HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Open Kampioenschap van ADG Amersfoort 2016

    
    Link   

 Klassen: 
 Algemeen 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   Programma:    4   5   6   7
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWpSB
1   Shammie Kasnadi  2192   Alg   3 3 0 0 6 10 20
2   Foeke Tiemensma  2201   Alg   3 3 0 0 6 9 18
3   Cees Strooper  2139   Alg   3 3 0 0 6 8 16
4   Alexander Shvartsman GMI 2427   Alg   3 2 1 0 5 11 17
5   Bhiem Ramdien MF 2238   Alg   3 2 1 0 5 9 14
6   Aleksej Domchev GMI 2322   Alg   3 2 1 0 5 8 11
7   Ron Heusdens GMI 2300   Alg   3 2 1 0 5 7 10
8   Anton van Berkel MI 2284   Alg   3 1 2 0 4 12 15
9   Paul Sier  2179   Alg   3 2 0 1 4 12 12
10   Kees Romijn MF 2151   Alg   3 1 2 0 4 11 14
11   Maarten Linssen MF 2226   Alg   3 1 2 0 4 11 13
12   Arnoud de Greef  2112   Alg   3 1 2 0 4 10 12
  Roep Bhawanibhiek MF 2091   Alg   3 1 2 0 4 10 12
  Andrew Tjon A Ong MF 2155   Alg   3 1 2 0 4 10 12
15   Gerrit de Bruijn  2125   Alg   3 2 0 1 4 10 8
  Radjinder Jharap  2026   Alg   3 2 0 1 4 10 8
  Krijn ter Braake MF 2198   Alg   3 2 0 1 4 10 8
18   Henk de Witt  2139   Alg   3 1 2 0 4 9 11
19   Jan de Ruiter  2108   Alg   3 2 0 1 4 8 8
  Marcel Everloo  1944   Alg   3 2 0 1 4 8 8
21   Harry Kolk  2146   Alg   3 1 2 0 4 7 8
22   Evert van de Pol  1995   Alg   3 2 0 1 4 7 4
23   Cor Westerveld  2048   Alg   3 2 0 1 4 6 4
24   Cock van Wijk  2107   Alg   3 1 1 1 3 12 10
25   Ratan Ganeshie  1878   Alg   3 1 1 1 3 11 7
26   Jan Lammers  2017   Alg   3 1 1 1 3 10 7
  Harry de Waard MF 2087   Alg   3 1 1 1 3 10 7
28   Moenna Banarsi  1937   Alg   3 1 1 1 3 9 7
29   Herman van Westerloo MF 2136   Alg   3 1 1 1 3 9 5
30   Frans Teijn  1898   Alg   3 1 1 1 3 6 4
31   Wim Martin  1999   Alg   3 1 1 1 3 6 3
32   Rutger Koetsier  2272   Alg   3 1 0 2 2 12 4
33   Boike Mathoera  1897   Alg   3 1 0 2 2 11 4
34   Robby Koendjbiharie  1902   Alg   3 0 2 1 2 9 6
35   Frits Stuger  1916   Alg   3 0 2 1 2 9 5
36   Radjendrenath Kalloe  1949   Alg   3 1 0 2 2 9 0
37   Jan T. Terpstra  1975   Alg   3 1 0 2 2 8 4
38   Valentino Tjokro    Alg   3 1 0 2 2 8 0
  Piet Rozenboom  1943   Alg   3 1 0 2 2 8 0
  Fabian Snijder  2011   Alg   3 1 0 2 2 8 0
41   Pascal Stil  1896   Alg   3 1 0 2 2 7 0
  Edwin Knoben    Alg   3 1 0 2 2 7 0
  Sjaam Biekram  1949   Alg   3 1 0 2 2 7 0
  Ton van der Ploeg  1948   Alg   3 1 0 2 2 7 0
45   René Runhaar  1900   Alg   3 1 0 2 2 6 0
46   Jaap van Hierden Sr.  1948   Alg   3 0 1 2 1 12 3
47   Jan van Oosterhout  1841   Alg   3 0 1 2 1 10 3
48   Jelle Groeneveld  2030   Alg   3 0 0 3 0 11 0
49   Johan Strous  2041   Alg   3 0 0 3 0 9 0
50   René Nurmohamed  1900   Alg   3 0 0 3 0 8 0
  Harry Vredeveldt  1846   Alg   3 0 0 3 0 8 0
  Kries Kalidien  1900   Alg   3 0 0 3 0 8 0
 Ronde 3 
 do 20-10-2016  Jelle Groeneveld (2030) - Sjaam Biekram (1949) 0-2Partij
 Ton van der Ploeg (1948) - Johan Strous (2041) 2-0Partij
 René Runhaar (1900) - Kries Kalidien (1900) 2-0Partij
 Valentino Tjokro  - René Nurmohamed (1900) 2-0Partij
 Harry Vredeveldt (1846) - Radjendrenath Kalloe (1949) 0-2Partij
 Frans Teijn (1898) - Jaap van Hierden Sr. (1948) 2-0Partij
 Jan van Oosterhout (1841) - Wim Martin (1999) 0-2Partij
 Frits Stuger (1916) - Robby Koendjbiharie (1902) 1-1Partij
 Fabian Snijder (2011) - Evert van de Pol (1995) 0-2Partij
 Ratan Ganeshie (1878) - Moenna Banarsi (1937) 1-1Partij
 Piet Rozenboom (1943) - Cor Westerveld (2048) 0-2Partij
 Krijn ter Braake (2198) - Pascal Stil (1896) 2-0Partij
 Edwin Knoben  - Jan de Ruiter (2108) 0-2Partij
 Rutger Koetsier (2272) - Marcel Everloo (1944) 0-2Partij
 Paul Sier (2179) - Jan T. Terpstra (1975) 2-0Partij
 Cock van Wijk (2107) - Aleksej Domchev (2322) 0-2Partij
 Anton van Berkel (2284) - Henk de Witt (2139) 1-1Partij
 Jan Lammers (2017) - Ron Heusdens (2300) 0-2Partij
 Bhiem Ramdien (2238) - Harry de Waard (2087) 2-0Partij
 Kees Romijn (2151) - Arnoud de Greef (2112) 1-1Partij
 Andrew Tjon A Ong (2155) - Roep Bhawanibhiek (2091) 1-1Partij
 Maarten Linssen (2226) - Harry Kolk (2146) 1-1Partij
 Alexander Shvartsman (2427) - Boike Mathoera (1897) 2-0Partij
 Gerrit de Bruijn (2125) - Cees Strooper (2139) 0-2Partij
 Foeke Tiemensma (2201) - Radjinder Jharap (2026) 2-0Partij
 Shammie Kasnadi (2192) - Herman van Westerloo (2136) 2-0Partij