolai Kadesnikow (2098) - Dzmitry Nemets (2048) 1-1
 Yury Tsimanovich (1972) - Andrei Mouchan (1967) 1-1
 Valery Razayeu (2005) - Oleg Chepa (2050) 1-1
 Grigorij Kulagin (2018) - Michael Semianiuk (2067) 1-1
 Uladzimir Stelmakh (1908) - Vitold Tsydzik (1946) 1-1
 Stsiapan Darashenka (1891) - Maksim Leuchanka  1-1
 Laurentsiy Varazheykin (1938) - Yana Yakubovich (2025) 0-2
 Kiryl Grudzinsky  - Tsimafei Kutas (1914) 0-2
 Rastsislau Lysiuk (1900) - Mikita Vasko (1900) 2-0
 David Tarasenka  - Hleb Yalopau  2-0
 Aliaksei Astapenka  - Ivan Kruhlik  1-1