HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   RotterDamsOpen ZHDB 2017

    
    Link   

 Klassen: 
 Algemeen 
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   Programma:    3   4   5   6   7   8   9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Mededeling    FMJD-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWpSB
1   Wouter Wolff MI 1391   Alg   2 2 0 0 4 4 8
  Aleksej Domchev GMI 1467   Alg   2 2 0 0 4 4 8
  Thijs van den Broek MI 1322   Alg   2 2 0 0 4 4 8
4   Bhiem Ramdien MF 1359   Alg   2 2 0 0 4 3 6
5   Anton Schotanus MF 1296   Alg   2 2 0 0 4 2 4
6   Shammie Kasnadi  1300   Alg   2 1 1 0 3 5 7
  Martijn de Leeuw  1315   Alg   2 1 1 0 3 5 7
  Sven Winkel MI 1429   Alg   2 1 1 0 3 5 7
  Alexander Bulatov GMI 1438   Alg   2 1 1 0 3 5 7
  Martijn van IJzendoorn GMI 1551   Alg   2 1 1 0 3 5 7
11   Bart Terwel  1342   Alg   2 1 1 0 3 4 5
  Peter van der Stap MF 1300   Alg   2 1 1 0 3 4 5
  Yifu Du    Alg   2 1 1 0 3 4 5
14   Vitali Varushyla MF   Alg   2 1 1 0 3 3 5
15   Andrew Tjon A Ong MF 1265   Alg   2 1 1 0 3 3 4
  Ton Burgerhout  1266   Alg   2 1 1 0 3 3 4
  Edwin de Jager MF 1230   Alg   2 1 1 0 3 3 4
18   Kees Romijn MF 1260   Alg   2 1 1 0 3 3 3
  Harry Clasquin MF 1219   Alg   2 1 1 0 3 3 3
  Soelinder Jagram  1129   Alg   2 1 1 0 3 3 3
  Steven den Hollander  1274   Alg   2 1 1 0 3 3 3
  Martin de Jong  1151   Alg   2 1 1 0 3 3 3
  Mehmet Yöney  1226   Alg   2 1 1 0 3 3 3
24   Jeroen Kos MF 1342   Alg   2 1 1 0 3 2 3
  Leopold Sekongo MI 1351   Alg   2 1 1 0 3 2 3
  Nika Maximova     Alg   2 1 1 0 3 2 3
  Radjes Balkaran  1239   Alg   2 1 1 0 3 2 3
  Friso Fennema MF 1354   Alg   2 1 1 0 3 2 3
  Cheick Maurice Ndione  1343   Alg   2 1 1 0 3 2 3
  Remco Korteland  653   Alg   2 1 1 0 3 2 3
  Alfons Ottink  1297   Alg   2 1 1 0 3 2 3
32   Roep Bhawanibhiek MF 1164   Alg   2 0 2 0 2 6 6
33   Radjendrenath Kalloe  1009   Alg   2 0 2 0 2 5 5
34   Nico Leemberg  1056   Alg   2 1 0 1 2 5 4
35   Ron Heusdens GMI 1474   Alg   2 1 0 1 2 5 2
  Micha van Tol  1206   Alg   2 1 0 1 2 5 2
  Pertap Malahé  1166   Alg   2 1 0 1 2 5 2
38   Henk Meester  1034   Alg   2 1 0 1 2 4 0
  Leo Aliar  1224   Alg   2 1 0 1 2 4 0
  André van der Kwartel  1076   Alg   2 1 0 1 2 4 0
  Sjaam Biekram  1037   Alg   2 1 0 1 2 4 0
  Bé Eggens  1240   Alg   2 1 0 1 2 4 0
43   Thomas Wielaard  1291   Alg   2 0 2 0 2 3 3
44   Iwan Fung  1066   Alg   2 1 0 1 2 3 0
  Harold Jagram  984   Alg   2 1 0 1 2 3 0
  Bas Baksoellah  1028   Alg   2 1 0 1 2 3 0
  Laura Timmerman  1178   Alg   2 1 0 1 2 3 0
  Ghislain Mounanga Amateba    Alg   2 1 0 1 2 3 0
49   Anton van Berkel MI 1412   Alg   2 1 0 1 2 2 0
50   Boike Mathoera  890   Alg   2 0 1 1 1 6 3
  Pim Arts  1231   Alg   2 0 1 1 1 6 3
  Jaap van Hal  1041   Alg   2 0 1 1 1 6 3
  Peter Frans Koops  1137   Alg   2 0 1 1 1 6 3
  Piet Rozenboom  1000   Alg   2 0 1 1 1 6 3
  Gerrit Reitsma  1013   Alg   2 0 1 1 1 6 3
  David Riupassa  1078   Alg   2 0 1 1 1 6 3
  Petra Duskova  1078   Alg   2 0 1 1 1 6 3
  Frans Teijn  1070   Alg   2 0 1 1 1 6 3
59   Meinze Feenstra  1002   Alg   2 0 1 1 1 5 2
60   Jos de Wild  1046   Alg   2 0 1 1 1 5 1
61   Anthony Keijzer  1009   Alg   2 0 1 1 1 4 1
  Robert van Diggele  811   Alg   2 0 1 1 1 4 1
  Cyril Sluisdom  1028   Alg   2 0 1 1 1 4 1
  Jan T. Terpstra  997   Alg   2 0 1 1 1 4 1
65   Moen Lachman  841   Alg   2 0 1 1 1 3 1
  Hans Tangelder  1113   Alg   2 0 1 1 1 3 1
  Shuimu Jin    Alg   2 0 1 1 1 3 1
68   Robby Koendjbiharie  947   Alg   2 0 0 2 0 6 0
69   Hans Loots  846   Alg   2 0 0 2 0 5 0
  Daria Kashina    Alg   2 0 0 2 0 5 0
  Hedwig Callender  825   Alg   2 0 0 2 0 5 0
  Soenarmin Saib  749   Alg   2 0 0 2 0 5 0
  Emelian Antonov    Alg   2 0 0 2 0 5 0
  Gerard Peroti  1018   Alg   2 0 0 2 0 5 0
75   Wynton Meijer  507   Alg   2 0 0 2 0 4 0
  Ratan Ganeshie  944   Alg   2 0 0 2 0 4 0
Wouter WolffAleksej DomchevThijs van den Broek
Bhiem RamdienAnton SchotanusShammie Kasnadi
Martijn de LeeuwSven WinkelAlexander Bulatov
Martijn van IJzendoornBart TerwelPeter van der Stap
Yifu DuVitali VarushylaAndrew Tjon
Ton BurgerhoutEdwin de JagerKees Romijn
Harry ClasquinSoelinder Jagram
 Ronde 2 
 ma 17-07-2017  Anton Schotanus (1296) - Ron Heusdens (1474) 2-0Partij
 Martijn van IJzendoorn (1551) - Steven den Hollander (1274) 1-1Partij
 Bé Eggens (1240) - Aleksej Domchev (1467) 0-2Partij
 Kees Romijn (1260) - Sven Winkel (1429) 1-1Partij
 Alexander Bulatov (1438) - Mehmet Yöney (1226) 1-1Partij
 Leo Aliar (1224) - Bhiem Ramdien (1359) 0-2Partij
 Micha van Tol (1206) - Wouter Wolff (1391) 0-2Partij
 Peter van der Stap (1300) - Harry Clasquin (1219) 1-1Partij
 Pertap Malahé (1166) - Thijs van den Broek (1322) 0-2Partij
 Bart Terwel (1342) - Martin de Jong (1151) 1-1Partij
 Martijn de Leeuw (1315) - Yifu Du  1-1Partij
 Soelinder Jagram (1129) - Shammie Kasnadi (1300) 1-1Partij
 Vitali Varushyla  - Nico Leemberg (1056) 2-0Partij
 David Riupassa (1078) - Cheick Maurice Ndione (1343) 0-2Partij
 Friso Fennema (1354) - Frans Teijn (1070) 2-0Partij
 Jaap van Hal (1041) - Jeroen Kos (1342) 0-2Partij
 Gerrit Reitsma (1013) - Alfons Ottink (1297) 0-2Partij
 Leopold Sekongo (1351) - Piet Rozenboom (1000) 2-0Partij
 Ton Burgerhout (1266) - Petra Duskova (1078) 2-0Partij
 Radjendrenath Kalloe (1009) - Thomas Wielaard (1291) 1-1Partij
 Radjes Balkaran (1239) - Meinze Feenstra (1002) 2-0Partij
 Boike Mathoera (890) - Edwin de Jager (1230) 0-2Partij
 Pim Arts (1231) - Remco Korteland (653) 0-2Partij
 Peter Frans Koops (1137) - Nika Maximova   0-2Partij
 Anton van Berkel (1412) - Robby Koendjbiharie (947) 2-0Partij
 Hans Tangelder (1113) - Jan T. Terpstra (997) 1-1Partij
 André van der Kwartel (1076) - Ratan Ganeshie (944) 2-0RPartij
 Laura Timmerman (1178) - Emelian Antonov  2-0Partij
 Daria Kashina  - Iwan Fung (1066) 0-2Partij
 Gerard Peroti (1018) - Ghislain Mounanga Amateba  0-2Partij
 Jos de Wild (1046) - Shuimu Jin  1-1Partij
 Henk Meester (1034) - Hans Loots (846) 2-0Partij
 Moen Lachman (841) - Cyril Sluisdom (1028) 1-1Partij
 Sjaam Biekram (1037) - Hedwig Callender (825) 2-0Partij
 Robert van Diggele (811) - Anthony Keijzer (1009) 1-1Partij
 Soenarmin Saib (749) - Bas Baksoellah (1028) 0-2Partij
 Harold Jagram (984) - Wynton Meijer (507) 2-0Partij
 Andrew Tjon A Ong (1265) - Roep Bhawanibhiek (1164) 1-1RPartij